SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Marche / Marcelli di Numana
Novinka
250m od pláže
Pro rodiny
Bazény
Plážový servis
Animace
Wifi
Naše hodnocení
***
Více na stránce hotelu: Villaggio De Angelis, Marcelli di Numana
Poloha
Prázdninové středisko, Villaggio De Angelis se nachází ve středisku Marcelli di Numana v regionu Marche, asi 1km od centra.
Pláž
Pláž s jemným štěrkem asi 250m od villaggia, spojené chodníčkem.
Plážový servis při plážovém klubu Holiday Centre v ceně - 1 slunečník a 2 lehátka na apartmán (kromě mimosezónních termínů).
V této části pobřeží se pláž svažuje do moře prudší ve srovnání se severem či palmovou riviérou.
Ubytování
Komplex má celkem 320 apartmánů a 26 hotelových pokojů. Apartmány jsou rozděleny mezi malé vilky, Deluxe vilky a apartmány. Všechny mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout v obýváku, telefon a TV.
• MONO 3 STANDARD - jednopokojový apartmán pro max. 3 osoby má manželskou postel (velikosti queen) a jednu rozkládací postel (z křesla), veranda v přízemí nebo balkon v prvním patře s posezením, trezor, klimatizace v určených časech.
• V4 COMFORT - malé dřevěné vilky pro 4 osoby (asi 36-37,5 m2), mají obývací místnost, ložnici s manželskou postelí a ložnici s 2 samostatnými lůžky, vnější verandu s posezením, klimatizace, trezor. Na vyžádání při objednávání možnost objednat za příplatek typ s vybavenou zahrádkou a 5.lůžko v obývací místnosti.
• V5 DELUXE - polo - dřevěné vilky pro max. 5 osob (asi 58m2), mají obývací místnost s rozkládacím křeslem, ložnici s manželskou postelí a balkonem, ložnici s 2 lůžky, klimatizace, trezor, LCD TV, všechny jsou přízemní s vlastním vchodem a vybavenou zahrádkou. Pro tento typ ubytování v ceně navíc 1 výměna ložního prádla při pobytu na 14 nocí a vstup do bazénu na pláži.
• BILO 5 SUPERIOR - apartmán pro max. 5 osob v přízemí (asi 56m2) má obývací místnost s 2 rozkládacími křesly / lůžky a 5.lůžko, ložnici s manželskou postelí, zahrádku se stolem, židlemi a lehátky, trezor a klimatizace.
• BILO 4 T - apartmán pro max. 4 osoby na 1.poschodí má asi 50m2, obývací místnost se dvěma rozkládacími křesly / lůžky, ložnici s manželskou postelí, klimatizaci, trezor, prostorný balkon s posezením.
• TRILO 6 T - apartmán pro max. 6 osob na 1.poschodí má asi 62m2, obývací místnost se dvěma rozkládacími křesly / lůžky, 2 ložnice s manželskou postelí, 2 toalety, klimatizaci, trezor, prostorný balkon s posezením.
• TRILO 6 G - apartmán pro max. 6 osob v přízemí má asi 62m2, obývací místnost se dvěma rozkládacími křesly / lůžky, ložnici s manželskou postelí, ložnici s 2 lůžky, 2 toalety, klimatizaci, trezor, zahrádku s posezením a lehátky.
Strava
Individuální.
Na vyžádání při rezervaci možnost doobjednat polopenzi.
Kavárna Holiday Cafe v komplexu, samoobslužná restaurace Point na pláži (otevřena do obědu, do 01.09.), bar Havana Cafe na pláži (otevřený 08.06. - 01.09.), stánek s pizzou a restaurace na polopenzi otevřena v době večeře v komplexu.
Vybavení hotela a další služby
Villaggio De Angelis, Marcelli Numana má recepci, butik, bankomat, společenskou místnost, kapli, wi-fi zóna, herna.
Za poplatek prádelna na mince, lékař v určených časech, parkování u klubu Holiday Centre na pláži, velké parkoviště.
Sport, relax, wellness
3 bazény v rámci villaggia (v sobotu ráno zavřené kvůli údržbě), relaxační bazén s vodopádem, gejzírem, vodní dělo a vířivka (otevřená 01.06. - 07.09. V určených časech, pouze pro dospělé za poplatek), vodní hry, nový bazén pro děti s tobogánem (v určených časech, s koupací čepicí), divadlo, hřiště na basketbal.
Za poplatek využívání multifunkčního hřiště na fotbal, tenis, videohry, dětský park Magic Island Park pro děti 3-12 let a bazén s tobogánem na pláži v určených časech (08.06. - 31.08.).
Zábava
Animační program dle sezóny - viz Klubová karta.
Rodina, děti
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek, bez prádla.
Vysoké židle k dispozici v restauraci, ranní koutek pro miminka s asistencí, pediatr za poplatek.
Klubová karta
V ceně, zahrnuje: dětské kluby Baby, Mini a Junior, seniorský klub, uvítací nápoj, ranní a večerní animace, turnaje, vodní gymnastiku, aerobic, disco bar, tématické večery; v termínu po 31.08. a do 07.06. společné animace. Programy mohou být omezeny na okraji sezóny nebo podle počasí.
BABY CLUB - pro děti do 3 let, zahrnuje vstup do dětského bazénu, hřiště (asistence během dne), tance pro děti; přítomnost rodičů je nutná.
MINI CLUB - pro děti 5-12 let zahrnuje vstup do dětského bazénu, vstup do bazénu na pláži během animací, v termínu 08.06. - 31.08. sportovní škola, tématické party s kreslenými hrdiny, dětské tance, kutilství, animované filmy, 1 kolektivní hodina plavání.
JUNIOR CLUB - zahrnuje vstup do bazénu na pláži během animačních programů, v termínu 08.06. - 31.08. fotbalové a ping - pong -ové turnaje, volejbal, plážový volejbal, fotbal, party na pláži, divadelní workshop, kolektivní kurzy tance.
SENIOR CLUB - zahrnuje kolektivní kurzy jako pilates, salsa, meringue, Baci, tango, bowling na trávě, volejbal, plážový volejbal, fotbal, tenis a lukostřelba. Program se může lišit podle termínu, sezóny a počasí.
Extra
• Zvířata nejsou povolena.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Standardní délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné v době 17-20 hod. (tehdy se přebírají klíče od apartmánů, check- in možný i v dřívějším čase). Apartmány je nutné uvolnit v den odjezdu mezi 07-09,30 hod..
Cena zahrňuje
• pronájem apartmánu / vilky na 7 nocí
• spotřebu energií a klimatizaci
• vstupní úklid apartmánu
• ložní prádlo s týdenní výměnou
• klubovou kartu (viz zahrnuty služby v ní)
• využívání 3 bazénů v komplexu, fitness zóny, hřiště v určených časech
• plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka / apartmán)
• telefonickou asistenční službu
• pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
• vratná kauce € 150,00 / apartmán MONO, vilka V4 COMFORT, € 250,00 / BILO, TRILO, V5 DELUXE (platba na místě)
• závěrečný úklid € 30,00 / apartmán MONO a BILO, € 50,00 / TRILO a Vilka Deluxe (kromě kuchyňského koutu, ten musí být odevzdán uklizený, jinak poplatek € 35, platba na místě)
• parkovací místo v komplexu € 40,00 / týden (platba na místě)
• místní taxa dle zavedení místními úřady, cca € 1,00 / osoba / den (platba na místě)
Možnost doobjednat
• dětská postýlka pro děti do 4 let € 40,00 / týden (na vyžádání při rezervaci, platba na místě)
• přistýlka - 5. lůžko ve vilce V4 € 120 - 330,00 / týden dle termínu (na vyžádání při rezervaci, platba na místě)
• výměna ložního prádla během pobytu € 11,00 / manželská postel, € 8,00 / samostatné lůžko (na vyžádání, prádlo třeba přinést na info point, platba na místě)
• balíček ručníků - froté ručník na obličej a osuška € 6,00 / osoba / balíček (povinná výměna po 3 dnech, přinést na info point, nebo vlastní, platba na místě)
• mikrovlnka v apartmánu Deluxe a apartmánech rezidence € 50,00 / týden (na vyžádání při rezervaci, platba na místě)
• komplexní cestovní pojištění Union 46 Kč / osoba / den
Upozornění
Tento rok musí klienti villaggia nosit náramky, ty opravňují k využívání příslušných služeb v komplexu i na pláži.
Placení v komplexu a na pláži hotelu je možné magnetickými kartami, které si klienti dobijí na recepci.
Doprava
Letiště Ancona 39km, nádraží Loreto 5,5 km, Porto Recanati 6km.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Villaggio DE ANGELIS Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka