SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Friuli Venezia Giulia

Se nachází v severovýchodní části Itálie a sousedí na severu s Rakouskem, na západě s Benátskem a Slovinskem na východě, z jihu ho omývá Jaderské moře. Hlavním městem je známý přístav Trieste (Trieste). Co se týče jídla, určitě ochutnejte Prosciutto San Danieli - šunku typickou pro tento region, nejlepší víno je v oblasti Collio. Hlavní letoviska - Lignano a Grado.

Ubytování Friuli Venezia Giulia

Grand hotel PLAYA ****

Grand hotel PLAYA ****

Grand hotel Playa se nachází přímo na pěší promenádě v části Lignano Sabbiadoro, cca 50m od obchodů a restaurací a 200m od náměstí Abbazia.

Hotel ROSSINI ****

Hotel ROSSINI ****

Hotel Rossini má výbornou polohu v centru Lignano Sabbiadoro, přímo v centru pár kroků od obchodů, restaurací a barů a také jen 150m od pláže.

Hotel MARTINI ***

Hotel MARTINI ***

Rodinně vedený hotel Martini se nachází ve středisku Lignano, na místní s množstvím zeleně v převážně vilkové části Pineta, jen pár minut chůze od pláže. Hotel byl nedávno renovován a je laděn do moderního stylu. Nejbližší obchody a restaurace asi 200m.

Villaggio TAMERICI

Villaggio TAMERICI

Nově postavené (2014) villaggio Tamerici se nachází v oblíbeném středisku Lignano Sabbiadoro, je kompletně uzavřené a sestává z 28 dvoupodlažních vilek s vlastním bazénem, jen 300m od pláže. Centrum Sabbiadoro asi 600m.

Rezidence MONICA

Rezidence MONICA

Nová elegantní rezidence Monica má výbornou polohu jen kousek od pěší zóny centra Lignano Sabbiadoro - v dosahu krátké procházky. K pláži je to asi 400m. Budova sestává z 15 apartmánů na 6 podlažích, ty od 4. patra mají výhled na lagunu.

Villa LUCIANA

Villa LUCIANA

Villa Luciana se nachází v tišší části Lignano Riviera s obchody, bary a restauracemi, nedaleko je i park Riviera.

Rezidence LA MERIDIANA 2

Rezidence LA MERIDIANA 2

Rezidence La Meridiana se nachází u plážové promenádě nedaleko centra Lignano Riviera. V blízkosti jsou obchody, bary, restaurace a park Riviera.

Villa XUROY

Villa XUROY

Vila Xuroy se nachází v tiché části Lignano Riviera v blízkosti obchodů, supermarketu, restaurací, pizzerií a parku Riviera.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International má centrální polohu v části Lignano Sabbiadoro, přímo na promenádě Lungomare Trieste, nedaleko od obchodů, barů a restaurací.

Apartmány SUN BEACH

Apartmány SUN BEACH

Apartmánový dům Sun Beach leží na plážové promenádě v části Lignano Sabbiadoro.

Apartmány SKY RESIDENCE

Apartmány SKY RESIDENCE

Nově postavený (2009) apartmánový dům Sky Residence se nachází v centru Lignano Sabbiadoro.

Apartmány MARE

Apartmány MARE

Nově postavené (2012) apartmány Mare se nacházejí ve středisku Lignano v centru části Sabbiadoro. Pláž jen 50m.

Rezidence LOS NIDOS

Rezidence LOS NIDOS

Rezidence Los Nidos se nachází v zeleni v komplexu Village Albatros, asi 300 metrů od pláže a blízko pěší zóny části Lignano Sabbiadoro.

Villa GLORIA

Villa GLORIA

Pěkné nově postavené řadové domky se nacházejí na klidném místě v zóně Pineta, 300m od pláže.

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel Mediterraneo se nachází v části Lignano Pineta, 300m od centra a nákupních možností, 100m od nejbližší restaurace. Lignano Sabbiadoro centrum 3km.

Apartmány LUNA 2

Apartmány LUNA 2

Sedmipatrová apartmánový dům Luna 2 leží u Piazzale City a plážové promenádě v Lignano Sabbiadoro, nedaleko obchodů a restaurací.

Villa LE CICALE

Villa LE CICALE

Villa Le Cicale se nachází v tišší zelené části střediska Lignano Pineta nedaleko centra, parku Hemingway a olympijského bazénu. V dostupné blízkosti se nacházejí supermarkety, bary, restaurace a vodní i zábavní parky Aquasplash a Gulliverlandia.

Villaggio ROYAL

Villaggio ROYAL

Moderní villaggio Royal se skládá ze 16 řadových vilek a nachází se v blízkosti centra Lignano Pineta a parku Hemingway.

Apartmány BIANCO NERO

Apartmány BIANCO NERO

Apartmánový dům Bianco Nero se nachází na začátku části Lignano Sabbiadoro.

Rezidence MARCO POLO

Rezidence MARCO POLO

Moderní sedminposchoďová rezidence Marco Polo se nachází nedaleko centra Lignano Sabbiadoro.

Vilky RIO

Vilky RIO

Krásný nový prázdninový komplex vilky Rio se nachází v části Lignano Sabbiadoro přibližně 900m od centra. Nejbližší obchody a restaurace asi 300m.

Vilky BEETHOVEN

Vilky BEETHOVEN

Vilky Beethoven jsou tři samostatné vilky snadno dostupné z pěší zóny, nacházejí se v blízkosti obchodů v části Lignano Riviera.

Villaggio LAURA R

Villaggio LAURA R

Prázdninový komplex villaggio Laura R skládá z pěti samostatných domků s oplocenou zahradou v části Lignano Riviera, v blízkosti pěší zóny.

Villaggio TERRA MARE

Villaggio TERRA MARE

Elegantní a jedinečné turistické středisko Villaggio Terra Mare na konci Lignano Sabbiadoro, asi 500 m od centra, na "Isola Punta Faro". Sestává ze 120 ubytovacích zařízení - apartmánů a vilek s garáží (šířka 2,2 m, výška 2,08 m).

Villa NELSON - NINOSKA

Villa NELSON - NINOSKA

Vilky Nelson - Ninoska jsou dvě samostatné vilky snadno dostupné z pěší zóny, nacházejí se v blízkosti obchodů v části Lignano. Fitness chodník a dětské hřiště ’’Parco Hemingway’’ v blízkosti.

Villa SABRINA

Villa SABRINA

Villa Sabrina se nachází v části Lignano Riviera na soukromém pozemku s vlastním bazénem v pěkném prostředí borového lesa.

Rezidence ANTARES

Rezidence ANTARES

Rezidence Antares, obklopená stromy, se nachází v pěší dostupnosti do centra města.

Rezidence CASA MARE

Rezidence CASA MARE

Prázdninový komplex Casa Mare se nachází přímo na pláži v části Lignano Sabbiadoro.

Villaggio LE PALME

Villaggio LE PALME

Villaggio Le Palme se skládá ze tří bungalovů, každý s dvěma apartmány a nachází se uprostřed zahrady s oplocením.

Hotel PALACE ****

Hotel PALACE ****

Hotel Palace se nachází v centru Lignano Sabbiadoro, pár kroků od obchodů a restaurací.

Vilky CANARINO

Vilky CANARINO

Vilky Canarino-apartmány umístěné ve vile / dvoudomá uprostřed zeleně, v klidném prostředí asi 500 m od obchodů, restaurací a barů.

Rezidence ALTHEA

Rezidence ALTHEA

Rezidence Althea se nachází v části Lignano Riviera, v klidném prostředí, obklopena zelení, jen 300 m od nákupních možností.

Villaggio FIORI

Villaggio FIORI

Prázdninový komplex Fiori sestává z řadových domů se společnou zahradou a bazénem pro děti a dospělé. Nachází se asi 300 m od centra na okraji části Lignano Sabbiadoro.

Vilky GARDEN

Vilky GARDEN

Dvě Vilky Garden, každá se čtyřmi apartmány má velkou zahradu s piniemi a dva venkovní krby. Od centra se nachází asi 200 m, "Parco Hemingway" se nachází v těsné blízkosti.

Villaggio AZALEA

Villaggio AZALEA

Villaggio Azalea je komplex tří dvoj-rodinných bungalovů v klidné zelené části střediska Lignano Pineta. Obchody v blízkosti, centrum Pineta asi 600m.

Villaggio GIOVE

Villaggio GIOVE

4 bungalovy Giove, každý s 2 apartmány se nacházejí v části Lignano Pineta, mají zahradu s piniemi a místo na ohniště. Od centra je vzdáleno asi 200m, "Parco Hemingway" se nachází v těsné blízkosti.

Villa OMBRA

Villa OMBRA

Villa Ombra s deseti apartmány je situována v tichém av klidném prostředí v srdci Lignano Pineta. V blízkosti se nacházejí obchůdky a restaurace, vzdálenost od centra je cca 200m.

Villa LAS PALMAS

Villa LAS PALMAS

Nová rezidence Villa Las Palmas, kompletně oplocená, se nachází v Lignano Sabbiadoro, v centrální části.

Villa TRE PINI

Villa TRE PINI

Apartmánový dům se skládá ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v tišší části střediska Lignano Pineta, v těsné blízkosti centra.

Apartmány ZATTERA 2

Apartmány ZATTERA 2

Osmipatrová moderní budova v části Lignano Sabbiadoro v bezprostřední blízkosti centra s komfortně vybavenými apartmány.

Hotel MARINA UNO ****

Hotel MARINA UNO ****

Hotel Marina Uno se nachází v části Lignano Riviera, je obklopen zelení a nachází se v blízkosti přístavu Marina Uno.

Hotel HELVETIA ***

Hotel HELVETIA ***

Hotel Helvetia se nachází ve středisku Lignano v centru části Pineta nedaleko náměstí Rosa dei Venti, asi 3km od centra Lignano Sabbiadoro. Nejbližší obchody a restaurace asi 50m.

Rezidence RENIDA

Rezidence RENIDA

Dvoupodlažní rezidence se nachází 400 m od pláže v části v části Lignano - Pineta.

Rezidence OLIMPO

Rezidence OLIMPO

Moderní rezidence Olimpo skládá ze tří různých čtyřpatrových budov s obchody v přízemí a nachází se v přístavu na kraji části Lignano Sabbiadoro, asi 400m od centra.

Villa TRA I PINI

Villa TRA I PINI

Moderní, kompletně oplocená villa Tra I Pini se 2 apartmány se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně, v části Lignano Riviera.

Villa CONCHIGLIA

Villa CONCHIGLIA

Překrásná přátelská dvoupatrová vila se 6 apartmány a vstupem do 1. patra točitými dřevěnými schody. Vila se nachází na klidném místě v letovisku Lignano Pineta, 300m od pláže a v těsné blízkosti od centra.

Apartmány VILLA ISOLINA

Apartmány VILLA ISOLINA

Vilka Isolina se dvěma apartmány (jeden na poschodí, jeden na přízemí) se nachází v části Lignano Pineta v poklidu piniového háje a zároveň nedaleko obchodů. Vilka má uzavřenou zahrádku.

Villa MIRAGE

Villa MIRAGE

Samostatná ohrazená vilka Villa Mirage je umístěna v klidné zelené části v srdci piniového porostu, asi 200m od centra Lignano Riviera. Nachází se jen několik kroků od fitnes chodníku a veřejné plovárny "Parco Unicef".

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Pěkná třípatrová budova residence Michelangelo se nachází v zelené a klidné části Lignano Riviera, asi 400m od obchodů a restaurací.

Rezidence GARDENIA

Rezidence GARDENIA

Příjemný prázdninový komplex Gardenia se nachází v klidné části Lignano Riviera, blízko přístavu Marina Uno a asi 300m od centra.

Villa ERICA

Villa ERICA

Samostatná vila Villa Erica s vlastní garáží a zahradou s venkovním grilem se nachází v části Lignano Riviera blízko obchodů a restaurací.

Rezidence RIVIERA

Rezidence RIVIERA

Pěkný prázdninový komplex se nachází uprostřed zeleně, na klidném místě v části Lignano Riviera.

Villa SOPHIA

Villa SOPHIA

Vila pro 2 rodiny se nachází uprostřed zeleně, v klidném prostředí, jen několik málo kroků od centra a v těsné blízkosti "Parco Unicef" s fitness stezkou a veřejným bazénem.

Villa MISSANA

Villa MISSANA

Villa Missana se nachází v části Lignano Riviera, obklopená zelení, v blízkosti obchodů.

Villa FRANKE

Villa FRANKE

Příjemná dvojvilka kompletně zrekonstruována se nachází v klidné části v Lignano Pineta. Vila je obklopená zeleným piniovým lesem a v blízkosti jsou obchody.

Villa EMILIA

Villa EMILIA

Dvoupodlažní dům Villa Emilia se nachází v zahradě Piniového lesa v rekreačním středisku Lignano Pineta. Centrum města je dostupné chůzí za pár minut.

Villaggio CASA BIANCA

Villaggio CASA BIANCA

Velmi komfortní prázdninový komplex Casa Bianca se nachází v Lignano Pineta v oblasti plné zeleně asi 1 km od pláže v blízkosti obchodů.

Villa ELISABETH

Villa ELISABETH

Apartmánový dům Villa Elisabeth pozůstává z 8 apartmánů a nachází se v zelené části Lignano Pineta mezi piniemi, jen několik kroků od obchodů a restaurací.

BUNGALOVY DOM

BUNGALOVY DOM

Bungalovy Dom se nacházejí v zelené oblasti asi 700m od pláže. Fitness okruh a dětské hřiště "Parco Hemingway" je nedaleko.

Bungalovy USIGNOLO

Bungalovy USIGNOLO

Dva apartmány Bungalovy Usignolo se nacházejí v zelené oblasti v letovisku Lignano Pineta asi 800m od pláže.

Rezidence SAN PAOLO

Rezidence SAN PAOLO

Nový obytný dům s 5 patry San Paolo je umístěn v příjemném prostředí části Lignano Pineta.

Villa MARGOT

Villa MARGOT

nově zrekonstruovaný komplex se 4 apartmány je umístěn v klidné části Lignano Pineta, vzdálený od centra pěší zóny jen 400m.

Apartmány ROYAL

Apartmány ROYAL

Pětpatrový apartmánový dům se nachází v tišší části Lignano Pineta, jen několik minut pěšky od centra.

Rezidence GIARDINI

Rezidence GIARDINI

Dva obytné domy jsou dobře umístěny v letovisku Lignano Pineta s velkou zahradou a vyhrazeným parkovacím místem.

Rezidence DUNE

Rezidence DUNE

Dvě na sobě nezávislé budovy vzdálené od pláže pouze 300m s velkou zahradou, leží v letním středisku Lignano Pineta.

Villaggio GIARDINO

Villaggio GIARDINO

Nový prázdninový komplex Giardino sestává z řadových domů se společnou zahradou a bazénem pro děti a dospělé. Nachází se na okraji části Lignano Sabbiadoro.

Rezidence PRIMAVERA C

Rezidence PRIMAVERA C

Rezidence Primavera se nachází v centru Lignano Sabbiadoro.

Rezidence ALIDECO

Rezidence ALIDECO

Devítiposchoďová budova Alideco (condominio) se nachází v části Lignano Sabbiadoro.

Villa RALPH

Villa RALPH

Příjemná vila Ralph v části Lignano Riviera asi 300m od centra se skládá ze 4 apartmánů.

Villa CORTINA

Villa CORTINA

Příjemné radové domky Villa Cortina v uzavřené zahradě se nacházejí uprostřed piniového lesa, asi 200m od nejbližších obchodů ve středisku Lignano, části Pineta.

Apartmány LUCERNA</>

Apartmány LUCERNA

Apartmánový dům Lucerna (Condominio) se nachází v části Lignano Sabbiadoro.

Apartmány ZATTERA

Apartmány ZATTERA

Osmipatrová moderní budova v části Lignano Sabbiadoro v bezprostřední blízkosti centra s komfortně vybavenými apartmány.

Apartmány FERRARI

Apartmány FERRARI

Rezidence Ferrari leží v centrální části Lignano Sabbiadoro. Skládá se ze 3 poschodí a 11 apartmánů. Každý apartmán má rezervováno 1 parkovací místo.

Rezidence MEDITERRANEO</>

Rezidence MEDITERRANEO

Pěkná moderní sedmipatrová budova se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro.

Villaggio EUROPA

Villaggio EUROPA

Villaggio Europa se skládá ze sedmi bungalovů, každý se sedmi apartmány, a nachází se uprostřed zahrady s oplocením. Od obchodního centra je vzdálená asi 300m.

Rezidence PARK</>

Rezidence PARK

Pěkný prázdninový komplex Park se skládá ze tří domů se zahradou v okolí. Rezidence je blízko centra Lignano Sabbiadoro.

Rezidence PINETA PALACE</>

Rezidence PINETA PALACE

Moderní rezidence apartmánů se nachází v centru Lignano Pineta. Rezidence má 6 pater a disponuje 2 výtahy.

Apartmány LUNA 3</>

Apartmány LUNA 3

Moderní prázdninový komplex se skládá ze 4 sedmipatrových budov. Má výhodnou pozici u moře a blízko centra.

Apartmány LUNA 1</>

Apartmány LUNA 1

Moderní prázdninový komplex se skládá ze 4 sedmipatrových budov. Má výhodnou pozici u moře a blízko centra.

Villa BELLA ROSA</>

Villa BELLA ROSA

Rekreační dům je v centru Lignano Sabbiadora.

Apartmány LUNA 4</>

Apartmány LUNA 4

Moderní prázdninový komplex se skládá ze 4 sedmipatrových budov. Má výhodnou pozici u moře a blízko centra.

Apartmány CASA LUISA</>

Apartmány CASA LUISA

Moderní třípatrová budova se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro.

Rezidence PORTA DEL MARE</>

Rezidence PORTA DEL MARE

Nový elegantní rezidenční komplex Porta del Mare se nachází při turistickém přístavu Marina Punta Faro s velkým parkem-zahradou.

Villa SALVADOR</>

Villa SALVADOR

Rozlehlý dům Villa Salvador se nachází uprostřed zahrady v tiché části Lignano Pineta.

Rezidence PRIMAVERA</>

Rezidence PRIMAVERA

Rezidence Primavera se nachází ve středisku Lignano Sabbiadoro, vedle "Parco Hemingway" se sportovištěm a dětským hřištěm. Rezidence sestává ze dvou tříposchoďových budov, v přízemí se nachází obchod.

Bungalov MARTE</>

Bungalov MARTE

Bungalovy Marte se nacházejí v části Lignano Pineta bohatém na zeleň.

Bungalov LA TANA</>

Bungalov LA TANA

Přízemní a kompletně renovované bungalovy La Tana se nacházejí v tiché části v Lignano Pineta.

Rezidence OCCIDENTE</>

Rezidence OCCIDENTE

Osmiposchoďová rezidence Occidente má výbornou polohu u pláže v středisku Lignano Sabbiadoro, asi 10 minut pěšky od centra.

Villa LIANA

Villa LIANA

Oblíbená villa Liana sestává z celkem 5 renovovaných apartmánů v klidné zelené části střediska Lignano Pineta, asi 350m od centra této části.

Rezidence  SABBIADORO

Rezidence SABBIADORO

Moderní 7 patrová rezidence je umístěna přímo na plážové promenádě a disponuje výtahem, společenskou místností a společnou anténou. Některé apartmány jsou nově zrekonstruované.

Villaggio BURCHIELLO

Villaggio BURCHIELLO

Nová dvojpodlažní rezidence se nachází v rekreačním středisku Lignano Pineta.

Rezidence ELDORADO

Rezidence ELDORADO

Pětipodlažní apartmánový dům Eldorado se nachází v centru Lignano Sabbiadoro.

Rezidence ALESSANDRA

Rezidence ALESSANDRA

Rezidence se nachází na promenádě plné obchodů, restaurací a barů.

Apartmány DONATELLO

Apartmány DONATELLO

Komfortní apartmánový dům Donatello se nachází v tišší části střediska Lignano Riviera asi 200m od obchodního centra.

Villa ALMA

Villa ALMA

Vila se nachází ve středu piniového lesa v tiché části Lignano Pineta v blízkosti obchodního centra.

Rezidence FUNGO</>

Rezidence FUNGO

Příjemná a moderní dvoupatrová budova rezidence fungo se nachází v klidné a zelené části v Lignano Pineta.

Villaggio MILLEFIORI 2</>

Villaggio MILLEFIORI 2

Samostatné řadové domky leží v blízkosti parku Hemingway s dětským hřištěm a sportovními možnostmi v části Lignano Pineta.

Villagio SAYONARA</>

Villagio SAYONARA

příjemný prázdninový komplex Sayonara ve středisku Lignano Sabbiadoro se nachází v klidnější části.

Villa ALESSANDRA</>

Villa ALESSANDRA

Villa Alessandra leží v příjemné zahradě asi 600m od centra Lignano Pineta v blízkosti nákupního centra, restaurací, barů a parku Riviera s bazénem, snack barem a možnostmi zábavy.

Villa ANNAMARIA

Villa ANNAMARIA

Vila se šesti apartmány se nachází v tišší a luxusní části Lignano Pineta jen několik kroků od jeho centra a parku Hemingway. V blízkosti se nacházejí potraviny, snack bary, pizzerie, olympijský bazén, Aquasplash a vodní park Gulliverlandia.

Villa LAURA</>

Villa LAURA

Pěkný komplex se nachází v tišší části nedaleko od centra střediska Lignano Pineta a parku Hemingway. Krátkou procházkou se dostanete do supermarketu, snack barů a pizzerií. V blízkosti se nachází i olympijský bazén, vodní parky Aquasplash a Guliverlandia.

Rezidence LILY</>

Rezidence LILY

Osm apartmánových domů se nachází v blízkosti pláže, obchodů a restaurací v části Lignano Pineta. Ve středisku se nachází velký park Hemingway ideální pro děti, olympijský stadion a vodní parky Aquasplash a Guliverlandia.

Rezidence LINDA

Rezidence LINDA

Apartmánový dům Linda leží v části Lignano Pineta v blízkosti parku Hemingway, olympijského bazénu vodních parků Aquasplash a Guliverlandia. V těsné blízkosti se nacházejí obchody s potravinami, snack bary a pizzerie.

Villa MARINA

Villa MARINA

Villa se nachází v tichém prostředí, obklopena zahradou, jen několik kroků od centra Lignano Riviera, v blízkosti obchodů, barů a restauraci.

Villa NICOLETTA</>

Villa NICOLETTA

Příjemný komplex se nachází v zelené části střediska Lignano Riviera, ideální pro klidnou dovolenou nedaleko od centra.

Villa EDDA</>

Villa EDDA

Velká samostatná vila v tiché zelené části, je výborným místem pro strávení klidné dovolené. Vila se nachází nedaleko od obchodního centra střediska Lignano Riviera s bohatou nabídkou obchodů, snack barů a restaurací. V blízkosti se nachází i velký park Riviera Park o rozloze 20 000 m2 s bazénem a možnostmi zábavy.

Villa LILIANA</>

Villa LILIANA

Příjemné řadové domky se nacházejí nedaleko menšího nákupního centra, snack barů a pizzerie. Krátkou procházkou se dostanete do parku Hemingway s dětským hřištěm. V blízkosti se nachází i olympijský stadion, vodní parky Aquasplash a Guliverlandia. Tišší okolí zaručuje klidnou dovolenou.

Apartmány VERDEMARE</>

Apartmány VERDEMARE

Elegantní apartmánový komplex blízko centra Lignano Riviera se širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a zábavy.

Villa GILDA GIOVANNA

Villa GILDA GIOVANNA

Vila Gilda Giovanna byla v roce 2008 zcela zrenovována. Leží v tiché části střediska Lignano Riviera a zároveň nedaleko hlavní ulice s obchůdky a službami. V blízkosti se nachází malý přístav Marina Uno a park Riviera s bazénem, bary-restauracemi a možnostmi zábavy.

Villa ANGELA

Villa ANGELA

Vila se nachází v části Lignano Riviera, nedaleko centra a obchodních možností, barů, pizzerii a Riviera parku s rozlohou 20.000m2 s bazénem 1.300m2 a hřišti pro děti a dospělé.

Apartmány GARDENIA 2

Apartmány GARDENIA 2

Příjemný prázdninový komplex se nachází v tiché části Lignano Riviera, blízko přístavu Marina Uno a asi 300m od centra. Nedaleko se nachází rozlehlý Riviera Park s bazénem, barem s občerstveníma zábavou.

Rezidence OCCIDENTE 2

Rezidence OCCIDENTE 2

Rezidence Occidente se nachází v středisku Lignano Sabbiadoro, asi 10 min. pěšky od centra ..

Rezidence ORE FELICI

Rezidence ORE FELICI

Rezidence Ore Felici s 9 apartmány pro 6 osob se nachází ve středisku Lignano, v části Sabbiadoro, v blízkosti obchodů, barů a restaurací.

Rezidence LA MERIDIANA 1

Rezidence LA MERIDIANA 1

Apartmány se nacházejí ve čtyřpodlažní budově s výtahem, 250 m od centra.

Rezidence RUBIN 3

Rezidence RUBIN 3

Apartmánový komplex Rubin v blízkosti centra Lignano Riviera se supermarkety obchody, restauracemi a pizzeriemi. V komplexu se nachází bazén otevřen od konce května do září.

Rezidence PARCO HEMINGWAY

Rezidence PARCO HEMINGWAY

Rezidence Parco Hemingway renovovaná v roce 2005 se nachází 800m od pláže Lignano Pineta, v těsné blízkosti Parku Hemingway. Je umístěna v zeleni v klidné lokalitě.

Apartmány FIORE

Apartmány FIORE

Kompletně renovované apartmány (2013) Fiore se nacházejí v centru střediska Lignano Sabbiadororo, blízko obchodů a restaurací 150m od pláže.

Bungalovy GARDEN

Bungalovy GARDEN

Pěkná dvoupodlažní vilka Bungalovy Garden je situována v zeleni klidné části Lignano Pineta, blízko obchodů a restaurací.

Villa MARISA

Villa MARISA

Villa Marisa sestává z pouze 4 apartmánů a stojí uprostřed piniového háje, jen pár minut chůze od pláže v Lignano Riviera. V blízkém okolí jsou obchody a restaurace.

Rezidence GIULIANA

Rezidence GIULIANA

Nedávno postavený komplex rezidence Giuliana se nachází v zelené části střediska Lignano v části Pineta, nedaleko obchodů a služeb ve středisku.

Villa FIDIA

Villa FIDIA

Villa Fidia je menší apartmánový dům v části Lignano Riviera uprostřed zeleně, s vlastní zahradou. V blízkosti jsou restaurace a supermarket.

Villa DAL MORO

Villa DAL MORO

Villa Dal Moro má výhodnou centrální polohu ve středisku Lignano v rušné části Sabbiadoro, přímo naproti pláži.

Bungalovy RIN

Bungalovy RIN

Bungalovy Rin se nacházejí na klidném místě plném zeleně v části Lignano Pineta.

Apartmány ALISEI

Apartmány ALISEI

Apartmánový dům Alisei se nachází ve středisku Lignano v části Pineta, jen asi 400m od pláže. V sousedství se nachází "Parco Hemingway " plný zeleně, s stezkami a dětskými hřišti. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel BRISTOL ****

Hotel BRISTOL ****

Hotel Bristol se nachází v centru Lignano Sabbiadoro na plážové promenádě Lungomare Trieste, v blízkosti obchodů a restaurací.

Rezidence RUBIN

Rezidence RUBIN

Rezidence Rubin se skládá ze dvou čtyřpatrových budov v pokojné části Lignano Riviera.

Hotel AL CIGNO ****

Hotel AL CIGNO ****

Hotel Al Cigno se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro, v relativně klidné zóně. K pláži je to procházkou za 10min, centrum jen 300m. Zastávka místní dopravy 100m, bary a restaurace 100m.

Villa MARIAELENA

Villa MARIAELENA

Villa Mariaelena sestává pouze z 4 apartmánů, nachází se ve středisku Lignano v části Riviera jen pár kroků od pláže. Centrum Lignano Riviera s obchody a restauracemi, supermarketem, v blízkosti. V sousedství je také Riviera Park, 20.000m2 zeleně.

Villa SILENZIO

Villa SILENZIO

Vilky Silenzio se nacházejí v klidné části plné zeleně uprostřed části Lignano Riviera a je snadno dostupná ze soukromé cesty. Od centra je vzdálena asi 300m, v blízkosti jsou tenisové kurty.

Villa IBIZA MENORCA

Villa IBIZA MENORCA

Vila Ibiza Menorca se šesti apartmány se nachází v tišší části nedaleko centra Lignano Riviera. V blízkosti je supermarket, obchody, bary, restaurace, park Riviera s bazénem.

Apartmány RUBIN 2

Apartmány RUBIN 2

Oblíbený apartmánový komplex Rubin v blízkosti centra Lignano Riviera se supermarkety, obchody, restauracemi a pizzeriemi. V komplexu se nachází bazén otevřen od konce května do září.

Villa BRICIOLA

Villa BRICIOLA

Příjemná a elegantní vila Briciola se nachází v části Lignano Riviera, přímo na plážové promenádě. Je nedaleko centra části Pineta a Riviera, kde jsou široké možnosti zábavy, nákupů a restaurací. V blízkosti jsou i termální lázně "Terme".

Villa ROSSA

Villa ROSSA

Villa Rossa se nachází nedaleko centra Lignano Riviera a Lignano Pineta. V blízkosti jsou lázně, zóna s obchody, bary, restauracemi a Riviera Park.

Hotel COLORADO ***+

Hotel COLORADO ***+

Hotel Colorado má výbornou polohu jen pár metrů od pláže uprostřed zeleně a pinií v oblíbeném italském středisku Lignano, v části Pineta (směr Sabbiadoro). Obchody, bary a restaurace v dosahu krátké procházky. Hlavní ulice a zastávka autobusu 200m, náměstí D'Olivo 800m, restaurace 50m, obchody 500m.

Rezidence BAT

Rezidence BAT

Moderní 2-patrová budova, rezidence Bat se nachází na klidném místě uprostřed zeleně v části Lignano Riviera, kousek od pláže a zároveň v blízkosti obchodů. Supermarket v přízemí budovy. Centrum části Lignano Pineta asi 1,5km.

Villa PATRIZIA

Villa PATRIZIA

Villa Patrizia se nachází v části Lignano Sabbiadoro, pár kroků od centra města, ale v klidné zóně. Obchody a restaurace v blízkosti.

Villa BETTY

Villa BETTY

Villa Betty s celkem dvěma apartmány se nachází na klidném místě plném zeleně nedaleko centra Lignano Pineta a také Lignano Riviera s obchody a restauracemi. Termální lázně v sousedství, také Riviera Park.

Hotel GAMBRINUS ***

Hotel GAMBRINUS ***

Moderní hotel Gambrinus se nachází na klidném místě ve středisku Lignano, jen 5 minut chůze od centra části Lignano Sabbiadoro. Hotel byl nedávno kompletně zrenovován. Zastávka místní dopravy asi 200m, spojení i na železniční stanici Latisana.

Apartmány TIRRENIA

Apartmány TIRRENIA

Pětposchoďový residenční dům Tirrenia se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro.

Rezidence CRISTALLO

Rezidence CRISTALLO

Třináctipatrová rezidence Cristallo se nachází v středisku Lignano Sabbiadoro.

Hotel MERIDIANUS ****

Hotel MERIDIANUS ****

Hotel Meridianus se nachází uprostřed zeleně v části Lignano Riviera. Obklopuje ho park na 5.000m2, v blízkosti jsou termální lázně (200m). Bary a restaurace asi 400m, obchody 800m, zastávka místní dopravy 30m.

Villa GABY

Villa GABY

Villa Gaby se nachází jen pár kroků od pěší nákupní zóny a přístavu Sabbiadoro. Supermarket a obchody jsou v bezprostřední blízkosti.

Hotel AMERICAN ****

Hotel AMERICAN ****

Hotel American se nachází u plážové promenádě oblíbeného střediska Lignano Sabbiadoro, na začátku jeho centrální části na Lungomare Trieste. Obchody a restaurace v blízkosti 100-200m, zastávka místní dopravy 300m.

Villa TIZIANA

Villa TIZIANA

Pěkný dvojrodinný dům Villa Tiziana se nachází v letovisku Lignano Pineta, v okolí vilky je krásná oplocená zahrada.

Villa CREPETTA

Villa CREPETTA

Elegantní a pohodlná vila Crepetta se nachází v jedné z nejexkluzivnějších částí oblasti Lignano Riviera, přímo na plážové promenádě. Je nedaleko centra části Pineta, kde jsou široké možnosti zábavy, nabídka restaurací a nejlepší obchody všeho druhu. V blízkosti jsou i termální lázně "Terme".

Hotel PRESIDENT ****

Hotel PRESIDENT ****

Příjemný hotel President renovovaný v r. 2010 se nachází v klidné zóně uprostřed zeleně ve středisku Lignano v části Riviera. Centrum Lignano Riviera s pěší zónou s obchody, bary, restaurace, cukrárny a vinárny jsou v dosahu krátké procházky či jízdy kolem. Zastávka místní dopravy v blízkosti.

Villa MARTA

Villa MARTA

Prázdninový komplex Marta se společnou piniovou zahradou se nachází asi 300m od centra v části Lignano Pineta.

Apartmány VILLA ELENA

Apartmány VILLA ELENA

Menší apartmánový dům Villa Elena má výbornou polohu v části Lignano Sabbiadoro, jen pár metrů od pláže, na klidném místě a zároveň krátkou pěší vzdálenost do centra.

Apartmány VERDE ***

Apartmány VERDE ***

Kompletně zrenovovaná (2013) budova apartmánů Verde se nachází jen 50m od pláže ve středisku Lignano Sabbiadoro, v blízkosti obchodů a restaurací.

Hotel AURORA ***

Hotel AURORA ***

Hotel Aurora se nachází asi 100m od centra města Lignano Sabbiadoro, kde je spousta obchodů pro nákupy, diskotéky a kluby pro večerní zábavu.

Hotel SMERALDO ***

Hotel SMERALDO ***

Hotel Smeraldo se nachází v nejzelenější a nejklidnější části Lignano Riviera.
V docházkové vzdálenosti je živé nákupní centrum Lignano Sabbiadoro, kde je spousta obchodů, diskotéky a kluby pro večerní zábavu, lázeňské centrum Terme di Lignano 5 minut chůze.

Hotel BELLEVUE ***+

Hotel BELLEVUE ***+

Hotel Bellevue je kompletně zrekonstruovaný, je obklopený středomořským borovicovým lesem. Nachází se v části Lignano Pineta asi 150m od centra města Lignano Sabbiadoro, kde je spousta obchodů pro nákupy, diskotéky a kluby pro večerní zábavu.

Hotel ASTRO ****

Hotel ASTRO ****

Hotel Astro se nachází v centru Lignano Sabbiadoro v blízkosti pláže. Nákupní centra, sportovní centra a zařízení pro volný jsou v docházkové vzdálenosti.

Hotel COLUMBUS ****

Hotel COLUMBUS ****

Hotel Columbus se nachází přímo u pláže v klidné lokalitě Lignano Sabbiadoro. V blízkosti je ikona Terrazza Mare, což je symbol krásného přímořského letoviska na severním Jadranu. Centrum města s obchody, restauracemi a bary je cca 100m.

Hotel DELLE NAZIONI ****

Hotel DELLE NAZIONI ****

Hotel Delle Nazioni se nachází blízko pláže v části Lignano Riviera, je obklopený borovicovým lesem. Centrum města Lignano Sabbiadoro, kde je spousta obchodů pro nákupy, diskotéky a kluby pro večerní zábavu je 1,5km.

Hotel NUOVA GRAZIOSA ***

Hotel NUOVA GRAZIOSA ***

Rodinný hotel Nuova Graziosa se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro přímo na pěší zóně, s možností nákupů a večerní zábavy. Lodě do Benátek a města Grado jezdí z přístavu vzdáleného 1km.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna se nachází na klidném místě, cca 500m od živého centra města Lignano Sabbiadoro, kde najdete spoustu barů, kaváren, stánků se zmrzlinou, restaurace a obchody.

Hotel EUROPA ****

Hotel EUROPA ****

Již od roku 1962 rodinně vedený hotel Europa má výbornou polohu na hlavní přímořské promenádě Lungomare Trieste v centrální části Lignano Sabbiadoro, nedaleko centra a nákupních možností. Hotel byl kompletně zrenovován v roce 2007.

Hotel FLORIDA ****

Hotel FLORIDA ****

Hotel Florida se nachází v uličce se zelení vedoucí k moři ve středisku Lignano Sabbiadoro, nedaleko centra a nákupních možností. Oblíbená destinace pro letní dovolenou.

Vilky BORGO VENEZIANO

Vilky BORGO VENEZIANO

Vilky Borgo Veneziano jsou bungalovy po 3 apartmány umístěné v zahradě v Lignano Pineta, asi 700m od centra této části oblíbeného přímořského letoviska. Parco Hemingway s dětským hřištěm a fitness stezkou v sousedství. Obchody a restaurace v okolí.

Villa ALBA a Villa ALESSANDRA

Villa ALBA a Villa ALESSANDRA

Nedávno postaven dvoj-rodinný dům, vila Alba a Alessandra se nachází na klidném místě uprostřed zeleně, pinií v rezidenční části střediska Lignano část Pineta. Centrum Lignano Pineta asi 600m s obchody a restauracemi.

Villa CARPINELLE

Villa CARPINELLE

Villa Carpinelle se nachází na klidném místě ve středisku Lignano v části Pineta, nedaleko jejího centra a parku Hemingway s plochou 40.000m2 zeleně. V dosahu pěší chůze jsou obchody, supermarkety, bary s občerstvením a pizzerie.

Villa MALDERA

Villa MALDERA

Villa Malder je velký dvojrodinný dům (s 2 apartmány), velkou oplocenou zahradou v klidné ozelenění části střediska Lignano Riviera. Centrum Riviera asi 1600m, v okolí jsou obchody a restaurace.

Villa MORELLO

Villa MORELLO

Vilka Morello má výhodnou polohu kousek od pláže a asi 500m od centra části Lignano Sabbiadoro, přitom se nachází ve vlastní zahrádce. Obchody a restaurace v sousedství.

Vilky SUMMER VILLAS

Vilky SUMMER VILLAS

Nově postavená luxusní vila Summer Villas se nachází ve středisku Lignano Pineta na klidném místě. Od centra je vzdálena asi 700m.

Villa AURORA

Villa AURORA

Nedávno postavený samostatný radový dom s 3 vilkami – apartmánmi sa nachádza v obľúbenom stredisku Lignano v časti Pineda, asi 350m od jej centra. V blízkosti sa nachádza džogingový chodník a detské ihrisko v Parco Hemingway.

Aparthotel ALBATROS ***

Aparthotel ALBATROS ***

Aparthotel Albatros se nachází v blízkosti pláže asi 700m od centrální pěší zóny v oblíbené části střediska Lignano Sabbiadoro.

Apartmány PRIMAVERA

Apartmány PRIMAVERA

Apartmánový dům Primavera se nachází v centru Lignano Sabbiadoro.

Rezidence PUERTO DO SOL

Rezidence PUERTO DO SOL

Rezidence Puerto do Sol se nachází ve středisku Lignano Sabbiadoro.

Villa BRIGITTE

Villa BRIGITTE

Villa Brigitte se dvěma apartmány se nachází ve středisku Lignano v části Pineta, jen pár kroků od pláže. Jedná se o klidné místo a přitom nedaleko jsou obchody s potravinami, snack bary, pizzerie a pod.

Ville MILENA E RIFUGIO

Ville MILENA E RIFUGIO

Ville Milena e Rifugio jsou 2 jednopatrové vilky se zahradou osazenou stromy. Nacházejí se v klidné části Lignano Pineta jen pár kroků od centra města, cca 300m.

Villaggio EUROPA ****

Villaggio EUROPA ****

Rozlehlé villaggio Europa se nachází uprostřed zeleně u pláže ve středisku Grado, asi 5km od centra. Spojení s centrem i místní dopravou, zastávka autobusu 100m. Obchody a restaurace jsou také v rámci komplexu.

Hotel TOURING & VILLA D´ESTE ***

Hotel TOURING & VILLA D´ESTE ***

Hotel Touring a Villa d´Este se nachází v klidném prostředí části Cittá Giardino (mezi centrem a částí Pineda), 250m od termálních lázní a asi 600m od centra města Grado s množstvím obchodů, kaváren a restaurací. Do historického centra se dostanete příjemnou procházkou asi za 15 minut. Zastávka místní dopravy je vzdálena 50m od hotelu.

Rezidence MIRAGE

Rezidence MIRAGE

Rezidence Mirage se nachází na pěší zóně střediska Grado v jeho centru.

Rezidence COSTA AZZURA

Rezidence COSTA AZZURA

Rezidence Costa Azzurra se nachází asi 400m od historického centra města a pěší zóny Grado, jen pár metrů od pláže.

Rezidence VILLAGGIO CA LAGUNA

Rezidence VILLAGGIO CA LAGUNA

Rezidence je situována 2 km od centra části Grado a asi 1 km od obchodů.

Apartmány FRONTEMARE

Apartmány FRONTEMARE

Apartmány Frontemare se nacházejí v části střediska Grado zvané Cittá Giardino.

Hotel TOURING ***

Hotel TOURING ***

Hotel se nachází v klidném prostředí části Cittá Giardino Grado (mezi centrem a částí Pineda), cca 600m od centra s obchody a restauracemi. Do historického centra se dostanete příjemnou procházkou za 15min. Termální lázně, Golf Club, minigolf 250m. Zastávka místní dopravy 50m od hotelu.

Apartmány AURORA

Apartmány AURORA

Apartmány se nacházejí na pěší zóně oblasti Grada.

Apartmány BELLOSGUARDO

Apartmány BELLOSGUARDO

Apartmány se nacházejí 1,5 km od historického centra Grado.

Apartmány OSCAR

Apartmány OSCAR

Apartmány Oscar se nacházejí asi 1,5 km od historického centra Grada.

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány ORCHIDEA

Apartmánový dům se nachází cca 1,5 km od historického centra města Grado.

Apartmány TERME

Apartmány TERME

Apartmány se nacházejí oproti termálním zařízením, asi 1,5 km od historického centra města Grado.

Apartmány SAN MARCO

Apartmány SAN MARCO

Apartmány San Marco se nacházejí v centrální části střediska Grado, 100m od historického centra.

Villa LIA

Villa LIA

Vila se nachází jen 100m od historického centra města.

Hotel HANNOVER ****

Hotel HANNOVER ****

Příjemný 4 * hotel Hannover se nachází v srdci historického centra města Grado v blízkosti turistického přístavu a obchodů, kaváren a restaurací.

Rezidence NAUTHOTEL 1

Rezidence NAUTHOTEL 1

Rezidence Nauthotel se nachází přímo naproti pláži v západní části města Grado asi 100m od historického centra.

Rezidence NAUTHOTEL 2

Rezidence NAUTHOTEL 2

Rezidence Nauthotel 2 se nachází v západní části města Grado, asi 100 m od jeho centra.

Hotel PLAZA ***

Hotel PLAZA ***

Hotel Plaza se nachází v klidné části Pineta střediska Grado, asi 3km od centra městečka. Nejbližší obchody a restaurace 100m, zastávka místní dopravy 100m.

Hotel ARGENTINA ***

Hotel ARGENTINA ***

Hotel Argentina se nachází v oblíbeném středisku Grado s historickým centrem na severu Itálie. Hotel je asi 300m od termálních lázní Grado a do centra je to na 10-minutovou pěší procházku. Nejbližší obchody, restaurace a bary 50m od hotelu. Zastávka místní dopravy 50m.

Hotel RIALTO ****

Hotel RIALTO ****

Hotel Rialto se nachází mezi pevninskou a historickou částí střediska Grado, které se nachází uprostřed lagun severní části Itálie. Centrum Grado asi 1km, lázně Terme Grado nedaleko, obchody, bary a restaurace 50m, zastávka místní dopravy 20m.

Dovolená Friuli Venezia Giulia

Jestli si chcete prřinést typický spomínkový předmět, určitě si přineste šperky, které jsou přesnými replikami langobardských šperků. Letoviska Lignano a Grado jsou pro našince nejblíže položenými přímořskými středisky s písečnými plážemi, s pozvolným vstupem do moře, dovolená Friuli Venezia Giulia je vhodná pro každého, zejména pro rodiny s dětmi.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie