SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Lokalita
Itálie / Sicílie / Giardini Naxos
Náš tip
U pláže
Bazén
Nápoje v ceně
All inclusive
Fitness
Včasný nákup
Naše hodnocení
****
Poloha
Hotelový komplex Atahotel Naxos Beach Resort se nachází v přímořském středisku Giardini Naxos na východním pobřeží Sicílie asi 53km od Catanie a 4km od nádraží Taormina / Giardini Naxos. Celý komplex se nachází uprostřed zahrady. Z resortu chodí kyvadlový spoj k lanovce v Mazzaro (do Taorminy) 6x v týdnu podle rozpisu zdarma.
Pláž
Pláž s hrubším pískem a kamínky se nachází u komplexu (jednotlivé budovy / vilky jsou od pláže různě vzdálené).
Plážový servis za poplatek na místě.
Ubytování
Pokoje se nacházejí v hlavní hotelové budově a ve vilkách komplexu. Všechny mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, SAT TV, trezor, malou ledničku (náplň jako minibar za poplatek na vyžádání), balkon nebo terasa se stolem a židlemi a vysoušečem prádlo.
Hotelové pokoje v hlavní budově (Classic, Executive, Deluxe) se nacházejí na 4 patrech a mají balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 1 přistýlky.
Vilky Classic se nacházejí rozmístěny v zahradě komplexu - každá má 9-12 pokojů v přízemí nebo 1. patře. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 1 přistýlky, na vyžádání i propojené pokoje a rodinné pokoje (2 propojené pokoje - 1 ložnice menší se 2 samostatnými lůžky pro děti).
Strava
Polopenze - snídaně a večeře podávané formou bufetu, 1/2l vody a 1/4l vína k večeři (u plné penze ik obědu) v bufetových restauracích v ceně.
Možnost doobjednat plnou penzi nebo all inclusive - hlavní bar Calypso 10:00 - 24:00. teplé, studené nealkoholické a místní alkoholické nápoje (gin, rum, whisky, brandy ...), zmrzlina, snacky (saláty, tousty, ovoce .. od 12:00 hod.)., nápoje v restauracích a plážový servis (od 3. řady -1 slunečník + 1 křeslo + 1 lehátko) s plážovými osuškami.
Restaurace v resortu: Oasys - restaurace v hlavní budově s krytou terasou s výhledem do zahrady. Otevřená na snídani, oběd a večeře formou bufetu pro hosty ubytované v hlavní budově.
Del Parco - restaurace v centrální části resortu otevřena na snídaně, obědy a večeře formou bufetu pro hosty ubytované ve vilkách. Má dvě klimatizované části s zimní zahradu uprostřed vegetace.
Stella di Mare - restaurace otevřena pouze v hlavní sezóně s výhledem na pláž je otevřena na oběd a na rezervace se stravou servírovaná s výběrem z menu (cena na vyžádání). Nabízí kuchyni z ryb a typické sicilské jídla. Na večeře formou bufetu je rezervována pro hosty ve vilách Superior.
Casa del Massaro - starobylá restaurace otevřena pouze v hlavní sezóně, v lávovém kameni ponořeném do zahrady s nabídkou tradiční sicilské kuchyně. Večer je otevřená se la carte menu a 2x v týdnu nabízí pizzu v rámci objednané stravy. Vhodná na romantické večeře při svíčkách (rezervace, sleva, na vyžádání). Ráno v čase 08,00-11,00 hod. jsou zde podávány snídaně pro hosty ve vilkách Superior.
Bary v resortu:
Olympus Cafe - při hotelové hale, otevřená do noci v doprovodu klavírní hudby. Stella di Mare - bar s terasou s výhledem na pláž a vnější diskotékou. Místo na akce pořádané animačním týmem.
Calypso - hlavní kavárna a zmrzlinový bar se nachází na "náměstí" uprostřed resortu. Otevřen od rána do pozdní noci, s domácí zmrzlinou a "granitu". Večer je zde zábavný program a hry.
Del Parco - bar u olympijském bazénu s nabídkou koktejlů.
Vybavení hotela a další služby
Recepce, restaurace, bary, informační centrum s možností objednat denní výlet, transfery a pronájem auta, obchody - trafika, suvenýry, šatstvo, fotograf, masér, estetické kúry (za poplatek), prostorné venkovní parkoviště. V resortu se neplatí hotovostí ale akumulátorovou chipovou kartou Naxos Card (přeplatek bude na konci pobytu vrácen).
Sport, relax, wellness
4 bazény, z toho 2 dětské a 1 olympijský (nedávno renovovaný), lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, osušky za poplatek (viz pláž).
Sportovní aktivity zdarma: fitness centrum, 2 osvětlené tenisové kurty (nutno rezervovat), yoga, vodní sporty jako plachtění, windsurfing, canoe; lukostřelba, volejbal, basketbal, stolní tenis, aerobic, lekce plavání a tance, petanque, kolektivní kurzy.
Za poplatek na místě: kulečník a video hry, water-sky, para-fly, jetski, jízda na koni (v blízkosti resortu). Potápěčské centrum v resortu s exkurzemi 3km od resortu. 18-jamkové golfové hřiště 25km od resortu (zavřeno v úterý).
Zábava
Animační program - karibské tance, yoga, stretching, sportovní aktivity, večer kabaret nebo muzikál - piano bar s živou hudbou, v srpnu animační tým s programem v baru u pláže, show v amfiteátru, diskotéka La Dolce Vita.
Rodina, děti
Děti do 2 let se stravou zdarma, postýlka nebo malá postel (140cm) na vyžádání za poplatek na místě. Baby Club, Mini Club a Junior Club pro děti ve věku 3 - 12 let.
• Baby Club - pro děti ve věku od 1 do 4 let (3 roky včetně), mimo provoz v sobotu. Hry pro děti stimulující jejich fantazii a představivost. Pro zajištění hygieny a bezpečnosti je třeba dodat lékařské potvrzení vystavené 48 hodin před odjezdem o tom, že dítě nemá zvýšenou teplotu nebo nakažlivou nemoc. Pronájem dětského kočárku k dispozici na recepci (za poplatek a oproti kauci). Noční opatrování k dispozici v baby clubu, rodiče ale musí být během noci v resortu.
Mini Club - pro děti ve věku od 4 do 12 let (11 let včetně), zavřené v sobotu. Děti tráví čas ve vyhrazené zóně s týmem animátorů.
Junior Club - pro děti od 12 let, zavřené v sobotu. Tým animátorů s množstvím aktivit a hudbou.
Dětská restaurace Il Cucciolo - na náměstí resortu vyhrazená pro děti do 3 let včetně. Otevřena v době obědu a večeře, poskytuje jídla přizpůsobené malým hostům. Děti mají stejný stravovací plán jako rodiče (polopenze nebo plná penze). Jídla navíc se platí na místě (€ 6,00 / jídlo). Děti do 2 let pouze v doprovodu rodiče.
Extra
• 30% sleva za včasný nákup do 31.01.2014 (mimo 10.08.-18.08.) - Navíc k slevě Reny Travel.
• 20% do 28.02. a 10% do 30.04.2014.
• Senior sleva 5% (mimo 10.08.-18.08.) pro osoby od 65rokov.
• 20% sleva pro novomanžele (mimo 10.08.-18.08.) - Potřebné potvrzení o sňatku.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 14,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit do 10,00 hod..
Cena zahrňuje
• Ubytování s polopenzí na 7 nocí,
• využívání bazénů a sportovišť (podle popisu),
• plážový servis cca do 11.05. a od 27.09.,
• účast na kolektivních kurzech a programech,
• asistenční služby delegáta,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• Pobytová taxa - pokud bude zavedena.
Možnost doobjednat
• Plná penze 3.321 - 3.753 Kč / osoba / týden,
• pokoj Executive v hlavní budově s přímým výhledem na moře 2.079 Kč / osoba / týden,
• pokoj deluxe v hlavní budově 3.132 Kč / osoba / týden (vše na vyžádání, platba v CK),
• dětská postýlka € 8,00 / den (platba na místě),
• komplexní cestovní pojištění Union 46 Kč / osoba / den.
Doprava
Možnost zajistit charterový let z Vídně (odlety / přílety v sobotu) + kolektivní transfer do / z resortu.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Atahotel NAXOS BEACH RESORT **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka