SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Města / Řím
V centru
Klimatizace
Naše hodnocení
**+
Poloha
Apartmány Roma se nacházejí ve dvou částech Říma - San Pietro-Vaticano a Navona / Foro Romano. Oblast San Pietro-Vaticano se nachází na západní straně Říma, kde lze najít Vatikánský palác nebo katedrálu sv. Petra s takovými památkami jako Sixstínska kaple, Michelangelova fresky, Raphaelova pokoj, papežovy apartmány. Oblast Navona / Foro Romano se nachází mezi Palatin a vrchem Campidoglio a je jedna z nejdůležitějších kulturních a turistických oblastí města, kde lze nalézt náměstí Navona, Pantheon, oblast s římskými vykopávkami, fontánu Čtyř řek, obelisk.
Ubytování
Apartmány nabízejí ubytování ve třech typech pro 2-7 lidi. V oblasti Vaticano se nacházejí apartmány typu Palazzetto, Caravaggio, Tiepolo a Rafaello.
Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku, topení, pračku, ledničku, TV. Apartmány typu Palazzetto a Caravaggio mají navíc i mikrovlnnou troubu. Apartmán Raffaello má navíc fén. Všechny apartmány kromě Caravaggio mají i klimatizaci.
• STUDIO 2 - pro 2 osoby - má obývací místnost s manželskou postelí, 2.lôžkami nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby as kuchyňkou, koupelnu se sprchou a WC (typ palazzetto 20m2).
• MONO 4 - pro 4 osoby - má obývací místnost s manželskou postelí a 2 lůžky, palandou nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňkou, koupelnu se sprchou a WC (typ Forno, Palazzetto 40m2).
• BILO 5 - pro 5 osob - má ložnici s manželskou postelí, obývací místnost s 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňkou, koupelna se sprchou a WC (typ Caravaggio, Palazzetto 50m2).
• TRILO 6 - pro 6 osob - má ložnici s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky nebo palandou a obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a 1 nebo 2 kuchyňkami, koupelnu se sprchou a WC (typ Raffaello, Palazzetto 20 +40 m2).
• TRILO 7 - pro 7 osob - má ložnici s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo 2 lůžky, obývací místnost s 1 lůžkem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňkou, koupelnu se sprchou a WC (typ Palazzetto 40 +50 m2).
Složení apartmánů a zejména rozložení lůžek se může lišit podle vkusu jednotlivých majitelů.
Strava
Individuální
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 2 noci, nástupní den je libovolný. Ubytování je možné přes týden od 15,00 - 17,00 hod., v neděli a svátcích do 19:00 hod. za povinný poplatek. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 10,00 hod..
Cena zahrňuje
Pronájem apartmánu na 7 noci, spotřebu energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (kromě varné desky a pračky), pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
Vratná kauce € 150,00 / apartmán (platba na místě), pobytová taxa € 2,00 / osoba / noc (max. 10 nocí, platba na místě), poplatek za příchod v neděli nebo o svátcích € 15,00 / apartmán (platba na místě), pozdní příchod € 15,00 / apartmán (platba na místě), závěrečný úklid € 25,00 - 60,00 / apartmán (platba na místě).
Možnost doobjednat
Extra úklid € 15,00 / apartmán (na vyžádání, platba na místě), výměna ručníků € 5,00 / osoba / výměna (na vyžádání, platba na místě), komplexní cestovní pojištění ECP Plus 50,- Kč / osoba / den.
Upozornění
Závěrečný úklid nezahrnuje úklid varné desky a pračky, které musí klient předat uklizené nebo si může objednat úklid za poplatek € 15,00 / úklid (platba na místě).

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Apartmány ROMA Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka