SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Sardinia > Orosei

Rezidence ALBA DORATA ***

Rezidence ALBA DORATA ***

Villaggio Alba Dorata se nachází uprostřed zahrady na asi 30tis m2 na malém kopci nad zálivem Saas Linna sicca asi 10km od Orosei. Asi 100m od komplexu mini-market, dále obchody a lékárna. Olbia asi 80km, lokalita Sos Alinos asi 1km.

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel v typickém sardském stylu, oddělen od pláže piniovým lesíkem, se nachází 12km od centra městečka Orosei a 30km od Cala Gonone. Přístav a letiště Olbia 80km, Porto Torres 185km.

Rezidence SOS ALINOS ***

Rezidence SOS ALINOS ***

Rezidence Sos Alinos postavena v roce 2001 se nachází v klidném prostředí na východním pobřeží Sardinie, blízko Cala Liberotto, asi 10km od Orosei, 80km od Olbie a 95km od Golfo Aranci. Doporučujeme pronajmout si auto.

Village MARINA COUNTRY

Village MARINA COUNTRY

Prázdninové středisko Village Marina Country je obklopeno piniovým lesem a nachází se na východní části pobřeží Sardinie, jen 2 km od města Orosei.

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel Le Quattro Lune se rozkládá v malebné zátoce Sas Linné Sicco v zálivu Orosei. V okolí jsou piniové lesíky, které poskytují příjemný chládek. Centrum vzdáleno cca 1km, lékárna 1,2km, autobusová zastávka 50m. Středisko Cala Liberotto 4-5km. Do města Orosei je to cca 10km. Letiště Olbia 75km.