SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimg

Puglia - Gargano

Je hornatý poloostrov s krajinou téměř nedotčenou civilizací a pobřežím lemovaným zátokami a nádhernými přírodními útvary. Je to mimořádně členitý kraj s vápencovými jeskyněmi, bujnou vegetací, olivovými háji a krásnými, převážně písčitými plážemi a azurově čistým mořem. V posledních letech se Gargano stává stále žádanější destinací mezi našimi turisty.

Ubytování Puglia - Gargano

Rezort BLUE MARINE ***

Rezort BLUE MARINE ***

Resort Blue Marine se rozprostírá v uzavřené subtropické zahradě v klidné části letoviska Lido del Sole. Příjemná dovolená cca 5km od historického městečka Rodi Garganico.

Hotel I MELOGRANI ****

Hotel I MELOGRANI ****

Příjemný hotel I Melograni se nachází přímo naproti pláži u přímořské promenády Europa (severní pláž Vieste), nedaleko historického centra Vieste, v pohodlném dosahu pěší chůze. Hotel se nachází v jednom komplexu s Villaggio Baia degli Aranci uprostřed parku s piniemi, cypřiši a oleandry.

Rezidence OASICLUB ****

Rezidence OASICLUB ****

Moderní, dobře udržovaný komplex hotelu a rezidence Oasiclub se nachází necelé 2km od historického centra městečka Vieste, které je dostupné procházkou po plážové promenádě jižně od centra. Do centra jezdí v určených časech i minibus z rezidence zdarma.

Villaggio ARCOBALENO ***

Villaggio ARCOBALENO ***

Villaggio Arcobaleno leží v uzavřeném areálu (5ha) u pobřežní promenády, která je přímo propojena s historickým centrem města Vieste (1,8km).

Villaggio BAIA DEGLI ARANCI ***

Villaggio BAIA DEGLI ARANCI ***

Villaggio Baia degli Aranci je velký uzavřený areál a rozkládá se v piniovém-olivovém háji (110h) u pobřežní promenády "Europa", nedaleko historického centra Vieste.

Villaggio BAIA TURCHESE ****

Villaggio BAIA TURCHESE ****

Dobře vybavené prázdninové středisko Baia Turchese se rozprostírá uprostřed překrásné subtropické zahrady přímo u pobřežní promenády (Lungomare Europa). Historické centrum města Vieste cca 800m.

Hotel PELLEGRINO PALACE ****

Hotel PELLEGRINO PALACE ****

Hotel Pellegrino Palace se nachází v areálu plném zeleně přímo u hlavní plážové promenádě pláže "Castello". Na této pláži je známý skalní útvar Pizzomuno. Historické centrum města Vieste cca 1,5 km.

Rezidence PELLEGRINO

Rezidence PELLEGRINO

Rezidence Pellegrino se skládá ze zděných vilek a nachází se ve středisku Vieste, v areálu plném zeleně.

Villaggio SABBIADORO

Villaggio SABBIADORO

Pěkné menší villaggio Sabbiadoro složené z přízemních řadových apartmánů obklopených suptropickou vegetací je postaveno nedaleko hlavní pláže Castello, jen 1km od historického centra Vieste.

Rezidence FONTANA VECCHIA ***

Rezidence FONTANA VECCHIA ***

Nová moderní rezidence Fontana Vecchia se nachází nedaleko nového turistického přístavu přímo v městečku Vieste, cca. 300 m od historického centra

Villaggio SAN PABLO ***

Villaggio SAN PABLO ***

Rekreační, dobře vybavené středisko se rozprostírá v hustém piniovém háji, poblíž dlouhé písečné pláže, cca 4km severně od města Vieste. V červnu - září jezdí městská hromadná doprava ze střediska (zastávka u komplexu) do Vieste.

Villaggio SANTA MARIA

Villaggio SANTA MARIA

Moderní středisko Villaggio Santa Maria bylo postaveno uprostřed bujné vegetace s vinicemi a olivovými háji, v zátoce Baia di Merino. Vieste se nachází asi 7 km jižněji, kam se dostanete v sezóně (červen - září) městskou hromadnou dopravou.

Rezidence GALLO

Rezidence GALLO

Uzavřené rodinné rezidenční areál se rozkládá na klidném místě, v olivovém háji, cca 6km od města Vieste.

Rezidenční komplex ALBA CHIARA

Rezidenční komplex ALBA CHIARA

Tento klidný menší rezidenční komplex se rozkládá v uzavřené dobře udržované zahradě stálého olivového a piniového háje cca 1,5 km severně od města Vieste, které je v sezóně dosažitelné městskou hromadnou dopravou

Hotel MAGNOLIA ****

Hotel MAGNOLIA ****

Příjemný hotel Magnolia se nachází v klidné zóně, necelé 2km jižně od historického centra městečka Vieste na Gargánu.

Hotel DELLE MORE ****

Hotel DELLE MORE ****

Nový hotel Delle More (otevřený červen 2009) se nachází v klidné zóně Sant Andrea, pouze 1km od centra městečka Vieste na severní straně. Postavený je v mírném svahu odkud je výhled na přístav s majákem.

Rezidence CASANOVA

Rezidence CASANOVA

Rezidence Casanova zrekonstruovaná v roce 2006 se nachází asi 2km od centra městečka Vieste směrem na Peschici. Stojí na malém vršku, odkud je krásný výhled. Má klidnou polohu a proto je vhodná pro klienty, kteří hledají relax na dovolené.

 Villaggio LA CANZONE DEL MARE

Villaggio LA CANZONE DEL MARE

Villaggio La Canzone del Mare se nachází v mírném kopci při severní pobřežní promenády oblíbeného střediska Vieste. Historické centrum jen necelý 1km od komplexu - výborná poloha.

Villaggio SAN LORENZO ***

Villaggio SAN LORENZO ***

Uzavřené rekreační středisko villaggio San Lorenzo se nachází u pobřežní promenády Lungomare Europa, asi 1,5km od historického centra městečka Vieste. Do centra se dostanete krátkou procházkou po přímořské promenádě. Komplex je vsazen do příjemné subtropické zahrady.

Rezidence MONTE PUCCI

Rezidence MONTE PUCCI

Rezidence Monte Pucci složená ze zděných apartmánů ve středomořském stylu, obklopených zelení, se nachází na okraji zátoky Peschici asi 2 km od historického centra.

Villaggio PARCO DEGLI ULIVI ***

Villaggio PARCO DEGLI ULIVI ***

Villaggio leží na okraji městečka Peschici, obklopené staletými olivovníky.

Villaggio JULIA

Villaggio JULIA

Středisko se nachází v lokalitě Baia di Manaccora, 6 km od městečka Peschici směrem k Vieste.
Jde o komplex apartmánů umístěných na mírném svahu, který klesá směrem k moři, podél kterého jsou umístěny společenské, nákupní a sportovní centra.
Středisko nabízí svým hostům dovolenou ve znamení zábavy a relaxu.

Villaggio Internacionale MANACORE ****

Villaggio Internacionale MANACORE ****

Villaggio Manacore se nachází v jedné z nejpůsobivějších částí Gargána mezi Vieste a Peschici. Komplex se rozprostírá mezi bílými útesy a zelení středozemního moře v blízkosti pláže.

Hotel AL POZZO ***

Hotel AL POZZO ***

Malý rodinný hotel Al Pozzo postaven na klidném místě je několik desítek metrů od pláže.

Apartmány FUNNI

Apartmány FUNNI

Apartmány Funny jsou komplexem různých max jednopatrových vilek a samostatně stojících zděných bungalovů uprostřed stoletých olivovníků na rovině u města Mattinata jižně od Vieste. Od centra jsou vzdáleny necelé 2km.

Apartmány SAN MENAIO

Apartmány SAN MENAIO

Apartmány se nacházejí v 2 - 3 patrových vilkách nedaleko centra San Menaia.

Hotel ROYALS GATE ****

Hotel ROYALS GATE ****

Hotel Royals Gate se nachází na pobřeží Rodi Garganico / Lido del Sol, obklopen květinovou zahradou a stromy.

Villaggio BAIA DEL MONACO

Villaggio BAIA DEL MONACO

Rozlehlý dovolenkový komplex Villaggio Baia del Monaco se rozkládá na ploše asi 2ha u vlastní písečné pláži, asi na půli cesty mezi městy Mattinata a Manfredonia. Do každého z míst je asi 8km.

Dovolená Gargano

Rodi Garganico - starobylé městečko, vstupní brána Gargana, které je postaveno na vysokém skalním masivu a má krásné historické centrum. Peschici - je nejkrásnější historické městečko Gargana. Historická část městečka, kterou tvoří orientální budovy ze 14. století a úzké uličky je postavena na skále. Vieste - původně rybářské a zemědělské městečko, kde se až do teď zachovali typické bílé a nízké budovy postavené v orientálním stylu.

Apúlie (Puglia) oblíbené místo českých rekreantů, jeden z 20 italských regionů se rozprostírá v jihovýchodní části Itálie. Táhne se od tzv.. "ostruhy" (Gargano) až po "podpatek" holínky (Salento). V Apulii se můžete setkat se starobylou architekturou domů nazývaných "trulli". Jsou to bílé budovy z kamenů, postavených do kruhu a mají kuželovitý střechu. Všechna přímořská střediska se vyznačují především rozvinutým rybolovem a cestovním ruchem.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie