SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Rimini - Miramare

Hotel TOURING ****

Hotel TOURING ****

Příjemný hotel Touring má výbornou polohu naproti pláži ve středisku Rimini v části Miramare. Obchody, bary a restaurace jsou hned v blízkosti hotelu. Do centra Rimini Centro je to asi 15km, celé Rimini je výborně propojené autobusovou dopravou, zastávka jen 10m od hotelu. Do Riccione je to také jen asi 10 minut. Letiště Rimini 2km.

Hotel DUE MARI ****

Hotel DUE MARI ****

Hotel Due Mari se nachází přímo na hlavní promenádě ve středisku Miramare di Rimini, naproti pláži.

Hotel ASCOT ****

Hotel ASCOT ****

Hotel se nachází v první linii přímo na promenádě, hned u pláže.

Hotel EURHOTEL ***+

Hotel EURHOTEL ***+

Příjemný hotel Eurhotel se nachází jen 100m od pláže ve středisku Rimini, část Miramare, nedaleko obchodů a restaurací. Do dalších částí Rimini je spojení zajištěno místní autobusovou dopravou, která jezdí podél přímořské promenády.

Dovolená Rimini - Miramare

Itálie / Emilia Romagna / Rimini - Miramare / letní dovolená
mapa Rimini - Miramare
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Rimini - Miramare nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny a slunečná Itálie pro děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie