SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Rimini - Torre Pedrera

Hotel CAMPEADOR ***+

Hotel CAMPEADOR ***+

Hotel Campeador se nachází ve středisku Torre Pedrera - severní část Rimini. Obchody a restaurace v blízkosti. Spojení s ostatními částmi Rimini místní autobusovou dopravou.

Rezidence I GIRASOLI ***

Rezidence I GIRASOLI ***

Nová, elegantní rezidence I Girasoli se nachází v části Torre Pedrera Rimini. Obchody, restaurace, bary v blízkosti rezidence. Spojení do ostatních částí Rimini zajišťuje místní autobusová doprava.

Hotel PUNTA NORD ****

Hotel PUNTA NORD ****

Oblíbený a pohodlný hotel Punta Nord, obklopen vlastní zahradou s piniemi (15.000 m2) se nachází v Torre Pedrera, cca 1km od centra. Restaurace / bary 300m, centrum Rimini 5km.

Rezidencia SOTTOVENTO ***

Rezidencia SOTTOVENTO ***

Rezidence Sottovento se nachází v turistickém centru Torre Pedrera.

Hotel IDEAL ***

Hotel IDEAL ***

Rodinne vedený, oblíbený hotel Ideal leží v první linii hotelů, jen pár kroků od centra, pláže a pěší zóny v Torre Pedrera di Rimini.

Hotel DOGE ***

Hotel DOGE ***

Hotel Doge se nachází přímo na pláži v bezprostřední blízkosti obchodů, barů, restauraci.

Rezidencia CALDERONE ***

Rezidencia CALDERONE ***

Rezidence Calderone se nachází cca 1,5 km od centra Torre Pedrera.

Hotel ARABESCO ***

Hotel ARABESCO ***

Hotel Arabesco se nachází v městě Torre Pedrera, pár kroků od moře a hlavní promenády, 7km od centra Rimini.

Dovolená Rimini - Torre Pedrera

Itálie / Emilia Romagna / Rimini - Torre Pedrera / letní dovolená
mapa Rimini - Torre Pedrera
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Rimini - Torre Pedrera nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie