SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Ischia > Forio

Hotel ALBATROS ***+

Hotel ALBATROS ***+

Příjemný hotel Albatros ve středomořském stylu se nachází v blízkosti zálivu Baia di Citara a slavných Poseidonových zahrad a jen 700 m od centra městečka Forio.

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

Hotelový komplex Sorriso Thermae a dependance Villa Agave se nachází na výběžku nad zálivem pláže Citara a Poseidonovými zahradami v městečku Forio. Hotel a dependance leží u hlavní silnice a jsou dobře napojeny na hromadnou dopravu. Centrum městečka je vzdáleno 2km. Hotelový komplex je rozdělen do několika budov v jedné zahradě, dependance Villa Agave se nachází mimo tento objekt.

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel Terme Tritone se nachází v krásné rezidenční zóně San Francesco. Od centra městečka Forio je vzdálený asi 1,5 km.

Hotel CORONA ***

Hotel CORONA ***

Hotel Corona se nachází na klidném místě v udržované zahradě mezi centrem městečka Forio. Historické centrum Forio je vzdáleno asi 1 km, kam se dostanete romantickou procházkou podél moře.

Hotel HIBISCUS ***

Hotel HIBISCUS ***

Příjemný hotel Hibiscus je tvořen hlavní budovou a zahradními pavilony kde se nachází většina pokojů. Nachází se v klidné rezidenční zóně asi 400 m od historického centra městečka Forio.

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotelový komplex Mediterraneo složený z hlavní budovy a dalších 4 přilehlých menších budov se nachází v rozlehlé zahradě exotických rostlin. Depandance budovy se nacházejí mimo komplexu v samostatných zahradách. Komplex je v klidné zóně nedaleko hlavní silnice asi 1,5 km od centra Forio a asi 1km od Poseidonových zahrad.

Hotel Penzion VILLA GELSOMINO **

Hotel Penzion VILLA GELSOMINO **

Jednoduchý rodinný hotel - penzion se nachází v klidném prostředí západní části ostrova, asi 1,5 km od termálního parku Poseidonovy zahrady. Od centra města Forio je vzdálen asi 2 km. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti.

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Kompletně zrekonstruovaný, menší rodinně vedený hotel Riva del Sole se nachází na pěkném panoramatickém místě v zálivu Baia di Citara v těsné blízkosti známého termálního parku Poseidonovy zahrady v městečku Forio.

Hotel CESOTTA ***

Hotel CESOTTA ***

Hotel Cesotta se nachází v klidné rezidenční zóně San Francesco. Hotel Má vlastní soukromou cestičku k moři. Díky pozici je pěšky dostupný (cca 25 minut) přístav a historické centrum městečka Forio nebo botanická zahrada La Morella.

Hotel  VILLA THOMAS ***

Hotel VILLA THOMAS ***

Rodinne vedený hotel Villa Thomas má klidnou polohu v blízkosti centra města, v lokalitě Monterone - Forio. Zastávka místního autobusu je vzdálená asi 200 m od hotelu, kterým se za několik minut dostanete na písečné pláže Citara, La Chiaia, San Francesco a Cava dell'Isola.

Hotel IDEAL ***

Hotel IDEAL ***

Příjemný hotel Ideal je vhodný pro klidnou dovolenou, je obklopen zelení, vhodný pro skupiny (aerobik, jóga). Má výbornou polohu jen 200 m od moře a asi 1,5 km od historického centra města Forio.

Rezidence VILLA MARINU

Rezidence VILLA MARINU

Komplex rezidence Villa Marinu je ponořen v zeleni vlastní zahrady a nachází se v klidném prostředí v blízkosti termálních center. Termální park Poseidonovy zahrady je vzdálený asi 800 m, centrum Forio je vzdáleno asi 1,3 km. Zastávka místního autobusu se nachází asi 150 m od komplexu.

Hotel PARK VICTORIA ***

Hotel PARK VICTORIA ***

Příjemný hotel Park Victoria je postaven v zahradě, v blízkosti historického centra městečka Forio.