SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimgimgimgimg

Liguria

Ligurská riviéra, též nazývaná květinová riviéra, vyvolá představu palem, agáve, tulipánových polí, překrásneho pobřeží s bohatou kulturou. Tento region se táhne od francouzské hranice až po La Spezia. Pobřeží dlouhé 317km je převážně skalnaté, ale najdete tu mnoho míst na koupání, malebné zátoky, dlouhé písečné i oblázkové pláže vhodné i pro děti.

Ubytování Liguria

AI POZZI VILLAGE SPA RESORT ****

AI POZZI VILLAGE SPA RESORT ****

Zcela nový krásný turistický komplex Ai Pozzi Village Spa Resort se nachází asi 900m od centra Loano na Ligurská riviéra. Spojení na pláž a do centra zabezpečené dopravou v určených časech.
Nabízí ubytování zatím ojedinělé v Itálii - apartmány s polopenzí v ceně.

Formula hotel LOANO 2 ****

Formula hotel LOANO 2 ****

Krásný a luxusní resort Loano 2 ve stylu villaggia se rozkládá na 5 ha, uprostřed upravených kvetoucích zahrad s typickou Ligurská květenou. Nachází se na klidném a panoramatickém místě, v rezidenční části městečka Loano (provincie Savona) - v samém srdci Ligure di Ponente. Od centra města Loano je vzdálen cca 1,3 km. Má výbornou polohu nejen na poznávání Ligurská riviéra, ale zajímavá je i blízkost Côte d'Azur (Monte Carlo-Monaco cca 100km).

Hotel LIDO PALACE ****

Hotel LIDO PALACE ****

Hotel Lido Palace má výbornou polohu naproti moři a pláži na přímořské promenádě v centru Santa Margherita Ligure, větším městečku nedaleko proslulého Portofino. Železniční stanice asi 200m.

Hotel REGINA ELENA ****

Hotel REGINA ELENA ****

Hotel Regina Elena a depandance hotelu se nachází na nábřežní promenádě s přímým přístupem na pláž (přes podchod). Centrum střediska Santa Margherita je cca 500m.

Hotel JOLANDA ***

Hotel JOLANDA ***

Hotel Jolanda se nachází na slunném místě v centrální zóně střediska Santa Margherita, na půli cesty mezi kouzelnými městečky Portofino a Rapallo.

Rezidence SANT ANNA

Rezidence SANT ANNA

Rezidence Sant Anna má panoramatickou polohu ve středisku Pietra Ligure, asi 600m od centra a pláže na prvním vrchu Pietra Ligure s úžasným výhledem na moře a celé pobřeží.

Rezidencia RIVIERA

Rezidencia RIVIERA

Rezidence Riviera se nachází v klidném prostředí rezidenční zóny, cca 200m od obchodů a 800m od centra.

Hotel MINERVA ***

Hotel MINERVA ***

Hotel Minerva se nachází cca 700 m od centra Pietra Ligure. V blízkosti hotelu prochází železnice.

Rezidence CRISTAL ***

Rezidence CRISTAL ***

Rezidence Cristal se nachází v blízkosti moře, asi 1km od centra Pietra Ligure. Komplex se skládá z hlavní budovy, druhý dům je v zahradě a třetí malý dům je asi 20m od hlavní budovy.

Rezidencia CHERIE

Rezidencia CHERIE

Rezidence Cherie se nachází v klidné zóně asi 50m od centra městečka a obchodů v Borgio Verezzi.

Hotel GARDEN ***

Hotel GARDEN ***

Hotel Garden je situován v relativně pokojné rezidenční zóně, asi 500m od centra městečka Alassio. Skládá se ze dvou budov, vzájemně propojených vnitřní pasáží.

Rezidence LA MERIDIANA

Rezidence LA MERIDIANA

Rezidence La Meridiana se nachází na klidném místě 900m od moře a 500m od centra San Bartolomeo.

Hotel MAYOLA ***

Hotel MAYOLA ***

Hotel Mayola má výbornou polohu v centru San Bartolomeo al Mare jen asi 100m od centra na promenádě. Další známé středisko Ligurské riviéry Diano Marina asi 1,5 km.

Rezidence ORCHIDEA

Rezidence ORCHIDEA

Rezidence Orchidea se nachází v klidné zóně asi 800m od centra Diano Marina a 450m od moře.

Grand Hotel DIANA MAJESTIC ****

Grand Hotel DIANA MAJESTIC ****

Grand hotel Diana Majestic má výhodnou polohu u pláže ve středisku Diano Marina na Ligurské riviéře, asi 800m od centra, obklopen zelení.

Villaggio COLOMBO

Villaggio COLOMBO

Turistický komplex Villaggio Colombo skládá z 50 zděných domků a 18 mobilhomů na vršku v městečku Andora uprostřed zeleně (v blízkosti vede místní dálnice, asi 150-400m od komplexu). Supermarket asi 1km, nemocnice 15km, nádraží 1,5 km. Nejbližší středisko u pláže Laigueglia.

Hotel NAZIONALE ****

Hotel NAZIONALE ****

Hotel Nazionale má výhodnou polohu, nachází se nedaleko kasina, v centrální zóně známého města San Remo.

Hotel FESTIVAL ***+

Hotel FESTIVAL ***+

Hotel Festival se nachází v centrální zóně známého města San Remo.

Hotel CINQUE TERRE ***

Hotel CINQUE TERRE ***

Hotel Cinque Terre se nachází na poměrně klidném místě, cca 1 km od centra městečka Monterosso.

Hotel LE PALME ****

Hotel LE PALME ****

Hotel Le Palme je situován na klidném rezidenčním místě Monterosso al Mare, cca 1km od centra.

Apartmány GIADA / MONEGLIA

Apartmány GIADA / MONEGLIA

Apartmány se nacházejí ve třech budovách. "Casa Giada" je situována v historickém centru, cca 50/100 m od moře, kompletně zrekonstruována. "La Casa dei Marinaut" je na pěší zóně, blízko kostela Svatého kříže, na východním okraji, cca 50 m od moře. "La Casa dei Pescatori" - typická Ligurská stavba, nachází se na západním okraji, cca 30 m od moře.

Rezidence LAURA

Rezidence LAURA

Rezidence Laura se nachází v tiché části cca 100m od nákupních možností a 1km od centra střediska Bordighera.

Rezidence PARADISO

Rezidence PARADISO

Rezidence Paradiso se nachází v překrásné sluneční zóně asi 200m od historického centra městečka Laigueglia. Je známé hlavně díky svým starodávným zvykem při rybolovu a nabízí čerstvé ryby i typické produkty ligurského moře. Nákupní možnosti v centru a pěkná mořská promenáda. Vzdálenost od městečka Alassio je 2,5 km.

Rezidence ROBINIA

Rezidence ROBINIA

Apartmány se nacházejí v komplexu hotelu Robinia, 200m od obchodů a kolem 100m od centra, v oblasti Riviera dei Fiori (Květinová riviéra).

Rezidence LA FRANCESCA

Rezidence LA FRANCESCA

Ubytování v zajímavé atraktivní lokalitě Itálie, na pobřeží Ligurského moře v oblasti Cinque Terre je rezidence La Francesca při Bonassola, postavená v břehu nad mořem. Komplex tvoří celkem 55 apartmánů a zděných vilek, obklopuje je středomořská vegetace. Nákupní centrum asi 3km.

Dovolená Liguria

Pokud hledáte klid, doporučujeme koupání na skalnatém pobřeží, které je místy těžko přístupné. Přitažlivost této oblasti dodává blízkost měst jako Monaco, Monte Carlo, San Remo, Cannes. Hlavní město Genova (Janov) - významný přístav, rodiště Krištofa Kolumba a kolébka vynikajícího futbalu. Rozlohou patří Liguria k posledním v řadě italských regionů, ale počtem obyvatel se řdí do středu. Oblast je známá především svou produkcí květů, hlavně na parfumérské účely. Proto ji často nazývají květinovou riviérou. Hlavní předností a charakteristickým prvkem dovolené v Ligurii je vysoká úroveň služeb, které se váží na cestovní ruch. Právě proto ji navštěvuje náročnější klientela ze západní Europy.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie