SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Ischia

Ostrov Ischia je největším ostrovem Neapolského zálivu na západním pobřeží Itálie. Hlavním městem ostrova je město Ischia zahrnující dvě části - Ischia Ponte a Ischia Porto. Ischia Ponte je nejstarší část města, Ischia Porto je nejrušnějším centrem ostrova. Vinice, ovocné sady a piniové háje vytvářejí typický obraz krajiny.

Ubytování Ischia

Hotel ALBATROS ***+

Hotel ALBATROS ***+

Příjemný hotel Albatros ve středomořském stylu se nachází v blízkosti zálivu Baia di Citara a slavných Poseidonových zahrad a jen 700 m od centra městečka Forio.

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

Hotelový komplex Sorriso Thermae a dependance Villa Agave se nachází na výběžku nad zálivem pláže Citara a Poseidonovými zahradami v městečku Forio. Hotel a dependance leží u hlavní silnice a jsou dobře napojeny na hromadnou dopravu. Centrum městečka je vzdáleno 2km. Hotelový komplex je rozdělen do několika budov v jedné zahradě, dependance Villa Agave se nachází mimo tento objekt.

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel Terme Tritone se nachází v krásné rezidenční zóně San Francesco. Od centra městečka Forio je vzdálený asi 1,5 km.

Hotel CORONA ***

Hotel CORONA ***

Hotel Corona se nachází na klidném místě v udržované zahradě mezi centrem městečka Forio. Historické centrum Forio je vzdáleno asi 1 km, kam se dostanete romantickou procházkou podél moře.

Hotel HIBISCUS ***

Hotel HIBISCUS ***

Příjemný hotel Hibiscus je tvořen hlavní budovou a zahradními pavilony kde se nachází většina pokojů. Nachází se v klidné rezidenční zóně asi 400 m od historického centra městečka Forio.

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotelový komplex Mediterraneo složený z hlavní budovy a dalších 4 přilehlých menších budov se nachází v rozlehlé zahradě exotických rostlin. Depandance budovy se nacházejí mimo komplexu v samostatných zahradách. Komplex je v klidné zóně nedaleko hlavní silnice asi 1,5 km od centra Forio a asi 1km od Poseidonových zahrad.

Hotel Penzion VILLA GELSOMINO **

Hotel Penzion VILLA GELSOMINO **

Jednoduchý rodinný hotel - penzion se nachází v klidném prostředí západní části ostrova, asi 1,5 km od termálního parku Poseidonovy zahrady. Od centra města Forio je vzdálen asi 2 km. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti.

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Kompletně zrekonstruovaný, menší rodinně vedený hotel Riva del Sole se nachází na pěkném panoramatickém místě v zálivu Baia di Citara v těsné blízkosti známého termálního parku Poseidonovy zahrady v městečku Forio.

Hotel CESOTTA ***

Hotel CESOTTA ***

Hotel Cesotta se nachází v klidné rezidenční zóně San Francesco. Hotel Má vlastní soukromou cestičku k moři. Díky pozici je pěšky dostupný (cca 25 minut) přístav a historické centrum městečka Forio nebo botanická zahrada La Morella.

Hotel  VILLA THOMAS ***

Hotel VILLA THOMAS ***

Rodinne vedený hotel Villa Thomas má klidnou polohu v blízkosti centra města, v lokalitě Monterone - Forio. Zastávka místního autobusu je vzdálená asi 200 m od hotelu, kterým se za několik minut dostanete na písečné pláže Citara, La Chiaia, San Francesco a Cava dell'Isola.

Hotel IDEAL ***

Hotel IDEAL ***

Příjemný hotel Ideal je vhodný pro klidnou dovolenou, je obklopen zelení, vhodný pro skupiny (aerobik, jóga). Má výbornou polohu jen 200 m od moře a asi 1,5 km od historického centra města Forio.

Rezidence VILLA MARINU

Rezidence VILLA MARINU

Komplex rezidence Villa Marinu je ponořen v zeleni vlastní zahrady a nachází se v klidném prostředí v blízkosti termálních center. Termální park Poseidonovy zahrady je vzdálený asi 800 m, centrum Forio je vzdáleno asi 1,3 km. Zastávka místního autobusu se nachází asi 150 m od komplexu.

Hotel PARK VICTORIA ***

Hotel PARK VICTORIA ***

Příjemný hotel Park Victoria je postaven v zahradě, v blízkosti historického centra městečka Forio.

Hotel AUGUSTO TERME *****

Hotel AUGUSTO TERME *****

Hotel Augusto se nachází v květinové zahradě na klidném místě nedaleko pěší zóny a centra městečka Lacco Ameno. Dovoz k termálnímu parku Negombo zdarma.

Hotel ARAGONESE ***

Hotel ARAGONESE ***

Příjemný rodinný hotel Aragonese se nachází v městečku Ischia Ponte na ostrově Ischia, jen několik minut chůze od historického centra (cca 400 m). Výhodou je klidná a zároveň centrální poloha.

Hotel VILLA TINA ***

Hotel VILLA TINA ***

Menší rodinně vedený hotel Villa Tina, sestává z 2 budov a nachází se jen 300 m od historického centra města Ischia Ponte a asi 150 m od autobusové zastávky.

Hotel GRAND EXCELSIOR *****

Hotel GRAND EXCELSIOR *****

Grand Hotel Excelsior je jeden z nejprestižnějších hotelů na ostrově Ischia a nachází se jen několik metrů od moře, v klidné zóně, obklopen piniovým hájem, přímo v centru města Ischia jen několik kroků od hlavní nákupní a zábavní zóny "Corso Vittoria Colonna" a "Via Roma".

KURZY ITALSKÉ KUCHYNĚ

KURZY ITALSKÉ KUCHYNĚ

Pobyt na termálním ostrově Ischia s kurzy italské kuchyně, nebo program, který Vám slibuje zábavu, nové zkušenosti a koupání v termálních lázních.

Jóga a cvičení na Ischii

Jóga a cvičení na Ischii

POBYT: Vhodný pro všechny věkové kategorie, hlavně pro ženy. Cvičení v trávě iv bazénech velmi dobře působí na tělo i psychiku, zlepšení toku energie i uklidnění mysli. Podle zájmu je možné přizpůsobit program různým skupinám.
Program sestává Z:
• Zdravotní cvičení a jóga v zahradě i termálních parcích
• Agua dance a Ai-zda / energetické a relaxační cvičení v bazénech
• Kneippovy lázně, automasáže, relaxace
• Přednášky o energii těla, vlivu Luny na organismus a očistě vodou
Odborný program zajišťuje Vladimíra Naušová (www.kouzlodoteku.cz).

Hotel LA GINESTRA ***

Hotel LA GINESTRA ***

Hotel La Ginestra se nachází u města Forio v lokalitě Panza v jihozápadní části ostrova Ischia. Byl jedním z prvních hotelů postavených v této části, později byl rozšířen a renovován. Nabízí krásný výhled na pahorek Sant Angelo vyčnívající z moře.

Dovolená Ischie

Krásný termální ostrov Ischia s mírným a stálým podnebím, množstvím zeleně a kouzelnými přírodními úkazy je ideálním místem na strávení letné dovolenky. Víc než 100 teplých a studených termálních pramenů, léčební centra a vysoká kvalita služeb činí z tohoto ostrova nejen ideální místo na strávení dovolené, ale i léčebné centrum - pomocí různých procedur - bahenní zábaly, inhalace, léčivé koupele a další procedury úspěšně léčí bolesti páteře, revmatizmus, astma, kožní, gynekologické a dýchací onemocnění.

Určitě navštivte nádherné termální parky umístěné uprostřed krásné zeleně s exotickými rostlinami, s množstvím bazénů s termální a minerální vodou a vířivkami. Městečko Forio se nachází na západní straně ostrova. V něm najdete vše co k dovolené patří – pláže, kavárny, obchody a v neposlední řade i historii.

Panza je městská část a nachází se nad zálivem Sorgetto, odkud vyvěrají termální prameny přímo do moře. Je ideálním místem na strávení klidné dovolené v Itálii.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie