SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Veneto / Benátky
Při Ponte di Rialto
Internet
Celoroční provoz
Naše hodnocení
****
Více na stránce hotelu: Hotel Rialto, Benátky
Cena od
1.508,- Kč / osoba / noc
Poloha
Tradiční hotel Rialto má jedinečnou polohu na jednom z nejkrásnějších a podmanivých míst města Benátky. Je situován v historickém a obchodním centru, otočený směrem na "Canal Grande" přímo naproti "Ponte di Rialto" (současný most byl postaven v 16. století na dvanácti dřevěných pilířích a na vrchní části mostu jsou 2 rady 24 obchodů). Nalevo od úpatí mostu stojí budova ze 16. století "Palazzo dei Savi", napravo "Palazzo dei Camerlenghi" ministerstvo financí, státní pokladna. Hotel je pojmenován podle Rialto (RIVO alto = vysoký břeh), oblasti Benátek, která je v porovnání s ostatními částmi mírně vyvýšená a byla vždy obchodním srdcem Benátek. Hotel je ideálním místem pro poznávání Benátek a zároveň zábavu i relax. Po 5 min. chůze přijdete z hotelu podél Mercerie, uliček s množstvím obchůdků, kde se střídají vynikající řemeslné dílny (Muránska sklo, krajky z Burana ..) a butiky mezinárodních značek (Gucci, Prada, Cartier, Louis Vuitton ...) na proslulé náměstí Piazza San Marco. Během několika minut poté, co projedete Most, dorazíte na malebný trh s ovocem Rialto ak historické tržnici s rybami. Zastávka parníčků "vaporetto" (vodní autobusy), které Vás dovezou ke všem hlavním muzeím a památkám se nachází cca 20m od hotelu, kde přistávají i gondoly. K hotelu se můžete dostat z autobusového nádraží Piazzale Roma nebo Tronchetto a ze železniční zastávky Santa Lucia (1,4 km) parníčků a vystoupíte na zastávce Rialto (od hotelu 20m), případně soukromou taxi lodí přímo z letiště Marco Polo (7,5 km). Z letiště možnost i kyvadlovým autobusem do autobusového terminálu Piazzale Roma a poté parníčků.
Ubytování
Hotel má 79 pokojů, 28 z nich má výhled na Canal Grande (za příplatek), disponuje 1-3 lůžkovými pokoji a junior suite. Komfortně, benátským stylem a zároveň moderně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, klimatizaci, přímou telefonní linku, SAT TV, minibar, vysoušeč vlasů.
Strava
Snídaně formou bufetu. V období duben-říjen jsou snídaně podávané na terase, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na Ponte di Rialto.
Vybavení hotela a další služby
Recepce otevřena non stop, internetový koutek, trezor, výtah k pokojům i na panoramatickou terasu, směnárna, služba nosiče zavazadel, bar a restaurace (otevřena duben-říjen)
Rodina, děti
Děti do 2 let zdarma. Dětská postýlka za poplatek. Baby siiting.
Extra
Akce 4 = 3 platí v termínech 03.01.-04.02., 17.02.-18.03. a 08.11.-24.12.2010.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 1 noc, den příjezdu je libovolný. Ubytování je možné od 14,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit vždy do 10,00 hod.
Cena zahrňuje
• Ubytování se snídaní na 7 nocí,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
Za víkendové pobyty Pátek - Neděle v závislosti od sezóny a typu pokoje – platí se v CK
• 312,- Kč – 910,- Kč / osoba / noc v 1 / 1 pokoji,
• 156,- Kč – 468,- Kč / osoba / noc v 1 / 2 pokoji,
• 104,- Kč - 312,- Kč / osoba / noc v 1 / 3 pokoji,
• 156,- Kč – 468,- Kč / osoba / noc v Junior Suite.
Možnost doobjednat
• Dětská postýlka € 10,00 / den (na vyžádání, platí se na místě),
• výhled na Canal Grande od 1.534,- Kč – 3.068,- Kč / pokoj / noc (platí se v CK),
• komplexní cestovní pojištění Union 36,40 Kč / osoba / den.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel RIALTO **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka