SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Puglia - Salento / Torre San Giovanni (Marina di Ugento)
350m od pláže
All inclusive
Bazén
Wifi
Naše hodnocení
****
Poloha
Iberotel Apulia, nebo také Apulie Antistress Resort se nachází uprostřed parku středomořské zeleně na jihu Itálie, na poloostrově Salento regionu Puglia. Vesnička Torre San Giovanni 2km, Ugento 4km.
Pláž
Asi 350m od pláže s bílým pískem, která je v dosahu po chodníku přes piniový porost. Bar na pláži "Scirocco" is All Inclusive službami.
Ubytování
Resort má celkem 333 pokojů v 10 dvoupodlažních budovách komplexu, možnost propojených pokojů na vyžádání. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, sat TV, minibar (na vyžádání za příplatek), trezor, wifi připojení na internet zdarma a balkon nebo terasu. V pokojích jsou možné přistýlky, rodinné pokoje až pro 6 osob, slevy od 3. lůžka.
Dvoulůžkový pokoj Classic má asi 24m2.
Dvoulůžkový pokoj Superior má asi 28m2.
Rodinný pokoj Classic má asi 35m2.
Rodinný pokoj Superior má asi 53m2.
Strava
All Inclusive v ceně - plná penze formou bufetu (v okrajových termínech sezóny servírované jídla s 3- chodové menu a vnějším barbecue), tematické bufety v restauraci Via Appia; občerstvení, ovoce, odpolední zmrzlina, nealko nápoje (voda, točené nealko, ovocné džusy, kavárna) v době 10 - 23 hod v baru Dolce Vita av čase 9,30 - 19 hod v baru Scirocco; alkoholické nápoje (točené pivo, domácí víno, bylinné likéry, národní destiláty, prosecco, domácí koktejly, národní aperitivy) v době 10 - 23 hod a některé vybrané alkoholické nápoje v době 9,30 - 19 hod v baru Scirocco.
Vybavení hotela a další služby
Iberotel Apulia Antistress Resort má recepci, amfiteátr, prádelnu za poplatek, wifi připojení na internet zdarma ve společných prostorách, výtah v centrální zóně, novinový - tabákový stánek, venkovní parkoviště. Konferenční prostory až pro 320 osob.
Bar na pláži "Scirocco", bar u bazénu "Dolce Vita", hlavní restaurace "Via Appia" s bufetovým stravováním, restaurace "A Puteca" (platí se extra) s terasou, místními a typickými středomořskými jídly.
Sport, relax, wellness
Zóna s bazény na 4 úrovních, jedna z nich vyhřívaná, s vířivými lehátky, vodopádem, lehátka u bazénu a na pláži (nejsou rezervovány), 2 tenisové kurty (umělá tráva), multifunkční hřiště s umělou trávou vhodné na fotbal nebo basketbal, plážový volejbal, vodní gymnastika, badminton, kuželky, stolní tenis, fitness místnost, jogging.
Za poplatek pronájem kol, individuální kurzy a jízda na koni.
Wellness na 800m2 - Hamman, sauna, bio sauna, emoční sprchy, relaxační zóna, vyhřívaný venkovní bazén s vířivou částí, 6 místností na procedury.
Zábava
Denní a večerní animační program s živou hudbou, speciální show.
Rodina, děti
Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma včetně stravy, dětská postýlka na vyžádání za poplatek, možná od pokoje typu Superior výše.
Miniklub pro děti 4-12 let, dětské hřiště, bazén pro děti (40cm hluboký).
Pro děti je vyčleněné menu v hlavní restauraci s bufetovou obsluhou. Kuchař připraví zvlášť jídlo pro děti (speciální jídlo z domu), ohřívače lahví do vyčerpání kapacity, vysoká židle.
Za poplatek baby sitting a pediatr.
Extra
• 14 = 12 platí pro pobyty během celé sezóny.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Standardní délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Do 29.05. a od 12.09. je minimální délka pobytu 3 noci s volným nástupem. Ubytování je možné od 16,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 11,00 hod.
Cena zahrňuje
• ubytování s all inclusive na 7 nocí
• využívání bazénů
• využívání sportovišť a hřišť
• telefonickou asistenční službu
• pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
• místní taxa dle zavedení místními úřady, cca € 2,00 / osoba / den (platba na místě)
Možnost doobjednat
• dětská postýlka € 10,00 / noc (na vyžádání, platba na místě)
• komplexní cestovní pojištění Union 46 Kč / osoba / den
Doprava
Letiště Brindisi 120km, železniční stanice Ugento 9km.
Možnost zajistit letenky na pravidelných linkách a transfery z letiště a žel. Stanice do hotelu.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: IBEROTEL APULIA **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka