SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Riccione

Grand Hotel DES BAINS *****

Grand Hotel DES BAINS *****

Elegantní luxusní Grand hotel Des Bains se nachází v centrální části Riccione.

Hotel VITTORIA ****

Hotel VITTORIA ****

Komfortní hotel Vittoria se nachází na hlavní promenádě v Riccione. Rimini je vzdálené 3km.

Rezidence ALTOMARE

Rezidence ALTOMARE

Nová (2008) rezidence Altomare se nachází blízko obchodního centra a přitom v klidné atmosféře Riccione, 100m od moře.

Rezidence IL TULIPANO

Rezidence IL TULIPANO

Nová elegantní rezidence Il Tulipano se nachází v centru oblíbeného střediska Riccione. Restaurace 100m, obchody 250m, centrum Riccione 450m.

Rezidence MAREO

Rezidence MAREO

Pěkná rezidence Mareo, kompletně zrenovovaná (červen 2005) je situována v srdci střediska Riccione, má klidnou a přece centrální polohu. Nachází se na večerní pěší zóně s mnoha druhy obchodů. Je vhodným místem zejména pro rodiny s dětmi.

Hotel EDELWEISS ***

Hotel EDELWEISS ***

Hotel Edelweiss se nachází ve středisku Riccione, jižně od Rimini.

Aparthotel NOHA SUITE ****

Aparthotel NOHA SUITE ****

Aparthotel Noha Suite se nachází nedaleko od pláže v Riccione v oblasti Marano, obchody a restaurace v blízkosti hotelu.

Hotel VIENNA TOURING ****

Hotel VIENNA TOURING ****

Hotel Vienna Touring se nachází ve středisku Riccione jen pár metrů od pláže, v pěší dostupnosti nákupní zóny Viale Ceccarini i lázní a dalších atrakcí střediska.

Hotel PROMENADE ****

Hotel PROMENADE ****

Rodinně vedený hotel Promenade se nachází ve známém středisku Riccione, při přímořské promenádě, jen pár metrů od pláže a asi 200m od centra, Viale Ceccarini a pěší zóny s obchody, bary a restauracemi.

Dovolená Riccione

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Riccione / letní dovolená
mapa Riccione
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Riccione nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie