SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Puglia - Gargano > Vieste

Hotel I MELOGRANI ****

Hotel I MELOGRANI ****

Příjemný hotel I Melograni se nachází přímo naproti pláži u přímořské promenády Europa (severní pláž Vieste), nedaleko historického centra Vieste, v pohodlném dosahu pěší chůze. Hotel se nachází v jednom komplexu s Villaggio Baia degli Aranci uprostřed parku s piniemi, cypřiši a oleandry.

Rezidence OASICLUB ****

Rezidence OASICLUB ****

Moderní, dobře udržovaný komplex hotelu a rezidence Oasiclub se nachází necelé 2km od historického centra městečka Vieste, které je dostupné procházkou po plážové promenádě jižně od centra. Do centra jezdí v určených časech i minibus z rezidence zdarma.

Villaggio ARCOBALENO ***

Villaggio ARCOBALENO ***

Villaggio Arcobaleno leží v uzavřeném areálu (5ha) u pobřežní promenády, která je přímo propojena s historickým centrem města Vieste (1,8km).

Villaggio BAIA DEGLI ARANCI ***

Villaggio BAIA DEGLI ARANCI ***

Villaggio Baia degli Aranci je velký uzavřený areál a rozkládá se v piniovém-olivovém háji (110h) u pobřežní promenády "Europa", nedaleko historického centra Vieste.

Villaggio BAIA TURCHESE ****

Villaggio BAIA TURCHESE ****

Dobře vybavené prázdninové středisko Baia Turchese se rozprostírá uprostřed překrásné subtropické zahrady přímo u pobřežní promenády (Lungomare Europa). Historické centrum města Vieste cca 800m.

Hotel PELLEGRINO PALACE ****

Hotel PELLEGRINO PALACE ****

Hotel Pellegrino Palace se nachází v areálu plném zeleně přímo u hlavní plážové promenádě pláže "Castello". Na této pláži je známý skalní útvar Pizzomuno. Historické centrum města Vieste cca 1,5 km.

Rezidence PELLEGRINO

Rezidence PELLEGRINO

Rezidence Pellegrino se skládá ze zděných vilek a nachází se ve středisku Vieste, v areálu plném zeleně.

Villaggio SABBIADORO

Villaggio SABBIADORO

Pěkné menší villaggio Sabbiadoro složené z přízemních řadových apartmánů obklopených suptropickou vegetací je postaveno nedaleko hlavní pláže Castello, jen 1km od historického centra Vieste.

Rezidence FONTANA VECCHIA ***

Rezidence FONTANA VECCHIA ***

Nová moderní rezidence Fontana Vecchia se nachází nedaleko nového turistického přístavu přímo v městečku Vieste, cca. 300 m od historického centra

Villaggio SAN PABLO ***

Villaggio SAN PABLO ***

Rekreační, dobře vybavené středisko se rozprostírá v hustém piniovém háji, poblíž dlouhé písečné pláže, cca 4km severně od města Vieste. V červnu - září jezdí městská hromadná doprava ze střediska (zastávka u komplexu) do Vieste.

Villaggio SANTA MARIA

Villaggio SANTA MARIA

Moderní středisko Villaggio Santa Maria bylo postaveno uprostřed bujné vegetace s vinicemi a olivovými háji, v zátoce Baia di Merino. Vieste se nachází asi 7 km jižněji, kam se dostanete v sezóně (červen - září) městskou hromadnou dopravou.

Rezidence GALLO

Rezidence GALLO

Uzavřené rodinné rezidenční areál se rozkládá na klidném místě, v olivovém háji, cca 6km od města Vieste.

Rezidenční komplex ALBA CHIARA

Rezidenční komplex ALBA CHIARA

Tento klidný menší rezidenční komplex se rozkládá v uzavřené dobře udržované zahradě stálého olivového a piniového háje cca 1,5 km severně od města Vieste, které je v sezóně dosažitelné městskou hromadnou dopravou

Hotel MAGNOLIA ****

Hotel MAGNOLIA ****

Příjemný hotel Magnolia se nachází v klidné zóně, necelé 2km jižně od historického centra městečka Vieste na Gargánu.

Hotel DELLE MORE ****

Hotel DELLE MORE ****

Nový hotel Delle More (otevřený červen 2009) se nachází v klidné zóně Sant Andrea, pouze 1km od centra městečka Vieste na severní straně. Postavený je v mírném svahu odkud je výhled na přístav s majákem.

Rezidence CASANOVA

Rezidence CASANOVA

Rezidence Casanova zrekonstruovaná v roce 2006 se nachází asi 2km od centra městečka Vieste směrem na Peschici. Stojí na malém vršku, odkud je krásný výhled. Má klidnou polohu a proto je vhodná pro klienty, kteří hledají relax na dovolené.

 Villaggio LA CANZONE DEL MARE

Villaggio LA CANZONE DEL MARE

Villaggio La Canzone del Mare se nachází v mírném kopci při severní pobřežní promenády oblíbeného střediska Vieste. Historické centrum jen necelý 1km od komplexu - výborná poloha.

Villaggio SAN LORENZO ***

Villaggio SAN LORENZO ***

Uzavřené rekreační středisko villaggio San Lorenzo se nachází u pobřežní promenády Lungomare Europa, asi 1,5km od historického centra městečka Vieste. Do centra se dostanete krátkou procházkou po přímořské promenádě. Komplex je vsazen do příjemné subtropické zahrady.