SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Rimini - Bellariva

Hotel ABAY ***

Hotel ABAY ***

Hotel Abay má klidnou polohu v části Bellariva di Rimini.

HOTEL COSTA D´ORO ***

HOTEL COSTA D´ORO ***

Zrekonstruovaný hotel Costa d'Oro se nachází na hlavní ulici v části Bellariva di Rimini.

Hotel BELLARIVA FEELING ***

Hotel BELLARIVA FEELING ***

Hotel Bellariva Feeling se nachází v oblíbeném letovisku Rimini v části Bellariva (navazující část na Centro), asi 300m od pláže. Obchody, restaurace a zastávka místní dopravy v blízkosti.

Dovolená Rimini - Bellariva

Itálie / Emilia Romagna / Rimini - Bellariva / letní dovolená
mapa Rimini - Bellariva
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Rimini - Bellariva nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená .. letní prázdniny a slunečná Itálie pro děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie