SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimg

Lazio

Kraj s hlavním městem Řím, bohatou historií, vynikající kuchyní a překrásnou krajinou s charakteristickým hornatým reliéfem a pahorky svažujícími se do azurového moře. Poskytuje příležitosti pro všechny druhy turistiky od klasiky, kterou reprezentuje odpočinek u moře, přes poznávací zájezdy s programem historie, architektury velkoměst až po agroturistiku.

Ubytování Lazio

Hotel ASTURA PALACE ****

Hotel ASTURA PALACE ****

Elegantní hotel Astura Palace má výhodnou polohu v centru střediska Nettuno, přímořském letovisku nedaleko Říma (asi 50km) s historickým centrem a turistickým přístavem. Hotel stojí přímo naproti přístavu na přímořské promenádě, nedaleko pláží.

Hotel IL SAN FRANCESCO CHARMING ****

Hotel IL SAN FRANCESCO CHARMING ****

Příjemný hotel Il San Francesco Charming se nachází na břehu jezera Sabaudia (jezero Paola) uprostřed vlastního parku - zahrady a přitom jen asi 300m od moře. Hotel je svou atmosférou a polohou vhodný i na svatby. Centrum Sabaudia asi 2km (kolem jezera).

Hotel VILLA MARGHERITA ***

Hotel VILLA MARGHERITA ***

Rodinný útulný hotel Villa Margherita se nachází v Ladispoli, cca 60m od centra. Zastávka místní autobusové dopravy cca 30m. Letiště Fiumicino a Řím 20km. Výhodná poloha pro relax v kombinaci s mnoha výlety do krásného okolí a do nejznámějšího města na světě - historie, umění a kultura.

Hotel TORRE DEL SOLE ****

Hotel TORRE DEL SOLE ****

Hotel Torre del Sole leží ve městě Terracina, na půli cesty mezi Římem a Neapolí, na jednom z nejkrásnějších italských pobřeží. Nachází se v klidné části, s anglickým trávníkem, obklopen piniemi, cca 1km od centra Terracina (spojení kyvadlovou dopravou, za poplatek). Ideální poloha hotelu pro objevování přírodního, uměleckého a historického dědictví tohoto regionu.

Hotel VILLA DEL SOLE

Hotel VILLA DEL SOLE

Malý rodinně vedený hotel Terracina se nachází přímo na promenádě ve středisku Terracina, v blízkosti centra města.

Hotel SIRENETTA ***

Hotel SIRENETTA ***

Příjemný hotel Sirenetta se nachází v přímořském středisku Lido di Ostia s dlouhou pláží ležící nejblíže městu Řím. Touto svou výhodnou polohou poskytuje možnosti poznávání historie i relax na pláži. Kdysi byla Ostia hlavní římský přístav a rušné obchodní středisko, v současné době představuje předměstí Říma, cca 24km od centra. Proslulé archeologické naleziště "Ostia Antica" je pouze 3km od hotelu. Patří mezi nejvýznamnější z hlediska historie a antiky. Do centra Říma je to cca 30 min. autem a dostupné je i veřejnou dopravou, příměstským vlakem (praktické, rychlé spojení).

COUNTRY CLUB CASTELFUSANO

COUNTRY CLUB CASTELFUSANO

Country Club Castelfusano je komplex rozprostírající se na 33ha, na starověkém mysliveckém velkostatku princů z rodu Chigi, uprostřed piniového lesa. Má vynikající polohu - Řím je vzdálen jen 25km - snadná dostupnost metrem (k nejbližší stanici se dostanete shuttle busem zdarma), pro skupiny možnost zajištění samostatných transferů autobusy za poplatek.

Rezidence T-VILLAGE

Rezidence T-VILLAGE

Zrekonstruovaná (rok 2001) rezidence T-Village se nachází v části Cincinnato, asi 4 km od městečka Anzio a cca 60-70 km jižně od Říma. Ideální pro rodiny a pro hosty upřednostňující relax, dostupnost moře i návštěvu blízkého města Řím.

Hotel PALACE INN ****

Hotel PALACE INN ****

Hotel Palace Inn má strategickou polohu nedaleko Říma, jen 200m od dálničního výjezdu A1 FI-RM - výjezd Fiano Romano. Centrum Řím 35 minut jízdy, velký obchvat Říma (GRA) 15 minut.

Dovolená Lazio

Lazio je krajem, který svou rozlohou ve dvacítce italských regionů patří mezi středně velké, počtem obyvatel se řadí na třetí místo po Campanii a Lombardii. Lidé žijíci v tomto regionu jsou charakterističtí potomkové Římanů. Živí se převážně polnohospodářstvím, rybolovem, lákavou gastronomií a turistickým ruchem. Hlavní město kraje i celé Itálie Řím je proslavený úchvatnou historií, Vatikánem a v neposlední řadě i fotbalem, převažují poznávací zájezdy hlavního města.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie