SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Sicilia > Taormina

Atahotel CAPOTAORMINA ****

Atahotel CAPOTAORMINA ****

Atahotel Capotaormina se nachází v pobřežní části města Taormina, na skalnatém útesu, s nádherným výhledem na záliv Naxos, Etnu a ostrov Isola Bella (850m). Centrum Taormina 3km, dostupné dopravou (zdarma). Letiště Catania 50km.

Hotel CORALLO ****

Hotel CORALLO ****

Kompletně zrenovovaný hotel Corallo postavený v šedesátých letech má výbornou polohu pro strávení dovolené u moře a poznávání umění a kultury známého městečka Taormina.

Hotel MAZZARO´ SEA PALACE *****

Hotel MAZZARO´ SEA PALACE *****

Luxusní 5 * hotel Mazzaro 'Sea Palace hotel se nachází v jednom z nejkrásnějších zálivů Sicílie a Středozemního moře - v zálivu Mazzaro. Stanice lanovky do centra Taorminy je vzdálena asi 200 m od hotelu. Od letiště Catania je vzdálený asi 55 km.

Hotel BAY PALACE ****

Hotel BAY PALACE ****

Hotel Bay Palace s příjemnou atmosférou se nachází v pobřežní části městečka Taormina, jen 400m od lanovky, která vede do historického centra.

Hotel VILLA ESPERIA ****

Hotel VILLA ESPERIA ****

Hotel Villa Esperia je situovaný mezi zálivy Baia di Mazzaro a Baia delle Sirene, 100 m od moře a pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra známého městečka Sicílie - Taormina.

Hotel BAIA AZZURRA ***

Hotel BAIA AZZURRA ***

Hotel Baia Azzurra se nachází na východním pobřeží Sicílie, jen asi 100m od pláže, ze sluneční terasy se potěšíte výhledem na moře. Do historického centra Taormina se rychle dostanete lanovkou, která je vzdálena asi 50m od hotelu.