SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimg

Lago di Garda

Největší a nejnavštěvovanější italské jezero leží mezi Alpami a Pádskou nížinou. Ze severu je obklopeno vysokými horami, připomíná fjord, směrem na jih se údolí rozšiřuje a jezero připomíná moře. Kolem jezera je mnoho rekreačních městeček, nejkrásnější z nich jsou Sirmione, Gardone, Riva del Garda. Gardaland - láká návštěvníky na pirátské lodě, sochy dinosaurů ...

Ubytování Lago di Garda

Resort DU LAC et DU PARC ****

Resort DU LAC et DU PARC ****

Hotelový komplex Du Lac & Du Parc Grand Resort na nádherném místě s krásnou scenérií se nachází uprostřed přírody hned na břehu jezera Lago di Garda na okraji Riva del Garda. Zastávka místní dopravy 100m. Resort se skládá z několika částí, hotel Du Lac, suity v La Villa av Murialdo a bungalovy rozmístěné v soukromém parku o rozloze 70.000m2.

Hotel LA PERLA ***

Hotel LA PERLA ***

Hotel La Perla se nachází na hlavní ulici v Riva del Garda v severním cípu pobřeží jezera Garda, asi 800m od centra. Nejbližší obchody a restaurace cca 50m od hotelu.

Hotel ANTICO BORGO ****

Hotel ANTICO BORGO ****

Příjemný hotel Antico Borgo se nachází přímo v historickém centru městečka Riva del Garda v pěší zóně, jen pár kroků od severního břehu jezera Garda. Větší město Trento, hlavní město regionu, asi 30km.

Hotel GRAND HOTEL RIVA ****

Hotel GRAND HOTEL RIVA ****

Grand hotel Riva se nachází v centru starého města Riva del Garga na břehu jezera u benátského hradu La Rocca. Hotel je obklopený zelení, restaurace v 5. poschodí poskytuje krásný výhled na jezero.

Hotel ROYAL VILLAGE ****

Hotel ROYAL VILLAGE ****

Hotel Royal Village se nachází v zahradě s olivovníky (40.000m / 2) nedaleko živého centra městečka Limone sul Garda (600m). Města Riva del Garda 11km a Verona 95km.

Rezidence OASI

Rezidence OASI

Rezidence Oasi se nachází na klidném místě v letovisku Limone sul Garda, cca 2km od centra s obchody, bary a restauracemi. Verona 100km a Bergamo 120km.

Hotel ALEXANDER ****

Hotel ALEXANDER ****

Nově postavený hotel Alexander se nachází přímo na promenádě u jezera Lago di Garda, poskytuje krásný výhled na jezero. Historické centrum města Limone s malými ulicemi, obchody a restauracemi v blízkosti.

Park Hotel CASIMIRO VILLAGE ****

Park Hotel CASIMIRO VILLAGE ****

Park Hotel Casimir Village má krásný výhled na jezero Garda a nachází se v San Felice del Benaco. Městečko Portese 1 km, Sala 3 km, Brescia 30km a letiště Catullo ve Veroně 60km.

Hotel LA ROTONDA ***

Hotel LA ROTONDA ***

Hotel La Rotonda se nachází na útesu Mount Castello (500m.nm). na slunném místě s panoramatickým výhledem na jezero. Centrum městečka Tignale s obchody cca 1km. Nedaleko je hlavní cesta, která vede po západní části jezera Garda. Tignale, díky mírnému klimatu bohaté na kyslík, je vyhledávané k pěší turistice a jízdě na horském kole. Verona 100km.

Hotel BeENACO ***

Hotel BeENACO ***

Kompletně zrekonstruovaný hotel Benaco se nachází poblíž historického centra Desenzano a pěší zóny, ve velmi elegantní části města.

Hotel LOCANDA SANTA GIULIA ****</>

Hotel LOCANDA SANTA GIULIA ****

Hotel Locanda Santa Giulia se nachází v klidnější části města, v těsné blízkosti jezera Lago di Garda, asi 300m od pláže Padenghe. Městečko Desenzano je vzdáleno asi 4 km. Nejbližší zastávka autobusu je jen 50m od hotelu. Samotné centrum městečka PADENGHE sul Garda se nachází asi 800m od hotelu. Obchody a restaurace jsou v těsné blízkosti (asi 100m).

Apartmány SANTA GIULIA ****</>

Apartmány SANTA GIULIA ****

Komplex apartmánů Santa Giulia se nachází v klidnější části města u hotelu Locanda Santa Giulia, v těsné blízkosti jezera Lago di Garda, asi 300m od pláže Padenghe. Městečko Desenzano je vzdáleno asi 4 km. Nejbližší zastávka autobusu je jen 50m od hotelu. Samotné centrum městečka Padenghe sul Garda se nachází asi 800m od hotelu. Obchody a restaurace jsou v těsné blízkosti (asi 100m).

Rezidence KRISTALL **</>

Rezidence KRISTALL **

Rezidence Kristall se nachází ve městě Desenzano del Garda v blízkosti centra.

Hotel VILLA MARIA ****

Hotel VILLA MARIA ****

Hotel Villa Maria se nachází cca 300m od jezera Garda v krásném parku, 2km od centra města Desenzano del Garda, nádraží vzdáleno 1,5km.

Hotel GALEAZZI ****

Hotel GALEAZZI ****

Hotel Galeazzo se nachází v Barbarano di Salo je jen pár metrů od jezera. Centrum města Salo se nachází asi 2 km, Gardone Riviéra pouze 500m, Verona 60km.

Bungalovy GARDA VILLAGE ***

Bungalovy GARDA VILLAGE ***

Komplex bungalovů rezidence Garda Village se nachází na jihu jezera Garda, asi 3km od historického centra městečka Sirmione.

Hotel MAVINO ****

Hotel MAVINO ****

Hotel Mavino se nachází v historickém městě Sirmione v blízkosti centra a přesto na klidném místě. Lázeňské a wellness centrum Aquaria je 30m od hotelu, na zámek Scaligerov se dostanete malou příjemnou procházkou.

Rezidence EDEN **

Rezidence EDEN **

Rezidence Eden se nachází mezi městy Castelnuovo del Garda a Peschiera del Garda na rozlehlém 800ha pozemku "Parc Hotel Paradiso & Golf Resort". Tvoří jej 18-jamkové golfové hřiště a 3 další hotely a rezidenční komplexy. Městečko Peschiera del Garda při Lago di Garda je dostupné bezplatnou kyvadlovou dopravou za pár minut.

Hotel DORE´ ***

Hotel DORE´ ***

Elegantní hotel Dore'sa nachází v centru městečka Castelnuovo del Garda, která je strategickým místem pro poznávání země mezi městem Verona a Lago di Garda. Cca 3km od hotelu je "Gardaland" nejchyrnejší zábavní park v Itálii.

Hotel DU LAC ***

Hotel DU LAC ***

Útulný a proslulý hotel Du Lac se nachází na břehu jezera "Lago di Garda" v samotném centru městečka Gardone Riviera, nedaleko zastávky lodní dopravy. Za hotelem je obchodní ulice s obchůdky nabízejícími typický místní zboží, nespočet pizzerií a zmrzlináren. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na jezero od vrchu Baldo přes ostrovy na jezeře Garda až po záliv Salo. Hotel je otevřen po celý rok, od Verony je vzdálen cca 50km.

Hotel LA MURAGLIA ***

Hotel LA MURAGLIA ***

Nedávno renovovaný hotel La Muraglia se nachází na klidném místě mezi přívětivými pahorky na území Lago di Garda, pár km od Sirmione (označované jako "Perla jezera Garda") a Peschiera del Garda. Nabízí nádherný výhled na zámek Pozzolengo a zároveň má výhodnou polohu díky autostrade A4 (Milano-Venezia), kterou se rychle dostanete do významných prázdninových středisek, měst Verona, Brescia, Mantova i do tematických parků di Garda v okruhu 20km.

Hotel SAN VITO ***</>

Hotel SAN VITO ***

Hotel San Vito se nachází v srdci vinařské oblasti Valponicella, ve městě Negrar, které leží asi 10 km severně od Verony. Hotel má ideální polohu na strávení klidné, ideální dovolené s možností gastronomických výletů do okolí. Centrum města je dosažitelné autobusem, jehož zastávka se nachází hned naproti hotelu.

Hotel PARC ****

Hotel PARC ****

Moderní budova hotelu Parc se nachází v jižní části jezera Lago di Garda několik kilometrů od Peschiera del Garda je ideální pro rodiny s dětmi.

Hotel GARDA RESORT ****</>

Hotel GARDA RESORT ****

Jen 200m od jezera Lago di Garda je postaven nový hotel Garda Resort s krásným výhledem na jezero. Město Manerba se nachází 10 km od Desenzano a Salo.

Apartmány RAMADA ****</>

Apartmány RAMADA ****

Apartmány Ramada se nacházejí uprostřed okolí jezera Lago di Garda s olivovníky a pěkným výhledem na jezero. Samotné jezero je od apartmánů vzdáleno asi 3 km. Centrum města Moniga s obchody a restauracemi je vzdáleno asi 1,5 km. Autobusová zastávka se nachází 900m od apartmánů. V okolí 3 - 5 km se nacházejí golfová hřiště.

Hotel RAMADA ****</>

Hotel RAMADA ****

Hotel Ramada se nachází v okolí jezera Lago di Garda s olivovníky a pěkným výhledem na jezero. Samotné jezero je od hotelu vzdáleno asi 3 km. Centrum města Moniga s obchody a restauracemi je vzdáleno asi 1,5 km. Autobusová zastávka se nachází 900m od apartmánů. V okolí 3 - 5 km se nacházejí golfová hřiště.

Hotel LIVIA ***

Hotel LIVIA ***

Hotel Livia se nachází 100m od jezera Lago di Garda, je obklopený parkem s olivovníky, citroníky a pomerančovníky. Centrum městečka Gargnano, které nabízí nákupní možnosti, bary a restaurace je v docházkové vzdálenosti cca 800m od hotelu.

Hotel LIDO ***

Hotel LIDO ***

Hotel Lido se nachází jen 10m od jezera Lago di Garda na jeho západním břehu. Centrum městečka Gargnano, které nabízí nákupní možnosti, bary a restaurace je v docházkové vzdálenosti cca 400m od hotelu.

Hotel COSTABELLA ***

Hotel COSTABELLA ***

Hotel Costabella leží v kopcích nad jezerem Lago di Garde v centru San Zeno di Montagna naproti kostelu. Hotel je vzdálený 10km od jezera Lago di Garda, vzdušnou čarou 1km.

Hotel GARDEN GOOD LIFE ***

Hotel GARDEN GOOD LIFE ***

Hotel Garden Good Life se nachází cca 300m od jezera Ledro,100m od centra Pieve di Ledro v klidné lokalitě, obklopený zahradou a krásnými horami.

Hotel SMERALDO **

Hotel SMERALDO **

Hotel Smeraldo se nachází na břehu jezera Lago di Garda v Brenzone. Centrum Brenzone 1km, obchod, restaurace, bary 10m, autobusová zastávka 300m, nemocnice 5km.

Hotel DAINO ***

Hotel DAINO ***

Rodinný hotel Daino se nachází v malé vesnici Dro , díky svojí poloze je vhodný pro pěší turistiku a cykloturistiku. Na kole se lehce dostanete do sousedního města Arco a Riva del Garda. Pro zastánce lezeckého sportu je v okolí hotelu spousta lezeckých příležitostí, slavný útes Parete Zebrata je jen pár minut jízdy od hotelu, jezero Lago di Garda cca 2km. Dálniční sjezd na Trento je 20km, Madona di Campiglio 50km.

Dovolená Jezero Garda

Sirmione - je v sezóně plné turistů, jeho krásu žvásty už římský básník Catullus. Atmosféra je i přes množství turistů a hotelů (90) klidná, dominantou střediska je Castello Scaligerů, hrad ležící na ostrůvku spojen s pevninou mostem. Historické centrum města je přístupné pouze pěšky. Nedaleko střediska se nachází Gardaland - italská verze Disneylandu - láká návštěvníky na dinosaurů, pirátské lodě, sochy ...

Gardone Riviera - bývalo nejelegantnějším letoviskem u jezera, ale dnes je značně poznamenáno turismem. Nachází se západním břehu jezera v malé zátoce. Za povšimnutí stojí místní botanická zahrada nebo Annunziova villa.

Gargnano - milovníkům horských kol a windsurfingu si mohou vyzkoušet park OK-surf na konci městečka, ve kterém sídlil za války Mussolini.

Riva del Garda - leží na severním břehu jezera. Je ze zdejších letovisek nejnavštěvovanější a největší co do počtu obyvatel. Má bohatou německou historii, možná proto je dodnes plné Němců a Rakušanů. Návštěva místního muzea, nebo 3km vzdáleného 100m vysokého vodopádu mohou být zpestřením dovolené.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie