SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie/ Veneto / Benátky
Celoroční provoz
100m od žel. stanice
V centru
Dítě do 5r. zdarma
Naše hodnocení
**
Cena od
539,50 Kč / osoba / noc
Poloha
Hotel Zecchini je vhodný zejména pro turisty, kteří přijedou do Benátek vlakem, protože má výhodnou polohu nedaleko železniční stanice Santa Lucia (100m). Je situován pouze pár kroků pěšky od Ponte degli Scalzi na známém Canal Grande, od nejoblíbenějšího Ponte di Rialto cca 15 min, od Piazza San Marco 20 min a od Casino di Venezia 5 min. Rovněž je nedaleko Piazzale Roma autobusové nádraží a parkoviště (500m) s rychlým propojením na letecké terminály
Ubytování
Hotel má 27 pokojů na různých patrech (bez výtahu). K dispozici je 24 dvoulůžkových pokojů (manželská postel nebo 2 samostatná lůžka) s možností 1 nebo 2 přistýlek (patrová postel) a 3 jednolůžkové pokoje. Mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, TV, vysoušeč vlasů, trezor a ventilátor. Pokoje jsou bez možnosti klimatizace.
Strava
Individuální. Možnost příplatku za snídaně přímo v hotelu, kde mohou klienti využít od 08,00 -09,30 tuto službu, která zahrnuje teplé nápoje (mléko, kávu, čokoládu, cappuccino a čaj), studené nápoje (čaj, ovocnou šťávu, vodu, mléko ), chléb / pečivo, corn flakes, musli, různé jogurty marmeláda, med, máslo, sýr, koláče, sušenky (limitované množství). Kromě toho mohou být servírované (bez příplatku) čerstvě upečená omeleta a na tvrdo uvařená vajíčka. Hotel ochotně doporučí další restaurace, taverny a noční kluby v Benátkách.
Vybavení hotela a další služby
Recepce s halou, propojená s komfortní odpočívárny, kde si mohou klienti načerpat síly před i po absolvování cirkulace výletu po Benátkách. Snídaňová místnost.
Zábava
Na recepci informace o koncertech klasické a lyrické hudby, jazz a blues v typických benátských klubech, informace o benátských umělcích a pod. Pro milovníky nočních výletů a zábavy je k dispozici recepce otevřena non stop.
Rodina, děti
Max.1 dítě 0-5 let bez lůžka v pokoji s rodiči zdarma.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je min. 2 noci, den příjezdu je libovolný, avšak jeden z dní pobytu musí být pátek nebo sobota. Ubytování je možné od 14,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit vždy do 10,00 hod.. Min.dĺžka pobytu 3 noci je v období Silvestra (nástup 31.12.2009), Benátského karnevalu (12.02.-16.02.2010) a Velikonoc (02.04. - 04.04.2010).
Cena zahrňuje
• Ubytování na 7 nocí,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
Za víkendové pobyty Pátek - Neděle v závislosti od sezóny a typu pokoje – platí se v CK
• 1 / 1 pokoj 338,- Kč – 1.040,- Kč / noc,
• 1 / 2 pokoj 572,- Kč – 780,- Kč / noc,
• 1 / 3 pokoj 572,- Kč – 832,- Kč / noc,
• 1 / 4 pokoj 806,- Kč – 884,- Kč / noc.
Možnost doobjednat
• Komplexní cestovní pojištění Union 36,40 Kč / osoba / den.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel ZECCHINI ** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka