SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimg

Sardinia

Ostrov Sardinie „Karibik středomoří“, i takový přívlastek má čarovný ostrov s překrásným azurovým mořem, ještě nezničenou přírodou, nádhernými písčitými plážemi a členitým pobřežím. Sardinie je druhým největším ostrovem Itálie a patří k nejstarším osídleným částem Evropy. Nejstarší archeologické památky jsou datované až do roku 1700 před našim letopočtem.

Ubytování Sardinia

Village COLOSTRAI

Village COLOSTRAI

Prázdninové středisko Village Colostrai se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie jen 12 km od Severní části Costa Rei. Městečko Muravera je obkolosené kopci a citrusovníky.

Clubresidence BAIA CADDINAS ****

Clubresidence BAIA CADDINAS ****

Clubresidence Baia Caddinas se nachází v krásném parku přímo u moře v zátoce slavného severovýchodního pobřeží Sardinie. Přístav Golfo Aranci 2km, letiště ve městě Olbia na Costa Smeralda 20km.

Village LI CUPULATTI

Village LI CUPULATTI

Prázdninové středisko Village Li Cupulatti se nachází na severním pobřeží Sardinie v lokalitě Agrustos, jen 2 km od města Budoni.

Hotel EUROVILLAGE CLUB ***

Hotel EUROVILLAGE CLUB ***

Hotelový komplex Eurovillage Club obklopený piniovým porostem se nachází asi 4km od Budoni a 5km od San Teodoro. Letiště a přístav Olbia asi 40km, Golfo Aranci asi 55km.

Hotel MORISCO BLU

Hotel MORISCO BLU

Hotel Morsico Blu se nachází přímo v centru Cannigione, v blízkosti pobřeží Smeralda.

BLU HOTEL LACONIA ****

BLU HOTEL LACONIA ****

Blu Hotel Laconia má výbornou polohu v zálivu Arzachena, nedaleko souostroví La Maddalena a Costa Smeralda. Porto Cervo 15km. Od malého centra městečka Cannigione di Arzachena (2km) je jen pár minut chůze.

Hotel MICALOSU ***

Hotel MICALOSU ***

Hotel Micalosu se nachází v lokalitě Micalosu - Cannigione v zálivu Arzachena na severo-západě Sardinie. Nabízí krásný panoramatický výhled na tyrkysově-smaragdové moře a souostroví La Maddalena na pobřeží Costa Smeralda. Centrum městečka Cannigione s obchody, restauracemi a službami je vzdáleno asi 2,5km. Město Arzachena cca 7,5km. Letiště Olbia 35km. Přístav Porto Cervo 22km.

Hotel IS MORUS RELAIS ****

Hotel IS MORUS RELAIS ****

Hotel Is Morus Relais se nachází na jihu Sardinie při Santa Margherita di Pula v části Is Morus a rozprostírá se v zahradě u pláže v blízkosti golfového hřiště. Vhodný je pro klienty hledající odpočinek a soukromí v kontaktu s přírodou.

Hotel FLAMINGO ****

Hotel FLAMINGO ****

Hotel Flamingo má výbornou polohu ve středisku Santa Margherita di Pula na jižním pobřeží Sardinie, 4km od města Pula a jen 35km od letiště a přístavu v Cagliari.

Hotel MARE E PINETA ***

Hotel MARE E PINETA ***

Hotelový komplex Mare e Pineta se nachází v letovisku Santa Margherita di Pula, přímo na písečné pláži se slunečníky a lehátky, obklopený piniovým lesíkem. Známé letovisko Pula je vzdáleno pouze 4km, přístav a centrum Cagliari 35km, letiště Cagliari 40km.

Apartmány MARGHERITA

Apartmány MARGHERITA

Apartmány Margherita se nacházejí asi 10km od střediska Santa Margherita di Pula na jižním pobřeží Sardinie. V okruhu asi 1,5km se nacházejí obchody, restaurace, pizzerie, trh a bar. Doporučujeme mít k dispozici auto. Letiště a přístav v Cagliari 45km, Olbia 307km.

Rezidence RINA ****

Rezidence RINA ****

Rezidence je součástí hotelu Rina, který se nachází na ideálním místě pro rodinně dovolené i pracovní cesty, jen 1km od historického centra a 5km od letiště.

Hotel RINA ****

Hotel RINA ****

Hotel Rina se nachází na ideálním místě pro rodinné dovolené i pracovní cesty, jen 1km od historického centra a 7km od letiště v Alghero.

Villaggio BAIA DI CONTE ****

Villaggio BAIA DI CONTE ****

Hotelový komplex Villaggio Baia di Conte se nachází v části Baia di Porto Conte, jen 15min od letiště Alghero, 16km od centra tohoto živého většího střediska. Přírodní park Porto Conte a chráněná mořská oblast Capo Caccia v bezprostřední blízkosti.

Rezort Club CAPO CERASO

Rezort Club CAPO CERASO

Resort Capo cerasi se nachází na panoramatickém místě oproti ostrovem molárů a Tavolara. Přístav a letiště v Olbii 13km. San Teodoro 20km a Porto San Paolo 5km.

Hotel LI CUNCHEDDI ****

Hotel LI CUNCHEDDI ****

Hotel Li Cuncheddi se nachází na výběžku Capo Ceraso, pouze 7km jižně od letiště v Olbii a 10km od přístavu s přípojkou z Janova, Livorna a Civitavecchia.

COLONNA COUNTRY & SPORTING CLUB ****

COLONNA COUNTRY & SPORTING CLUB ****

Colonna Country & Sporting Club se nachází v přírodním prostředí na klidném místě, cca 2km od města Porto Cervo. Je to přímo v srdci pobřeží "Costa Smeralda", které patří mezi nejexkluzivnější turistické zóny světa. Resort se rozkládá na ploše 60.000m2 a skládá se z 2 bloků vil v tradičním stylu staveb pro tuto oblast. Bary, restaurace, noční kluby a nákupní centra ve městě. Letiště Olbia Costa Smeralda cca 35km, přístavy Golfo Aranci a Olbia 32km. Města Baia Sardinia 5km, Arzachena 15km.

COLONNA RESIDENCE PORTO CERVO

COLONNA RESIDENCE PORTO CERVO

Colonna Residence se nachází na výhodném místě v centru města Porto Cervo, na pobřeží "Costa Smeralda" - vyhledávané prominenty z celého světa. Porto Cervo Marina a Porto Vecchio, kde během sezóny kotví nejkrásnější a nejexkluzivnější jachty, jsou snadno dostupné (1,5 km-300m). Bary, restaurace, diskotéky a nákupní promenády v blízkosti. Letiště Olbia Costa Smeralda cca 32km, přístavy Golfo Aranci a Olbia 35km, Arzachena 12km.

Hotel COLONNA BEACH RESORT *****

Hotel COLONNA BEACH RESORT *****

Luxusní 5 * rezort Colonna Beach Hotel se rozkládá na ploše 60tis m2 na severu proslulého střediska prominenty Porto Cervo. Rezort skládá z několika částí postavených v typickém středomořském stylu. Obklopuje ho prostorný park. Marina di Porto Cervo je asi 1km od resortu. Výhled na přístav Porto Cervo, kde během sezóny kotví nejkrásnější a nejexkluzivnější jachty.

Apartmány PORTO PINO

Apartmány PORTO PINO

Komplex řadových apartmánů umístěných v piniovém porostu se nachází v Porto Pino, asi 5km od Sant Anna Arresi. Letiště a přístav Cagliari 70km. Supermarket 100m, trafika 400m av okolí pizzerie, restaurace a bary.

Apartmány SAN TEODORO

Apartmány SAN TEODORO

Apartmány se nacházejí v různých jedno nebo dvoupatrových rezidencích v centru městečka San Teodoro, oproti blízkému ostrovu Tavolara. Olbia 30km, Golfo Aranci 45km.

Hotel SCINTILLA ***

Hotel SCINTILLA ***

Malý komfortní hotel se nachází 500m od centra města San Teodoro, v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží v letovisku.

Hotel EDEN VILAGGE LI SUARI ****

Hotel EDEN VILAGGE LI SUARI ****

Hotel Eden Village Li Suari se nachází v letovisku Punta Isuledda na Sardínii, naproti krásné pláže Cala D´Ambra. Je obklopený rozsáhlým parkem s typickou středomořskou vegetací, kterým se dostanete na pláž. Centrum města San Teodoro 1200m, město Olbia 35km.
Hotel je určený pro hosty nad 16 let.

Apartmány ISOLA ROSSA

Apartmány ISOLA ROSSA

Soukromé apartmány se nacházejí v malebné rybářské vesničce Isola Rossa. Nachází se mezi Santa Teressa Gallura (45km) a Castelsardo. Přístav a letiště v Olbii jsou vzdáleny 80km, Alghero 97km, Porto Torres 60km.

Hotel CLUB ****

Hotel CLUB ****

Elegantní Club Hotel se nachází nedaleko centra Baia Sardinia, cca 35km od přístavu a letiště Olbia. Od Porto Cervo je vzdálen asi 4km a od Arzachena 10km.

Grand Hotel SMERALDO BEACH ****

Grand Hotel SMERALDO BEACH ****

Velký Grand hotel Smeraldo Beach postavený na několika úrovních svažujících se k moři se nachází jen asi 200m od centrálního náměstí městečka Baia Sardinia s restauracemi, bary, diskotékami a známými butiky. Olbia s letištěm a přístavem asi 35km, Arzachena 10km, Porto Cervo jen 4km.

Rezidence ALBA DORATA ***

Rezidence ALBA DORATA ***

Villaggio Alba Dorata se nachází uprostřed zahrady na asi 30tis m2 na malém kopci nad zálivem Saas Linna sicca asi 10km od Orosei. Asi 100m od komplexu mini-market, dále obchody a lékárna. Olbia asi 80km, lokalita Sos Alinos asi 1km.

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel v typickém sardském stylu, oddělen od pláže piniovým lesíkem, se nachází 12km od centra městečka Orosei a 30km od Cala Gonone. Přístav a letiště Olbia 80km, Porto Torres 185km.

Rezidence SOS ALINOS ***

Rezidence SOS ALINOS ***

Rezidence Sos Alinos postavena v roce 2001 se nachází v klidném prostředí na východním pobřeží Sardinie, blízko Cala Liberotto, asi 10km od Orosei, 80km od Olbie a 95km od Golfo Aranci. Doporučujeme pronajmout si auto.

Village MARINA COUNTRY

Village MARINA COUNTRY

Prázdninové středisko Village Marina Country je obklopeno piniovým lesem a nachází se na východní části pobřeží Sardinie, jen 2 km od města Orosei.

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel Le Quattro Lune se rozkládá v malebné zátoce Sas Linné Sicco v zálivu Orosei. V okolí jsou piniové lesíky, které poskytují příjemný chládek. Centrum vzdáleno cca 1km, lékárna 1,2km, autobusová zastávka 50m. Středisko Cala Liberotto 4-5km. Do města Orosei je to cca 10km. Letiště Olbia 75km.

Apartmány ZONA MARE

Apartmány ZONA MARE

Apartmány se nacházejí na pobřeží Costa Rei na jihovýchodě Sardinie, 12 km od městečka Villasimius.

Apartmány COSTA REI

Apartmány COSTA REI

Soukromé apartmány Costa Rei se nacházejí v různých rezidenčních budovách na jihovýchodním pobřeží Sardinie známém pro své dlouhé pláže a bohatou středomořskou vegetaci. V blízkosti jsou obchody, restaurace, bar, pizzerie, supermarket a lékárna. Středisko Villasimius je vzdáleno 12km, letiště a přístav Cagliari 70km, Porto Torres 280km.

Hotel ALBARUJA ***

Hotel ALBARUJA ***

Hotel Albaruja leží v centru Costa Rei na jihovýchodním pobřeží Sardinie. V dosahu jsou bary, restaurace, pizzerie, obchody, trh, letní kino, večerní show.

Rezidence S´INCANTU RESORT

Rezidence S´INCANTU RESORT

Rezidence S'Incantu je jedna z nejkrásnějších rezidencí ve Villasimius (jihovýchodní pobřeží Sardinie) s budovami, které obklopují náměstí komplexu a bazén. Nachází se na klidném místě, centrum Villasimius je v dosahu pěší chůze, asi 2km, nakupování je možné na trhu v blízkosti, asi 500m. Asi 55km od letiště v Cagliari.

Atahotel TANKA VILLAGE ****

Atahotel TANKA VILLAGE ****

Velký plážový resort Atahotel Tanka Village se nachází u středisku Villasimius na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Letiště a přístav v Cagliari je vzdáleno 50km. Do centra jezdí kyvadlový spoj.

Hotel FIORE DI MAGGIO ***

Hotel FIORE DI MAGGIO ***

Hotel Fiore di Magio se nachází v Campolungo obklopený borovicovým lesem. Villasimius 2km, letiště a přístav Cagliari 50km.

Hotel LE AMFORE ***

Hotel LE AMFORE ***

Hotel Le Amfore je rodinný hotel, který se nachází ve Villasimius, kousek od nejkrásnějších pláží v jihovýchodní části Sardinie. Je obklopený krásnou zahradou s květinami a dřevinami. Villasimius 1km, Cagliari 50km.

Rezidence CALA LUPO

Rezidence CALA LUPO

Rezidence se nachází v příjemném prostředí, jen 2km od městečka Stintino a 50km od Castelsardo.

Rezidence IL POGGIO

Rezidence IL POGGIO

Rezidenční komplex Il Poggio se nachází asi 4km od Stintino směrem na Capo Falcone oproti ostrovem Piana a Asinara, nedaleko turistického centra Roccaruja. Letiště Alghero 55km, Olbia 150km, přístav Porto Torres asi 34km.

Rezidenční komplex COSTA PARADISO

Rezidenční komplex COSTA PARADISO

Několik rezidencí různé umístěných na pobřeží Costa Paradiso na severozápadě Sardinie. Komplex se rozprostírá na ploše 800H, z nichž velká část je přírodním parkem. Nachází se 35km od Santa Teresa Gallura a Castelsardo. Přístav v Porto Torres 70km, letiště Alghero 107km, přístav a letiště v Olbii 90km.

Apartmány PORTO OTTIOLU

Apartmány PORTO OTTIOLU

Apartmány se nacházejí v různých řadových domech uprostřed rezidenční zóny Marina Turistica v Porto Ottiolu. Budoni 4km, San Teodoro 5km. Přístav a letiště Olbia asi 40km.

Hotel OTTIOLU SPORTING CLUB ****</>

Hotel OTTIOLU SPORTING CLUB ****

Hotel Club Sporting Ottiolu se nachází 1,5 km od Marina di Porto Ottiolu a 4 km od Budoni.

Hotel BAIA DEL PORTO ****

Hotel BAIA DEL PORTO ****

Příjemný, nově postavený hotel Baia del Porto se nachází jen 1,5 km od Marina ve středisku Porto Ottiolu. Olbia 40km, Golfo Aranci 55km, Porto Torres 150km.

Hotel SHARDANA ****

Hotel SHARDANA ****

Hotel Shardana se nachází na klidném, panoramatickém místě mezi borovicemi a myrtovníkmi, v rezidenčním komplexu Baia Santa Reparata. Od S. Teresa Gallura je vzdálena 3km, Capo Testa 1km. Přístav a letiště v Olbii a přístav v Golfo Aranci je vzdálen 60km, Porto Torres je vzdálené 100km.

Rezidence BAIA SANTA REPARATA

Rezidence BAIA SANTA REPARATA

Rezidenční komplex Baia Santa Reparata se nachází na panoramatickém místě na severním cípu Sardinie asi 3km od centra Santa Teresa Gallura. Letiště v Olbia a přístav Golfo Aranci je vzdáleno asi 60km. Porto Torres je vzdálené 105km.

Apartmány SANTA TERESA

Apartmány SANTA TERESA

Apartmány se nacházejí v různých budovách v stedisko Santa Teresa Gallura, oproti Bocchi di Bonifacio, poloha vhodná pro výlety na ostrovy oblasti La Maddalena a Korsiku. Olbia a Golfo Aranci asi 60km, Porto Torres asi 100km.

Villaggio BAIA DELLE MIMOSA

Villaggio BAIA DELLE MIMOSA

Villaggio je rozlehlý komplex z 1-2 patrových samostatně stojících vilek obklopených středomořskou vegetací.

Aparthotel BAIA DELLE MIMOSA

Aparthotel BAIA DELLE MIMOSA

Villaggio je rozlehlý komplex z 1-2 patrových samostatně stojících vilek obklopených středomořskou vegetací.

Rezidence LU NIBAREDDU

Rezidence LU NIBAREDDU

Rezidence Lu Nibareddu se nachází v městečku Porto Taverna v jedné z nejkrásnějších zátok v Sardinii s výhledem na ostrov Tavolara. Městečko Olbia se nachází asi 20 km od rezidence, přístav Golfo Aranci 35km, letiště Alghero 150km, přístav Porto Torres 140km.

Hotel SIGHIENTU LIFE & SPA ****

Hotel SIGHIENTU LIFE & SPA ****

Hotel je umístěn přímo na pobřeží Sardinie, mezi městy Cagliari a Villasimius.

Hotel TORRE MORESCA ****

Hotel TORRE MORESCA ****

Hotel Torre Moresca se nachází v městečku Cala Ginepri, turistické město Orosei je vzdáleno asi 14km.

Rezidence BAIA DE BAHAS

Rezidence BAIA DE BAHAS

Rezidenční komplex Baia de Bahasa se nachází v středisku Golfo di Marinella na severovýchodě Sardinie, jen několik kroků od moře. Komplex je vzdálen 4km od Porto Rotondo, 15 km od letiště v Olbia a 5km od přístavu Golfo Aranci.

Rezidence LE PADULE

Rezidence LE PADULE

Nově postavené budovy se nacházejí v tiché oblasti v blízkosti centra města La Maddalena, na panoramatické pozici.

Hotel PALAU ****

Hotel PALAU ****

Nedávno zrekonstruovaný a komfortní hotel Palau se nachází na severu Sardinie, jen 42 km od přístavu Olbia a nabízí panoramatický výhled na ostrov La Maddalena.

Hotel ALTURA ***

Hotel ALTURA ***

Hotel Altura se nachází na ponaramatickej poloze v blízkosti Porto Raphaela jen 2km od centra Palau.

Apartmány LE RESIDENZE DI CHIA

Apartmány LE RESIDENZE DI CHIA

Apartmány Le Residenze di Chia se nacházejí v různých rezidenčních domech v oblasti Chia, známé pro své krásné přírodní prostředí, lagunu, pláže a písečné duny. Santa Margherita di Pula asi 8km, v blízkosti je bar, restaurace, obchody. Lékař asi 6km. Doporučujeme mít k dispozici auto. Letiště a přístav v Cagliari 50km, Olbia 310km.

Hotel MALASPINA ****

Hotel MALASPINA ****

Hotel Malaspina se nachází v krásném přírodním prostředí přímořského střediska Marina di Bosa, nedaleko kopců, na západním pobřeží Sardinie. Historické město Bosa, které je centrem zábavy, nakupování i kultury, je vzdáleno cca 2,5-3km. Do středověkého centra s dominantou hradu je to cca 20min. pěší chůzí. Zastávka autobusu je jen 300m od hotelu. Letiště Alghero 45km.

Hotel PORTO POZZO ***

Hotel PORTO POZZO ***

Hotel Porto Pozzo se nachází na klidném místě na severním pobřeží Sardinie v lokalitě Porto Pozzo. Leží mezi středisky Santa Teresa di Gallura (12km) a Palau (13km). Má výbornou polohu k návštěvám nejkrásnějších pláží v této části. Centrum je vzdáleno cca 10km, obchody 500m, lékárna 600m, autobusová zastávka 800m. Letiště Olbia 50km.

Dovolená Sardinie

Pozůstatky sardinské historie jsou nuraghi - věžní stavby z kamene kuželovitého tvaru. Nejlépe se na Sardinii dopravíte trajektem z pobřeží Itálie z měst Janov, Livorno a Civitavecchia. Cesta trajektem trvá přibližně 8 - 10 hodin. Letiště se nachází v Cagliari, Olbia a Alghero.

Costa Rei je nádherná oblast jihovýchodní Sardinie, obmývaná průzračně čistým Tyrhénským mořem. Tato část ostrova se v minulosti nazývala Sarrabus. Vyznačuje se zvláštními přírodními úkazy jako jsou skupiny velkých kamenných útvarů s astrální tematikou z nichž nejznámější jsou Piscina Rei a Pranu Mateddu. Costa Rei je město, kde ještě může být strávena klidná, ničím nerušená dovolená.

Santa Margherita di Pula - je vyhledávaným cílem turistů a je vzdálen jen 7 km od známého přímořského letoviska Pula. Hotely a komplexy apartmánů jsou umístěny v těsné blízkosti pláží obklopených zelení. Blízko Puly je výběžek, poloostrůvek Capo di Pula, vyhledávaný především archeology. Velký ohlas si získalo i místní 18 jamkové golfové hřiště Is Molas, kde se uspořádávají i mezinárodní turnaje.

Porto Cervo je známé milionářské letovisko na Costa Smeralda. Najdete tam butiky, přepychové hotely a noční kluby, kde můžete potkat i Naomi Campbell nebo Heidi Klum. Navštivte ostrov La Maddalena a Caprera, kam se dostanete pravidelnou lodní dopravou z Palau.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie