SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Lago di Garda > Desenzano del Garda

Hotel BeENACO ***

Hotel BeENACO ***

Kompletně zrekonstruovaný hotel Benaco se nachází poblíž historického centra Desenzano a pěší zóny, ve velmi elegantní části města.

Hotel LOCANDA SANTA GIULIA ****</>

Hotel LOCANDA SANTA GIULIA ****

Hotel Locanda Santa Giulia se nachází v klidnější části města, v těsné blízkosti jezera Lago di Garda, asi 300m od pláže Padenghe. Městečko Desenzano je vzdáleno asi 4 km. Nejbližší zastávka autobusu je jen 50m od hotelu. Samotné centrum městečka PADENGHE sul Garda se nachází asi 800m od hotelu. Obchody a restaurace jsou v těsné blízkosti (asi 100m).

Apartmány SANTA GIULIA ****</>

Apartmány SANTA GIULIA ****

Komplex apartmánů Santa Giulia se nachází v klidnější části města u hotelu Locanda Santa Giulia, v těsné blízkosti jezera Lago di Garda, asi 300m od pláže Padenghe. Městečko Desenzano je vzdáleno asi 4 km. Nejbližší zastávka autobusu je jen 50m od hotelu. Samotné centrum městečka Padenghe sul Garda se nachází asi 800m od hotelu. Obchody a restaurace jsou v těsné blízkosti (asi 100m).

Rezidence KRISTALL **</>

Rezidence KRISTALL **

Rezidence Kristall se nachází ve městě Desenzano del Garda v blízkosti centra.

Hotel VILLA MARIA ****

Hotel VILLA MARIA ****

Hotel Villa Maria se nachází cca 300m od jezera Garda v krásném parku, 2km od centra města Desenzano del Garda, nádraží vzdáleno 1,5km.