SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimg

Puglia - Salento

Puglie je poloostrov, který leží na rozhraní dvou moří, Jaderského a Jónského, které se setkávají u mysu Santa Maria di Leuca. Oblast Salenta je charakteristická bohatou subtropickou vegetací a velmi příznivými klimatickými podmínkami. Díky čistému moři je oblast vhodná pro potápění. Porto Cesaro - rybářské městečko na západě má dlouhé písečné pláže a nízké skalnaté útesy.

Ubytování Puglia - Salento

IBEROTEL APULIA ****

IBEROTEL APULIA ****

Iberotel Apulia, nebo také Apulie Antistress Resort se nachází uprostřed parku středomořské zeleně na jihu Itálie, na poloostrově Salento regionu Puglia. Vesnička Torre San Giovanni 2km, Ugento 4km.

Rezidence BAIA VERDE ***

Rezidence BAIA VERDE ***

Rezidence Baia Verde (Zelená zátoka) se nachází ve stejnojmenné turistické lokalitě Baia Verde, cca 2km od města Gallipoli. V letovisku se nacházejí bary, restaurace, pizzerie a obchody.

Rezidence BAIA BLU ***

Rezidence BAIA BLU ***

Nová moderní třípatrová rezidence Baia Blu se nachází v klidné části malebného historického městečka Gallipoli na pobřeží Jónského moře. V blízkosti rezidence jsou různé obchody, restaurace, bary a pizzerie, hlavní třída Corso Roma je asi 500m od rezidence.

Rezidence LUNGOMARE GALILEI ***</>

Rezidence LUNGOMARE GALILEI ***

Třípatrová rezidence Lungomare Galilei se nachází blízko centra střediska Gallipoli.

Rezort SAIRON CLUB ****

Rezort SAIRON CLUB ****

Dobře vybavený resort Sairon Club leží uprostřed subtropické zahrady v centru letoviska Torre dell'Orso, které je známé jednou z nejkrásnějších pláží jižního Jadranu. Obchodní centrum se supermarketem, cukrárnami a pod je 400m. Město Lecce 20km, Otranto 13km, přírodní rezervace Laghi Alimini 4km.

Rezort BLUE AREA ***

Rezort BLUE AREA ***

Velmi dobře vybavený resort Blue Area se nachází v subtropické zeleni v letovisku Torre dell'Orso, 800m od obchodního centra. Letovisko je známé nejkrásnější pláží jižního Jadranu.

Vily a vilky TORRE SUDA

Vily a vilky TORRE SUDA

Všechny vily a vilky se nacházejí v klidné rezidenční oblasti Torre Suda cca 10km od historického městečka Gallipoli směrem na mys Santa Maria di Leuca na pobřeží Jónského moře.

Rezidence LA TORRE ***

Rezidence LA TORRE ***

Moderní jednopatrová rezidence se nachází přibližně 10km od městečka Gallipoli, v klidné části turistického rezidenčního střediska Torre Suda, jen 30km od břehu Jónského moře.

Hotelový a rezidenční komplex MESSAPIA ****

Hotelový a rezidenční komplex MESSAPIA ****

Moderní, elegantní a dobře vybavený uzavřen rezort Messapia se rozprostírá v dobře udržované subtropické zahradě na svahu s panoramatickým výhledem na moře a romantické městečko Santa Maria di Leuca, asi 1km od jeho centra.

Villaggio ARCO Del SARACINO ****</>

Villaggio ARCO Del SARACINO ****

Nové, moderní a dobře vybavené rekreační středisko Arco del Saracino se nachází v upravené zahradě na panoramatickém místě v klidné části na okraji střediska Lido Marini. Letovisko je na západním pobřeží poloostrova Salento, necelých 10km od mysu Santa Maria di Leuca a proslavily ho bílé pláže a křišťálové moře.

Hotel Villaggio PORTO GIARDINO ****

Hotel Villaggio PORTO GIARDINO ****

Villaggio, obklopené zelení a středomořskou vegetací se nachází na 23ha pozemku na okraji Monopoli.

Rezidence SALENTO

Rezidence SALENTO

Rezidence Salento se nachází v lokalitě Marina di San Cataldo, nedaleko barokního města Lecce. Je to pobřeží piniových lesů, vyhledávané cyklisty.

Village CAMPOVERDE

Village CAMPOVERDE

Village Campoverde se nachází na jadranském pobřeží poloostrova Salento regionu Apulie, v lokalitě San Cataldo 10km od většího města Lecce. Villaggio je postaveno uprostřed piniového lesa as přírodním chráněným parkem a pláží ho spojuje chodníček. Dovolená u moře a uprostřed přírody.

Rezort PIETRABLU RESORT & SPA ****

Rezort PIETRABLU RESORT & SPA ****

Pietrablu Resort & Spa se nachází v nádherném prostředí na jihu Itálie, asi 4km od centra Polignano a Mare. Nedaleko turistické skvosty jako Alberobello - typické domky, dědictví chráněné UNESCEM a bílé město Ostuni, jeskyně Castellana Grotte či velké přímořské město Bari se svěžím historickým centrem.

Villagge ALIMINI SMILE

Villagge ALIMINI SMILE

Villaggio Alimini Smile se nachází asi 2km od města Otranto v proslavené oblasti jezer Alimini.

Rezidence VILLA BELVEDERE ***

Rezidence VILLA BELVEDERE ***

Dvoupodlažní rezidence Villa Belvedere se nachází v městečku Otranto na jihu italského regionu Apulie, v jeho klidné části, ale jen asi 200m od historického centra a promenády s obchody, bary, restauracemi a supermarketem. Má výbornou panoramatickou polohu s výhledem na záliv.

Villa LA DIMORA TURCHESE

Villa LA DIMORA TURCHESE

Nová samostatná vilka La Dimora Turchese se nachází v Pescoluse část Posto Vecchio na jihu Itálie, poloostrov Salento jen pár metrů od pláže. Přístav Torre Vado 2km, obchody a restaurace nejblíže 100m restaurace Ikarus. Centrum většího města Salve asi 6km.

Dovolená Salento

Charakteristické dlouhé písečné pláže a nízké skalnaté útesy. Malebné centrum a krásný rybářský přístav s restauracemi, které nabízejí rybí speciality vyhledávané i obyvateli z okresního města Lecce, přispívají k prožití příjemné dovolené. Lido Marini - půvabné přímořské letovisko u Jónském moři se nachází mezi městy Santa Maria di Leuca a Gallipoli. Torre del Orso - letovisko omývané jedním z nejkrásnějších moří v Itálii. Široké pláže s jemným pískem a několika vápencovými útesy, které jsou atraktivní pro milovníky potápění. Nedaleko odtud leží Otranto, město, které žije převážně nočním životem.

Puglia, jeden z 20 regionů italská se rozprostírá v jihovýchodní části Itálie. Táhne se od tzv.. "ostruhy" (Gargano) až po "podpatek" holínky (Salento). V Apulii se můžete setkat se starobylou architekturou domů nazývaných "trulli". Jsou to bílé budovy z kamenů, postavených do kruhu a mají kuželovitý střechu. Všechna přímořská střediska se vyznačují především rozvinutým rybolovem.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie