SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Sicílie / Sirakúzy
250-600m od pláže
Bazén
Wellness
1. dítě do 12 let zdarma
Malé zvíře povoleno
Nápoje v ceně
Naše hodnocení
****
Více na stránce hotelu: Arenella Rezort, Siracusa
Poloha
Hotelový komplex Arenella Resort se nachází asi 10km od známého sicilského města Siracusa na 70ha zeleně a patří k největším sicilským resortem. Letiště Catania asi 70km. Kyvadlová doprava do města Siracusa.
Pláž
Komplex je 250-600m od moře. 4km pláže vybavené dřevěnými terasami se schůdky do moře, slunečníky a lehátky do vyčerpání kapacity. Vybavená soukromá pláž Arenella a další menší písečná pláž s kamínky. Plážový servis 15.05.-30.09. Přístup na pláže pěšky nebo kyvadlovou dopravou zdarma.
Ubytování
460 pokojů se nacházejí v hlavní budově a 1-patrových terasových budovách komplexu.
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, SAT TV, trezor, minibar (náplň na vyžádání, nápoje za poplatek) a vlastní terasu. Rodinné pokoje - obývací místnost s 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí, 2 umyvadla v koupelně.
Jednolůžkové pokoje na vyžádání.
Strava
Polopenze - formou bufetů, mezinárodní, středomořské a místní jídla podávaná na snídani a večeři v 2 restauracích se společnými stoly, voda a stolní víno v ceně k jídlům. Show cooking, velký gril, možnost stravování na terasách (dle počasí). 1x v týdnu typická sicilská večeře. Možnost doobjednat plnou penzi a
All inclusive: nealko nápoje, minerálka, pivo a stolní víno k jídlům. Otevřený bar (10:00-24:00 hod.) s nealko, minerálkou, džusy, pivo, čaj, káva a místní likéry (kromě mezinárodních značek, zmrzliny a nápoje v lahvích).
Vybavení hotela a další služby
Recepce, restaurace, vital bar, vnitřní parkoviště (nehlídané), zdravotní služba za poplatek.
Sport, relax, wellness
2 bazény pro dospělé s částí pro děti, slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity, pronájem kol. Vodní gymnastika, aerobic, step, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, plážový fotbal během sezóny.
Za poplatek individuální hodiny windsurfingu, Canonu, lukostřelba, potápěčské centrum PADI v komplexu. Nové wellness centrum, vstup za poplatek - bazén a relaxační zóna, sauna, turecká lázeň, jacuzzi, vnitřní a venkovní fitness místnost, zkrášlovací kúry a masáže, koutek s bylinnými čaji. Wellness karta za poplatek - zahrnuje vstup do wellness centra a 10% slevu na zkrášlovací kúry a masáže.
Rodina, děti
Dětská postýlka na vyžádání zdarma. 1. dítě do 12 let zdarma.
Klubová karta
V ceně v termínu 31.05.-27.09., zahrnuje účast na animačních programech podle popisu výše, plážový servis do vyčerpání kapacity, mini club a sporty.
Extra
Malé zvíře povoleno na vyžádání za poplatek.
Z resortu možné zorganizovat prohlídku Sicílie, obzvláště východní části - Taormina (135km), Noto (30km), návštěvy míst Ragusa, Modico, Palazzo Acreide nebo přírodních rezervací Vendicari a Cava Grande. Kyvadlová doprava do města Siracura.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí v termínu 12.07.-13.09., nástupní den je neděle, jiný na vyžádání. Možnost ubytování na minimálně 1 nebo 3 noci (na vyžádání). Ubytování je možné od 16,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit do 10,00 hod. (u plné penze strava končí obědem).
Cena zahrňuje
• Ubytování s polopenzí na 7 nocí, voda a stolní víno k večeři,
• klubovou kartu
• pojištění proti insolventnosti.
Možnost doobjednat
• Příplatek za plnou penzi 1550 Kč / osoba / týden, all inclusive 2900 Kč / osoba / týden (musí být spolu s příplatkem za plnou penzi, na vyžádání, platba v CK),
• malé zvíře € 35,00 / týden (bez stravy, platba na místě),
• využívání místnosti pro maminky € 60,00 / týden (na vyžádání, platba na místě),
• plážová osuška € 2,00 / pronájem (platba na místě),
• kyvadlová doprava do města € 3 , 00 / osoba / obousměrně (platba na místě),
• wellness karta 1925 Kč / osoba / týden (na vyžádání, platba v CK),
• příplatek za "Life" pokoj 3.075,00 - 3.850,00 Kč / osoba (platba v CK),
• komplexní cestovní pojištění ECP Plus 50,00 Kč / osoba / den.
Doprava
Možnost zajistit transfer na / z letiště v Catanii. Info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel ARENELLA RESORT **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka