SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2017

Sardinia > Porto Cervo

COLONNA COUNTRY & SPORTING CLUB ****

COLONNA COUNTRY & SPORTING CLUB ****

Colonna Country & Sporting Club se nachází v přírodním prostředí na klidném místě, cca 2km od města Porto Cervo. Je to přímo v srdci pobřeží "Costa Smeralda", které patří mezi nejexkluzivnější turistické zóny světa. Resort se rozkládá na ploše 60.000m2 a skládá se z 2 bloků vil v tradičním stylu staveb pro tuto oblast. Bary, restaurace, noční kluby a nákupní centra ve městě. Letiště Olbia Costa Smeralda cca 35km, přístavy Golfo Aranci a Olbia 32km. Města Baia Sardinia 5km, Arzachena 15km.

COLONNA RESIDENCE PORTO CERVO

COLONNA RESIDENCE PORTO CERVO

Colonna Residence se nachází na výhodném místě v centru města Porto Cervo, na pobřeží "Costa Smeralda" - vyhledávané prominenty z celého světa. Porto Cervo Marina a Porto Vecchio, kde během sezóny kotví nejkrásnější a nejexkluzivnější jachty, jsou snadno dostupné (1,5 km-300m). Bary, restaurace, diskotéky a nákupní promenády v blízkosti. Letiště Olbia Costa Smeralda cca 32km, přístavy Golfo Aranci a Olbia 35km, Arzachena 12km.

Hotel COLONNA BEACH RESORT *****

Hotel COLONNA BEACH RESORT *****

Luxusní 5 * rezort Colonna Beach Hotel se rozkládá na ploše 60tis m2 na severu proslulého střediska prominenty Porto Cervo. Rezort skládá z několika částí postavených v typickém středomořském stylu. Obklopuje ho prostorný park. Marina di Porto Cervo je asi 1km od resortu. Výhled na přístav Porto Cervo, kde během sezóny kotví nejkrásnější a nejexkluzivnější jachty.