SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Marche > San Benedetto del Tronto

Viac informácií o stredisku - Dovolenka San Benedetto

Ubytovanie San Benedetto del Tronto

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Exkluzivní hotelový komplex s apartmány a pokoji Smeraldo Suite & Spa byl otevřen pouze v červnu 2012. Má výbornou polohu přímo naproti pláži v populárním středisku San Benedetto del Tronto, vedle přímořské promenády. Obchody, restaurace a další vybavení střediska v blízkosti.

Hotel FENIX ***

Hotel FENIX ***

Moderní hotel Fenix má centrální polohu v rezidenční části San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Přímořská promenáda vhodná i na bruslení a cyklistiku jen pár metrů od hotelu.

Hotel MOCAMBO ***

Hotel MOCAMBO ***

Hotel Mocambo se nachází jen 30m od pláže v oblíbeném středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Nachází se blízko obchodního a turistického centra střediska, v jeho rezidenční části, která je dobře vybavena pro aktivní dovolenou. Hotel je přímo veden majiteli.

Hotel GIANCARLO ***

Hotel GIANCARLO ***

Hotel Giancarlo s rodinnou atmosférou se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, které je centrem Palmové riviéry, v jeho centrální části. Obchody, restaurace, bary v blízkosti. Vhodný pro aktivní dovolenou.

Hotel DOMINGO ***

Hotel DOMINGO ***

Renovovaný hotel Domingo se nachází v rezidenční části ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry, nedaleko přímořské promenády.

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel Excelsior se nachází v oblíbeném středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum střediska asi 2km, nejbližší restaurace a bary 50m, obchody 100m, zastávka místní dopravy 50m od hotelu.

Hotel BAHIA ****

Hotel BAHIA ****

Moderní elegantní hotel Bahia se nachází v přední linii hotelů u plážové promenády populárního střediska Palmové riviéry San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 2,5 km, restaurace a bary 50m, obchody asi 600m, zastávka místní dopravy 10m.

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel Poseidon a Nettuno se nachází v turistické části střediska San Benedetto del Tronto a od historického centra je vzdálený asi 4 km. Nejbližší obchody, kavárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. Komplex sestává ze 2 budov, hotel Nettuno u pláže a Poseidon asi 30m od pláže.

Rezidence KIMBERLY

Rezidence KIMBERLY

Nová pěkná rezidence Kimberly se nachází na přímořské promenádě populárního střediska San Benedetto del Tronto, jen 40m od moře v blízkosti obchodů a barů a dráhy pro kolečkové brusle nebo kola.

Rezidence MICHELANGELO

Rezidence MICHELANGELO

Komfortní rezidence Michelangelo leží u palmové promenády a od historického centra San Benedetto del Tronto je vzdálena cca 2,5 km.

Rezidence OLTREMARE

Rezidence OLTREMARE

Rezidence Oltremare se nachází v rezidenční části střediska San Benedetto del Tronto, nedaleko palmové promenády. Asi 2,5 km od historického centra.

Rezidence AZZURRA

Rezidence AZZURRA

Rezidence Azzurra má dobrou polohu v klidnější ulici v San Benedetto del Tronto. Nachází se asi 100m od palmové promenády a turistického centra.

Rezidence MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidence MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidence Mediterraneo skládá ze dvou budov, které jsou od sebe odděleny silnicí. Nachází se v rezidenční části střediska San Benedetto del Tronto asi 2,5km od historického centra.

Rezidence BREZZA DI MARE

Rezidence BREZZA DI MARE

Moderní rezidence se nachází na okraji San Benedetto del Tronto, v části Porto d'Ascoli.

Rezidence TOURIST

Rezidence TOURIST

Nedávno zrekonstruovaná rezidence Tourist se nachází přímo u pláže ve středisku San Benedetto del Tronto - centru Palmové riviéry. Všechny apartmány mají i výhled na moře. Obchody asi 200m, nákupní centrum 400m, restaurace 300m od rezidence.

Rezidence OCEANO

Rezidence OCEANO

Moderní, dobře vybavená rezidence Oceano se nachází v oblíbeném středisku v centru Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Od pěší promenády a moře je asi 200m a před rezidencí vede cyklostezka.

Hotel RELAX ***

Hotel RELAX ***

Hotel Relax se nachází v první řadě při přímořské promenádě ve známém středisku San Benedetto del Tronto, obklopen zahradou s palmami. Centrum asi 800m.

Hotel SABBIADORO ****

Hotel SABBIADORO ****

Hotel Sabbiadoro se nachází vedle přímořské promenády ve známém středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 1,2 km.

Rezidence MAIORCA

Rezidence MAIORCA

Rezidence Maiorca se nachází v rušnější části střediska San Benedetto del Tronto a 250m od hlavního centra města (historická část).

Rezidence 7 BELLO

Rezidence 7 BELLO

Rezidence 7 Bello se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, cca 80m od palmové promenády a turistického centra s obchody, zmrzlinárňami a dětskými hřišti. asi 2,5 km od historického centra.

Rezidence Perotti

Rezidence Perotti

Rezidence Perotti má klidnou polohu v blízkosti palmové promenády. Centrum San Benedetto del Tronto je vzdáleno asi 4km, kam se dostanete příjemnou procházkou.

Rezidence TROIANI

Rezidence TROIANI

Rezidence Troiani se nachází v rezidenční části San Benedetto del Tronto.

Rezidence VILLA AGOSTINA

Rezidence VILLA AGOSTINA

Nová moderní rezidence Villa Agostini se nachází v klidné vilové části rušného střediska San Benedetto del Tronto asi 150m od pěší plážové promenády.

Rezidence Il CIELO ***

Rezidence Il CIELO ***

Menší rezidence Il Cielo se nachází v klidném prostředí v blízkosti palmové promenády v San Benedetto del Tronto. Je vyhledávána těmi, kteří preferují klidnější ubytování. V blízkosti rezidence se nachází dětské hřiště.

Rezidence DOLCE VITA ***</>

Rezidence DOLCE VITA ***

Moderní dvoupatrová budova rezidence Dolce Vita se nachází v klidnější části San Benedetto del Tronto. Rezidence je určena pro ty, kteří preferují klidnější rodinnou dovolenou.

Rezidence CALA LUNA ***

Rezidence CALA LUNA ***

Dvoupatrová budova rezidence Cala Luna se nachází u pláže a dětském hřišti ve středisku San Benedetto del Tronto.

Rezidence DANUBIO ***

Rezidence DANUBIO ***

Šestiposchoďová budova rezidence Danubio se nachází v blízkosti plážové promenády ve středisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CONFALONIERI

Apartmány CONFALONIERI

Nový apartmánový dům Confalonieri se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto, asi 150m od pláže, pěší a cyklistické promenády.

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán Via Bellini se nachází v jižní části centra městečka San Benedetto, asi 100m od pěší promenády.

Rezidence ACCIARRI

Rezidence ACCIARRI

Rezidence se nachází asi 200m od nové palmové promenády, v blízkosti obchodních možností, barů, restauraci.

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán Da Giussano se nacházejí v tiché oblasti, jen 250m od pěší zóny městečka San Benedetto.

Rezidence SEASIDE ***</>

Rezidence SEASIDE ***

Velký apartmánový komplex Seaside se nachází 70 - 150m od plážové promenády ve středisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CERVI<

Apartmány CERVI<

Apartmánový dům Cervi se nachází v klidnější jižní části letoviska San Benedetto del Tronto. Nedaleko domu jsou potraviny.

Rezidence BOOMERANG

Rezidence BOOMERANG

Nově zrekonstruovaná komfortní rezidence Boomerang se nachází u nové pěší promenády v jižní části střediska San Benedetto del Tronto, v první řadě u moře. Od hlavního centra města je vzdálena cca 2km. V blízkosti jsou potraviny, restaurace a dětské hřiště.

Hotel SUNRISE ***

Hotel SUNRISE ***

Hotel Sunrise se nachází přímo naproti pláži ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Relativně klidná část no v dosahu centra po přímořské promenádě.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International má výhodnou polohu oproti pláži v centrálním středisku Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto, uprostřed jeho rezidenční části. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence RIVIERA

Rezidence RIVIERA

Rezidence Riviéra leží 50m od pláže s pobřežní promenádou se spoustou restaurací a obchodů, v blízkosti centra San Benedetto del Tronto.

Hotel SOLARIUM ****

Hotel SOLARIUM ****

Hotel Solarium má výhodnou polohu oproti pláži, na přímořské promenádě ve středisku San Benedetto del Tronto, centru Palmové riviéry. Obchody a restaurace v blízkosti, centrum San Benedetto asi 2km.

Hotel WELCOME ***

Hotel WELCOME ***

Hotel Welcome se nachází přímo u promenády střediska San Benedetto del Tronto, centra Palmové riviéry.
Obchody a restaurace v blízkosti, historické centrum střediska asi 2km.

Apartmán ASPROMONTE

Apartmán ASPROMONTE

Moderně zařízený apartmán Aspromonte se nachází v typické budově v centrální části města San Benedetto del Tronto, jen kousek od pěší zóny s obchody, bary, zmrzlináren apod.