SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Sicilia > Giardini Naxos

Atahotel NAXOS BEACH RESORT ****

Atahotel NAXOS BEACH RESORT ****

Hotelový komplex Atahotel Naxos Beach Resort se nachází v přímořském středisku Giardini Naxos na východním pobřeží Sicílie asi 53km od Catanie a 4km od nádraží Taormina / Giardini Naxos. Celý komplex se nachází uprostřed zahrady. Z resortu chodí kyvadlový spoj k lanovce v Mazzaro (do Taorminy) 6x v týdnu podle rozpisu zdarma.

Villaggio ALKANTARA

Villaggio ALKANTARA

Oblíbený prázdninový komplex Villaggio Alkantara má výhodnou polohu v blízkosti městečka Taormina - jednoho z nejkrásnějších měst Sicílie. Leží asi 8km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní doprava (zastávka 700m od recepce) a 1,5 km od známého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami. Železniční stanice Taormina-Giardini je vzdálena 8km, letiště Catania 35km.

Hotel VILLA LINDA ***

Hotel VILLA LINDA ***

Příjemný hotel Villa Linda s rodinnou atmosférou a elegantně zařízený se nachází v klidnějším prostředí nedaleko městečka Recanati, 3,5 km od centra.

Hotel SPORTING BAIA ****

Hotel SPORTING BAIA ****

Hotel Sporting Baia postavený ve středomořském stylu má velmi dobrou polohu v středisku Giardini Naxos. Od centra Taorminy je vzdálený asi 5km.

Hotel BAIA DEGLI DEI ***

Hotel BAIA DEGLI DEI ***

Hotel Baia Degli Dei se nachází na klidném místě v zálivu Recanati střediska Giardini Naxos. Zastávka místní dopravy je vzdálena 300m, Taormina asi 5km.

Hotel SANT'ALPHIO GARDEN ****

Hotel SANT'ALPHIO GARDEN ****

Hotel Sant Alphio Garden se nachází v turistickém centru Giardini Naxos, odkud je výhled na městečko Taormina, sopku Etna a moře.

Hotel NIKE ***

Hotel NIKE ***

Hotel Nike v středomořském stylu je situován v malém zálivu v blízkosti první řecké kolonie Sicílie Giardini Naxos. Z hotelu je výhled na městečko Taormina se známým řecko-římským divadlem a sopku Etna, nejvyšší aktivní vulkán v Evropě.

Rezidence VILLA HIBISCUS

Rezidence VILLA HIBISCUS

Rezidence Villa Hibiscus se nachází v Giardini Naxos 5km od městečka Taormina. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí největšího ostrova ve Středozemním moři.

Hotel HELLENIA YACHTING ****

Hotel HELLENIA YACHTING ****

Komfortní hotel Hellen Yachting se nachází ve středisku Giardini Naxos, známém turistickém i historickém centru Sicílie. Taormina 5km.