SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Rimini - Rivazzurra

Rezidence AURIGA

Rezidence AURIGA

Nedávno rekonstruovaná rezidence Auriga se nachází pouhých 50m od moře, dovolená přímo na promenádě nedaleko obchodů a restaurací v populárním přímořském letovisku Rimini, v části Rivazzurra.

Hotel AIGLON ***

Hotel AIGLON ***

Nedávno renovovaný hotel Aiglon se nachází ve středisku Rimini, v části Rivazzurra, jen asi 150m od pláže. Obchody, restaurace a bary v nedalekém okolí hotelu. Spojení s centrem a ostatními částmi střediska Rimini zajištěno místní autobusovou dopravou.

Hotel SOMBRERO ***+

Hotel SOMBRERO ***+

Hotel Sombrero se nachází přímo u pláže ve středisku Rimini v části Rivazzurra, asi 500m od centra s obchody a restauracemi. Zastávka místní dopravy asi 100m - pohodlné spojení do ostatních částí Rimini.

Hotel ALFREDO'S ***

Hotel ALFREDO'S ***

Příjemný hotel Alfredo's se nachází v části Rivazzurra di Rimini.

Hotel KENT ***

Hotel KENT ***

Příjemný hotel Kent se nachází v části Rivazzurra di Rimini.

Hotel TELSTAR ***

Hotel TELSTAR ***

Hotel Telstar se nachází ve známém středisku Rimini v části Rivazzurra.

Hotel ZURIGO ***

Hotel ZURIGO ***

Hotel Zurigo má výhodnou polohu jen 50m od pláže ve středisku Rimini v části Rivazzurra, obchody a restaurace od 50m od hotelu. S ostatními částmi střediska pohodlné spojení místní dopravou.

Hotel CUBA ***

Hotel CUBA ***

Hotel Cuba se nachází v Rimini v části Rivazzurra jen pár metrů od pláže. Obchody a restaurace v blízkosti hotelu, nedaleko je také zábavní park Fiabilandia.

Hotel DEAR ***

Hotel DEAR ***

Hotel Dear se nachází nedaleko od pláže v Rimini- Rivazzurra, obchody a restaurace v blízkosti hotelu, nedaleko je také zábavní park Fiabilandia.

Dovolená Rimini - Rivazzurra

Itálie / Emilia Romagna / Rimini - Rivazzurra / letní dovolená
mapa Rimini - Rivazzurra
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Rimini - Rivazzurra nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená .. letní prázdniny.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie