SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Lido di Savio

Hotel REX ***

Hotel REX ***

Hotel Rex se nachází na hlavní ulici Romagna jen 50m od moře ve středisku Lido di Savio a 1,5 km od centra Milano Marittima.

Rezidence MODERNO ***

Rezidence MODERNO ***

Nově postavená rezidence Moderno, otevřená v létě 2006, se nachází asi 600m od centra Lido di Savio.

Apartmány LIDO DI SAVIO

Apartmány LIDO DI SAVIO

Apartmány se nacházejí v různých apartmánových domech různé umístěných ve středisku Lido di Savio.

Hotel CONCORD ***

Hotel CONCORD ***

Hotel Concord se nachází v centru střediska Lido di Savio. Obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 50m. Lékárna 300m. Vzdálenost od letiště v městě Forli cca 23km.

Dovolená Lido di Savio

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Lido di Savio / letní dovolená
mapa Lido di Savio
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Lido di Savio nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie