SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Valverde di Cesenatico

Hotel PARADOR *** +

Hotel PARADOR *** +

Hotel Parador se nachází ve středisku Valvedere di Cesenatico.

Anonymní apartmány VALVERDE DI CESENATICO

Anonymní apartmány VALVERDE DI CESENATICO

Apartmány jsou lokalizovány na různých místech města Valverde a Villamarina, maximálně 400m od centra.

Dovolená Valverde di Cesenatico

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Valverde di Cesenatico / letní dovolená
mapa Valverde di Cesenatico
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Valverde di Cesenatico nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená .. letní prázdniny v slunečné Itálii.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie