SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimgimgimgimgimgimg

Marche

Do oblasti Marche na východním pobřeží Itálie patří provincie Ancona, Ascoli Piceno, Macerata, Pesaro a Urbino. Tento kraj je skutečně nádhernou oblastí, písečná pláž, skalnaté útesy svažující se do moře, skvělá letná dovolená v Itálii. Střediska Pesaro a Fano mají krásnu písečnou pláž, Marotta kamínkovou. Bohatá historie, čisté moře, 2 národní a 4 regionální parky, vynikající kuchyň a víno to je nezapomenutelná dovolená.

Ubytování Marche

Hotel SANS SOUCI ****

Hotel SANS SOUCI ****

Hotel Sans Souci se nachází v krásném prostředí v Gabicce Mare, přímo naproti pláži bez oddělení ulicí. V této části města začíná přírodní park S. Bartolo plný zeleně. Pokud máte rádi romantiku nebo historické památky, nedaleko najdete středověké hrady či typické vesničky.

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Exkluzivní hotelový komplex s apartmány a pokoji Smeraldo Suite & Spa byl otevřen pouze v červnu 2012. Má výbornou polohu přímo naproti pláži v populárním středisku San Benedetto del Tronto, vedle přímořské promenády. Obchody, restaurace a další vybavení střediska v blízkosti.

Hotel FENIX ***

Hotel FENIX ***

Moderní hotel Fenix má centrální polohu v rezidenční části San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Přímořská promenáda vhodná i na bruslení a cyklistiku jen pár metrů od hotelu.

Hotel MOCAMBO ***

Hotel MOCAMBO ***

Hotel Mocambo se nachází jen 30m od pláže v oblíbeném středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Nachází se blízko obchodního a turistického centra střediska, v jeho rezidenční části, která je dobře vybavena pro aktivní dovolenou. Hotel je přímo veden majiteli.

Hotel GIANCARLO ***

Hotel GIANCARLO ***

Hotel Giancarlo s rodinnou atmosférou se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, které je centrem Palmové riviéry, v jeho centrální části. Obchody, restaurace, bary v blízkosti. Vhodný pro aktivní dovolenou.

Hotel DOMINGO ***

Hotel DOMINGO ***

Renovovaný hotel Domingo se nachází v rezidenční části ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry, nedaleko přímořské promenády.

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel Excelsior se nachází v oblíbeném středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum střediska asi 2km, nejbližší restaurace a bary 50m, obchody 100m, zastávka místní dopravy 50m od hotelu.

Hotel BAHIA ****

Hotel BAHIA ****

Moderní elegantní hotel Bahia se nachází v přední linii hotelů u plážové promenády populárního střediska Palmové riviéry San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 2,5 km, restaurace a bary 50m, obchody asi 600m, zastávka místní dopravy 10m.

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel Poseidon a Nettuno se nachází v turistické části střediska San Benedetto del Tronto a od historického centra je vzdálený asi 4 km. Nejbližší obchody, kavárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. Komplex sestává ze 2 budov, hotel Nettuno u pláže a Poseidon asi 30m od pláže.

Rezidence KIMBERLY

Rezidence KIMBERLY

Nová pěkná rezidence Kimberly se nachází na přímořské promenádě populárního střediska San Benedetto del Tronto, jen 40m od moře v blízkosti obchodů a barů a dráhy pro kolečkové brusle nebo kola.

Rezidence MICHELANGELO

Rezidence MICHELANGELO

Komfortní rezidence Michelangelo leží u palmové promenády a od historického centra San Benedetto del Tronto je vzdálena cca 2,5 km.

Rezidence OLTREMARE

Rezidence OLTREMARE

Rezidence Oltremare se nachází v rezidenční části střediska San Benedetto del Tronto, nedaleko palmové promenády. Asi 2,5 km od historického centra.

Rezidence AZZURRA

Rezidence AZZURRA

Rezidence Azzurra má dobrou polohu v klidnější ulici v San Benedetto del Tronto. Nachází se asi 100m od palmové promenády a turistického centra.

Rezidence MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidence MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidence Mediterraneo skládá ze dvou budov, které jsou od sebe odděleny silnicí. Nachází se v rezidenční části střediska San Benedetto del Tronto asi 2,5km od historického centra.

Rezidence BREZZA DI MARE

Rezidence BREZZA DI MARE

Moderní rezidence se nachází na okraji San Benedetto del Tronto, v části Porto d'Ascoli.

Rezidence TOURIST

Rezidence TOURIST

Nedávno zrekonstruovaná rezidence Tourist se nachází přímo u pláže ve středisku San Benedetto del Tronto - centru Palmové riviéry. Všechny apartmány mají i výhled na moře. Obchody asi 200m, nákupní centrum 400m, restaurace 300m od rezidence.

Rezidence OCEANO

Rezidence OCEANO

Moderní, dobře vybavená rezidence Oceano se nachází v oblíbeném středisku v centru Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Od pěší promenády a moře je asi 200m a před rezidencí vede cyklostezka.

Hotel RELAX ***

Hotel RELAX ***

Hotel Relax se nachází v první řadě při přímořské promenádě ve známém středisku San Benedetto del Tronto, obklopen zahradou s palmami. Centrum asi 800m.

Hotel SABBIADORO ****

Hotel SABBIADORO ****

Hotel Sabbiadoro se nachází vedle přímořské promenády ve známém středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 1,2 km.

Rezidence MAIORCA

Rezidence MAIORCA

Rezidence Maiorca se nachází v rušnější části střediska San Benedetto del Tronto a 250m od hlavního centra města (historická část).

Rezidence 7 BELLO

Rezidence 7 BELLO

Rezidence 7 Bello se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, cca 80m od palmové promenády a turistického centra s obchody, zmrzlinárňami a dětskými hřišti. asi 2,5 km od historického centra.

Rezidence Perotti

Rezidence Perotti

Rezidence Perotti má klidnou polohu v blízkosti palmové promenády. Centrum San Benedetto del Tronto je vzdáleno asi 4km, kam se dostanete příjemnou procházkou.

Rezidence TROIANI

Rezidence TROIANI

Rezidence Troiani se nachází v rezidenční části San Benedetto del Tronto.

Rezidence VILLA AGOSTINA

Rezidence VILLA AGOSTINA

Nová moderní rezidence Villa Agostini se nachází v klidné vilové části rušného střediska San Benedetto del Tronto asi 150m od pěší plážové promenády.

Rezidence Il CIELO ***

Rezidence Il CIELO ***

Menší rezidence Il Cielo se nachází v klidném prostředí v blízkosti palmové promenády v San Benedetto del Tronto. Je vyhledávána těmi, kteří preferují klidnější ubytování. V blízkosti rezidence se nachází dětské hřiště.

Rezidence DOLCE VITA ***</>

Rezidence DOLCE VITA ***

Moderní dvoupatrová budova rezidence Dolce Vita se nachází v klidnější části San Benedetto del Tronto. Rezidence je určena pro ty, kteří preferují klidnější rodinnou dovolenou.

Rezidence CALA LUNA ***

Rezidence CALA LUNA ***

Dvoupatrová budova rezidence Cala Luna se nachází u pláže a dětském hřišti ve středisku San Benedetto del Tronto.

Rezidence DANUBIO ***

Rezidence DANUBIO ***

Šestiposchoďová budova rezidence Danubio se nachází v blízkosti plážové promenády ve středisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CONFALONIERI

Apartmány CONFALONIERI

Nový apartmánový dům Confalonieri se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, asi 150m od pláže, pěší a cyklistické promenády.

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán Via Bellini se nachází v jižní části centra městečka San Benedetto, asi 100m od pěší promenády.

Rezidence ACCIARRI

Rezidence ACCIARRI

Rezidence se nachází asi 200m od nové palmové promenády, v blízkosti obchodních možností, barů, restauraci.

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán Da Giussano se nacházejí v tiché oblasti, jen 250m od pěší zóny městečka San Benedetto.

Rezidence SEASIDE ***</>

Rezidence SEASIDE ***

Velký apartmánový komplex Seaside se nachází 70 - 150m od plážové promenády ve středisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CERVI<

Apartmány CERVI<

Apartmánový dům Cervi se nachází v klidnější jižní části letoviska San Benedetto del Tronto. Nedaleko domu jsou potraviny.

Rezidence BOOMERANG

Rezidence BOOMERANG

Nově zrekonstruovaná komfortní rezidence Boomerang se nachází u nové pěší promenády v jižní části střediska San Benedetto del Tronto, v první řadě u moře. Od hlavního centra města je vzdálena cca 2km. V blízkosti jsou potraviny, restaurace a dětské hřiště.

Hotel SUNRISE ***

Hotel SUNRISE ***

Hotel Sunrise se nachází přímo naproti pláži ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Relativně klidná část no v dosahu centra po přímořské promenádě.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International má výhodnou polohu oproti pláži v centrálním středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto, uprostřed jeho rezidenční části. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence RIVIERA

Rezidence RIVIERA

Rezidence Riviéra leží 50m od pláže s pobřežní promenádou se spoustou restaurací a obchodů, v blízkosti centra San Benedetto del Tronto.

Hotel SOLARIUM ****

Hotel SOLARIUM ****

Hotel Solarium má výhodnou polohu oproti pláži, na přímořské promenádě ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Obchody a restaurace v blízkosti, centrum San Benedetto asi 2km.

Hotel WELCOME ***

Hotel WELCOME ***

Hotel Welcome se nachází přímo u promenády střediska San Benedetto del Tronto, centra Palmové riviéry.
Obchody a restaurace v blízkosti, historické centrum střediska asi 2km.

Apartmán ASPROMONTE

Apartmán ASPROMONTE

Moderně zařízený apartmán Aspromonte se nachází v typické budově v centrální části města San Benedetto del Tronto, jen kousek od pěší zóny s obchody, bary, zmrzlináren apod.

Hotel EXCELSIOR *****

Hotel EXCELSIOR *****

Komfortní hotel Excelsior se nachází v nejelegantnější části města Pesaro, cca 500m od centra. Okouzlí moderním designem a tradiční italskou pohostinností. Geometrický design exteriéru kontrastuje s estetickými, jemnými a harmonickými liniemi a teplými tóny interiéru. Letiště v Rimini vzdálené cca 35 km.

Hotel IMPERIAL SPORT ***

Hotel IMPERIAL SPORT ***

Hotel Imperial Sport má jednu z nejlepších poloh v rámci střediska Pesaro - v zóně s omezenou provozem, mimo nejrušnější zóny a přímo u pláže jen krátkou procházku do historického centra Pesaro.

Hotel EMBASSY ***

Hotel EMBASSY ***

Renovovaný (2011) hotel Embassy se nachází nedaleko centra města Pesaro (500m), přímo na přímořské promenádě.

Hotel PERTICARI ***+

Hotel PERTICARI ***+

Kompletně zrekonstruovaný hotel Perticari se nachází na klidném místě, cca 400m od centra Pesaro.

NAUTILUS Family Hotel ****

NAUTILUS Family Hotel ****

Nautilus Family hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Nachází se ve městě Pesaro, jen 800m od centra města. Letiště Rimini je vzdáleno asi 35km, letiště Ancona 57km.

Hotel FIGARO ***

Hotel FIGARO ***

Hotel Figaro se nachází u plážové promenádě střediska Pesaro, od historického centra je vzdálen cca 700m.

Hotel CONTINENTAL ***

Hotel CONTINENTAL ***

Hotel Continental renovovaný v roce 2010 se nachází přímo u pláže v středisku Pesaro.

Hotel MAJESTIC ***

Hotel MAJESTIC ***

Hotel Majestic vhodný pro rodiny s dětmi a mladých se nachází přímo u pláže v středisku Pesaro, jen pár minut chůze od centra, v severní části regionu Marche.

Rezidence BAIADOSOL

Rezidence BAIADOSOL

Malý oblíbený prázdninový komplex Rezidence Baiadosol se nachází přímo u pláže v klidnější vesničce Lido San Tomasso. Do větších středisek v okolí - Porto San Giorgio a Civitanova Marche - vede cyklostezka. Rezidence je vhodná pro klidnější rodinnou dovolenou. Nejbližší restaurace a obchody asi 100m od rezidence. V blízkosti pizzerie, kde jednou v týdnu majitelé organizují pro klienty rezidence grilovačku.

Rezidence ACQUACHIARA

Rezidence ACQUACHIARA

Rezidence Acquachiara se nachází přímo u moře, na ploše cca 7000m2 v letovisku Lido San Tommaso. Obchody a restaurace vzdáleny 100m.

Rezidence IL CONERO MARE

Rezidence IL CONERO MARE

Moderní nově zrekonstruovaná rezidence Il Conero Mare se nachází přímo u pláže na přímořské promenádě ve středisku Marcelli di Numana. Nákupní centrum 100m.

Villaggio DE ANGELIS

Villaggio DE ANGELIS

Prázdninové středisko, Villaggio De Angelis se nachází ve středisku Marcelli di Numana v regionu Marche, asi 1km od centra.

Rezidence MARE VERDE

Rezidence MARE VERDE

Rezidence Mare Verde je obklopena zelení a nachází se nedaleko pláže ve středisku Marcelli di Numana (cca 25 km pod městem Ancona).

Rezort ADAMO ed EVA

Rezort ADAMO ed EVA

Nově vybudovaný komplex apartmánů, resort Adamo ed Eva se nachází v městečku Numana na úpatí Monte Conero. Městečko je známé i jako Dáma oblasti Conero a středního Jadranu. Domky v komplexu jsou postaveny ve stylu typickém pro tuto oblast. Ancona jen cca 20km.

Rezidence I DELFIN

Rezidence I DELFIN

Rezidence I Delfini byla nově otevřena v červnu 2007. Nachází se v blízkosti centra Cupra Marittima. V těsné blízkosti rezidence je pěší a cyklistická promenáda, supermarkety, obchody, bary, restaurace, pizzerie, banky, pošta, zmrzlináři, sportovní hřiště a tenisové kurty.

Rezidence STELLA MARINA

Rezidence STELLA MARINA

Příjemná rezidence Stella Marina se nachází ve středisku Cupra Marittima, přímo u plážové promenády.

Rezidencia PATRIZIA

Rezidencia PATRIZIA

Rezidence Patrizia postavena v roce 2006 je vhodná pro rodinnou dovolenou. Nachází se jen asi 100m od moře, nedaleko centrální komunikace a přímořského cyklostezky, který spojuje středisko Cupra Marittima s okolními středisky. Nejbližší restaurace asi 100m, obchody 20m. Nedaleko rezidence vede místní železniční komunikace.

Rezidencia HOLIDAY PERLA

Rezidencia HOLIDAY PERLA

Rezidence Holiday Perla se nachází v klidné severní části střediska Marotta, nedaleko promenády a vedle železniční stanice. Od centra střediska s obchody, bary a restauracemi je vzdálena cca 500m.

Hotel PARCO DEI PRINCIPI ****

Hotel PARCO DEI PRINCIPI ****

Dlouhodobě rodinně vedený hotel Parco dei Principi se nachází v klidné části střediska Grottammare na Palmové riviéře. Grottammare sousedí ze severní strany se San Benedetto, jehož centrum je jen 1,2 km od hotelu. Pláž rovně naproti hotelu přes přímořskou promenádu.

Hotel LE TERRAZZE ***+

Hotel LE TERRAZZE ***+

Rezidence Hotel Le Terrazze se nachází přímo na nábřeží, asi 800m od centra města Grottammare. Vlakové nádraží 1km, San Benedetto del Tronto 4km, letiště Ancona/Pescar 70km.

VALENTINO RESORT ****

VALENTINO RESORT ****

Rezort Valentino se nachází na palmové Riviéře v Grottamarre jen pár kilometrů od San Benedetto del Tronto. Jemné písečné pláže a mělké vody jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

NUOVO NATURAL VILLAGE ****

NUOVO NATURAL VILLAGE ****

Dovolenková vesnička Nuovo Natural Village se nachází u pláže v menším přímořském středisku Porto Potenza Picena, v části regionu Marche nazývaném Riviera Conero, která má pobřeží ne typické pro zbytek Jadranu, pláže is kamínky, prudší vstup do moře. Nedaleko jsou větší města a střediska jako Porto Recanati, Portonovo, Sirolo, Numana nebo Marcelli a také hlavní město regionu, Ancona.

Dovolená Marche (Palmová riviéra)

Palmová riviéra (Riviera delle Palme) se nachází ve střední Itálii, na rozhraní krajů Marche a Abruzzo, na pobřeží Jadranského moře v okolí města San Benedetto del Tronto. Svůj název dostala díky množství palem které tady rostou a spolu se záplavou oleandrů vytváří exotickou atmosféru. San Benedetto del Tronto bylo založeno v 9. století před Kristem.

Charakteristické pro toto středisko jsou palmy (víc jak 7 tisíc), které mu dodávají tropický ráz. Proto je tato část nazývaná i „Palmová riviéra“. Pláž v San Benedetto del Tronto je 5 km dlouhá, s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. V středisku jsou k dispozici antukové tenisové kurty, bazény, atletický a fotbalový stadion, stadion pro kolečkové brusle, hřiště na petang, několik dětských hřišť.

Přirozeným pokračováním charakteru tohoto střediska jsou jižnější: Martinsicuro, Alba Adriatica, Tortoreto Lido a jedno z nejmladších středisk Villa Rosa. Tyto ovšem geograficky patří do kraje Abruzzo, kde si můžete vybrat z dalších hotelů a apartmánů pro dovolenou na Palmové riviéře.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie