SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2017

Lokalita
Itálie / Puglia / Torre Suda
50 - 200m od pláže
Parkoviště
Sportovní centrum
Malé zvíře povoleno
Naše hodnocení
***
Poloha
Všechny vily a vilky se nacházejí v klidné rezidenční oblasti Torre Suda cca 10km od historického městečka Gallipoli směrem na mys Santa Maria di Leuca na pobřeží Jónského moře.
Pláž
cca 50 - 200m od vilek se pobřeží tvořeno nízkou plochou skálou s lehkým vstupem do moře. Asi 5km je písečná pláž s možností pronajmutí plážového servisu (slunečník + 2 lehátka).
Ubytování
Vilky - Typ A (pro 6 osob) - uzavřený komplex 3-pokojových řadových vilek je situován přímo u moře (cca 20m), takže většina má částečný výhled na moře. Všechny jsou komfortně zařízené a skládají se z obýváku s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoje s manželskou postelí a pokoje se dvěma lůžky. Disponují dobře vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, terasou se zahradním nábytkem a grilem, venkovní sprchou a uzavřeným parkovacím místem. Vily (pro 6 - 10 osob) - prostorné a funkčně zařízené vily umístěné ve vlastních zahradách 10 - 100m od moře disponují vybavenou kuchyňkou, vlastním parkovacím místem nebo garáží, zahradním grilem a vnější sprchou. Vila B 6 / 8 (řadové vily v zahradě po dvou) - obývací místnost s rozkládacím gaučem, 3 ložnice, 2 kompletní sociální zařízení. Vila D 8 / 10 (samostatná vila v zahradě) - obývací místnost s rozkládacím gaučem, 3 ložnice, vlastní sociální zařízení, případně 2 přistýlky.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
V letovisku je k dispozici obchodní centrum, bar, restaurace, sportovní centrum s tenisovými kurty a dětským koutkem.
Extra
CISTOUR CARD zdarma - opravňuje využívat slevy ve vybraných obchodech a restauracích. Malé zvíře povoleno na vyžádání předem za poplatek.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 14,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 10,00 hod..
Cena zahrňuje
pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu energií, CIS kartu, plážový servis (05.05.-28.07. A 25.08.-06.10.), Delegátské služby (02.06.-21.07. A 25.08.-03.09.), Pojištění proti insolventnosti .
Povinné doplatky
Vratná kauce € 50,00 / apartmán.
Možnost doobjednat
Ložní prádlo, ručníky nebo deky € 8,00 / osoba / výměna, závěrečný úklid € 42,00 / vilka A, € 55,00 / vila B, D, přistýlka € 27,00 - 55,00 / 7 nocí podle termínu, malé zvíře € 50,00 / závěrečný úklid (vše na vyžádání, platba na místě), komplexní cestovní pojištění ECP Plus 50,00 Kč / osoba den.
Doprava
Možnost dopravy klimatizovaným autokarem + příplatek za nástupní místo. Info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Vily a vilky TORRE SUDA Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka