SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimg

Puglia - Střední

Má především výhodnou polohu mezi Garganem a Salentem. Pro turisty, kteří si rádi spestří dovolenou u moře výlety za poznáváním okolní přírody kultury a historie tak budou dostupné památky Gargána i Salenta. Právě ve střední Puglii se nachází proslavené Ostuni, Arbelobello, jeskyně Grotte di Castellana, zámek Castel del Monte.

Ubytování Puglia - Střední

Rezidence SCOGLIO DEGLI ACHEI ***

Rezidence SCOGLIO DEGLI ACHEI ***

Nedávno postavená rezidence Scoglio Degli Achei se nachází asi 1,5 km od Torre Santa Sabina s různými obchody a restauracemi a 8km od známého "bílého města" Ostuni. Je výborným výchozím bodem pro poznávání střední Puglie.

Villaggio LE DUNE

Villaggio LE DUNE

Villaggio Le Dune se nacházejí na 80 h přímo podél dlouhé písečné pláže uprostřed bohaté zeleně zhruba 65 km od Bari a 50 km od Brindisi.

Dovolená Apúlie (Puglia) střední

Ve střední části regionu Puglia (česky Apulie) se nachází i hlavní město regionu Bari s důležitým přístavem a letištěm.

Apúlie, jeden z 20 italských regionů se rozprostírá v jihovýchodní části Itálie. Táhne se od tzv. "ostruhy" (Gargano) až po "podpatek" holínky (Salento). V Apulii se můžete setkat se starobylou architekturou domů nazývaných "trulli". Jsou to jedinečné bílé budovy z kamenů, postavených do kruhu a mají kuželovité střechy. Všechna přímořská střediska se vyznačují především rozvinutým rybolovem.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie