SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

VIP menu
imgimgimgimgimgimg

Toskánsko

Z hlediska cestovního ruchu zaujímá Toskánsko nejvýznamnější místo v žebříčku agroturismu. Region je vyhledáván intelektuály, umělci, emočně vyspělými turisty pro krásu krajiny a cit zdejších stavitelů splynout s krajinou. Umělci si celoročně pronajímají domy a čerpají z okolité scenérie náměty pro svá díla. Příroda a lidé tvoří jednotu.

Ubytování Toskánsko

TOMBOLO TALASSO RESORT

TOMBOLO TALASSO RESORT

Nedávno vybudovaný resort Tombolo Talasso otevřený celoročně díky wellness a ozdravným lázním s Thalasso terapií se nachází u pláže v Marina di Castagneto Carducci. Během letní sezóny menší centrum vesničky s obchody a restauracemi jen pár metrů od komplexu. Pisa asi 75km severně.

Rezort PARADÚ

Rezort PARADÚ

Nově vybudovaný resort Paradis otevřený v sezóně 2014 se nachází na pobřeží Toskánska v lokalitě Pianetti u městečka Donoratico, asi 3km. Rozkládá se přímo u pláže na více než 36 hektarech s množstvím piniových stromů. Resort je vybudován s ohledem na životní prostředí s minimálním potřebným zásahem do prostředí, materiály využity při jeho budování jsou ze 100 %-ně recyklovatelného materiálu, energetickou spotřebu pokrývá fotovoltaický systém, voda je z vlastních studní resortu.
Kyvadlová doprava do a z Donoratico.

Hotel SATURNIA TUSCANY ****

Hotel SATURNIA TUSCANY ****

Tradiční toskánská vila uprostřed hornaté krajiny, Hotel Saturnia Tuscany se nachází asi 4km od vesničky Saturnia s obchody, při větším městě Manciano (asi 15km) v jižní části regionu Toskánsko. Hotel byl navržen známým architektem Paolo Pportoghese.

Hotel ASTOR ****

Hotel ASTOR ****

Zrenovovaný hotel Astor má výbornou polohu přímo naproti pláži, v blízkosti promenády s butiky a piniového lesa. Centrum Viareggio asi 500m.

Hotel GARDEN ***

Hotel GARDEN ***

Hotel Garden se nachází na jedné z hlavních ulic, jen 100m od centra Viareggio.

Hotel REX **

Hotel REX **

Hotel Rex se nachází jen 50m od hotel Garden a jen 100m od centra Viareggio.

Hotel MARCHIONNI ***+

Hotel MARCHIONNI ***+

Hotel Marchionni se nachází ve středisku Viareggio, přímo na náměstí Piazza Giacomo Puccini, oproti pláži a přímořské promenádě. Obchody, bary a restaurace asi 100m, centrum 1km. Zastávka místní dopravy 50m.

Hotel KYRTON ***

Hotel KYRTON ***

Hotel Kyrton se nachází v lázeňském přímořském městečku Forte dei Marmi, nedaleko středisek Marina di Pietrasanta 4,5 km, Viareggio 15km a Lucca 35km.

Hotel ST. MAURITIUS ****

Hotel ST. MAURITIUS ****

Elegantní stylový hotel St. Mauritius se nachází ve středisku Forte dei Marmi.

GRAND HOTEL ****

GRAND HOTEL ****

Elegantní Grand Hotel se nachází u plážové promenádě, jen 100m od centra Forte dei Marmi. Pisa 40km, Florencie 80km, nádraží 5km.

Villa VERDONE

Villa VERDONE

Krásná luxusní samostatná vila Verdone pro max 9-11 osob se nachází ve venkovské zóně za částí Roma Imperiale oblíbeného střediska Forte dei Marmi, asi 3km od centra a pláže. Vila byla jen nedávno vybudována, má vlastní velkou zahradu s bazénem.

Villa SANDRA

Villa SANDRA

Samostatná vila pro max 6 osob má výbornou polohu nedaleko pláže ve středisku Forte dei Marmi, žádané severjen části Toskánska zvané také Versilia. Centrum města asi 850m, obchody a restaurace nedaleko. Klidná lokalita v rezidenční zóně.

Villa ROBERTA

Villa ROBERTA

Jedinečná samostatná vila Roberta pro max 6 osob má výbornou polohu jen něco přes kilometr od pláže ve proslulém středisku Forte dei Marmi, asi 1500m od centra. Byla nedávno renovovaná a kombinuje v sobě rustikální prvky s moderním stylem, poskytuje komfort zahrady i vlastního bazénu.

Apartmány MARINA DI MASSA

Apartmány MARINA DI MASSA

Apartmány jsou různé umístěny ve středisku Marina di Massa, v apartmánových domech tvořících menší komplexy. Centrum městečka je vzdáleno 300 - 900m.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Marina se nachází na klidném místě daleko od hluku, obklopený zelení jen 150m od moře. V blízkosti centrum města Marina di Massa, do 200m dva zmrzlinové obchody, banka, pizzeria, kadeřnictví.

Rezidence LA PERGOLA

Rezidence LA PERGOLA

Rezidence La Pergola se nachází v přímořském středisku Marina di Massa. Leží na klidném místě, obklopená zelení a piniovým lesíkem. Cca 4km od malého náměstí Forte dei Marmi.

Agriturismo VECCHIO BORGO DI INALBI

Agriturismo VECCHIO BORGO DI INALBI

Příjemný venkovský hotel, Agriturismo Vecchio Borgo di Inalbi se nachází v okouzlujícím prostředí uprostřed vinic u městečka Impruneta jen 13km od Florencie. Sestává ze starých venkovských domů které byly kompletně zrenovované při zachování tradičního toskánského stylu. Název Inalbi je odvozen od názvu druhé neděle po Velikonocích - bílá - protože v oblasti stál kdysi kostelík na speciální ceremonii v tuto Bílou neděli.

Villaggio LA ROSA DEI VENTI

Villaggio LA ROSA DEI VENTI

Villaggio La Rosa Dei Venti se nachází 600m od komerčního centra městečka Rosignano Marittimo (provincie Livorno) a 300m od centra s obchody, restauracemi a pizzeriemi. Nedaleko jsou proslulé lázeňské centra Castinglioncello a Marina di Cecina (cca 6km).

Vilky MARINA DI PIETRASANTA

Vilky MARINA DI PIETRASANTA

Vilky se nacházejí v klidném prostředí rezidenční části Marina di Pietrasanta, obklopené zelení. Od centra jsou vzdáleny 600 - 3000m. Marina di Pietrasanta nabízí všechny možnosti pro rekreaci, a je ideálním výchozím bodem pro výlety do nejzajímavějších míst v Toskánsku (Pisa, Lucca, Florencie ...).

Hotel TIZIANA ***

Hotel TIZIANA ***

Hotel Tiziana, pôvodne typická toskánska vila prerobená na hotel, pozostáva z hlavnej budovy a 3 malých samostatne stojacich budov. Nachádza sa uprostred vlastnej záhrady v pokojnom prostredí v stredisku Marina di Pietrasanta.

Rezidence ONDA MARINA

Rezidence ONDA MARINA

Moderní rezidence Onda Marina se nachází v klidném prostředí, v rezidenční části Marina di Pietrasanta. Supermarket je vzdálen cca 2km od rezidence.

Hotel VENEZIA ***

Hotel VENEZIA ***

Rodinně vedený hotel Venezia, kompletně zrekonstruovaný v roce 2004, se nachází ve vlastní zahradě, v klidném prostředí střediska Marina di Pietrasanta.

Hotel RITZ ***

Hotel RITZ ***

Hotel Ritz se nachází v zelené části střediska Marina di Pietrasanta, na severním pobřeží italského regionu Toskánsko. Marina di Pietrasanta je známá také jako "perla Vergilie", jak se tato část pobřeží nazývá. Hotel je postaven v jednoduchém elegantním stylu.

Hotel IL CARAVAGGIO ***

Hotel IL CARAVAGGIO ***

Hotel Il Caravaggio se nachází v Marina Di Pietrasanta na pobřeží Versilia. Je umístěný v klidné ulici 30m od pláže. Centrum města 500m.

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel Mediterraneo se nachází jen 250m od moře, je obklopený borovicovým lesem v klidné lokalitě Marina Di Pietrasanta. Obchody jsou vzdáleny 300m, lékárna 500m, centrum města 450m, restaurace 600m. nemocnice 1km.

Hotel VERSILIA PALACE ****

Hotel VERSILIA PALACE ****

Hotel Versilia Palace má výbornou polohu přímo naproti vybavené pláži ve středisku Marina di Pietrasanta, součásti oblasti Versilia (severní část pobřeží Toskánska). Za hotelem se rozprostírá piniový park zeleně Parco della Versiliana. Nedaleko je populární středisko Forte dei Marmi - hotel se nachází u promenády vedoucí z Marina di Pietrasanta do Forte.

Zen Hotel VERSILIA ****

Zen Hotel VERSILIA ****

Zen Hotel Versilia se nachází v klidné oblasti Versilia, nedaleko od pláže a centra historického města Marina di Pietrasanta. V roce 2010 byl kompletně přestavěný.

Hotel ANDREANERI ***+

Hotel ANDREANERI ***+

Hotel Andreaneri se nachází na pobřeží Versilia jen kousek od moře a centra města Marina di Pietrasanta. Oblíbené letovisko nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Hotel BIXIO ***

Hotel BIXIO ***

Rodinně vedený hotel bixinu se nachází v centrální části Versilia, v Lido di Camaiore při přímořské promenádě. V blízkosti je nákupní centrum, nemocnice, lunapark pro děti a pondělní trh. Další známé toskánské střediska v blízkosti - Viareggio, Forte dei Marmi; výborný startovací bod pro výlety do okolí.

Hotel CAESAR ****

Hotel CAESAR ****

Hotel Caesar má výhodnou polohu rovnou oproti pláži ve středisku Lido di Camaiore v severní části Toskánska. V oblasti Versilia zde na sebe navazují střediska Viareggio, Lido Camaiore, Marina di Pietrasanta a Forte dei Marmi. Hotel je rodinně vedený již od roku 1965, otevřený celoročně.

Hotel EUR ***+

Hotel EUR ***+

Hotel Eur se nachází jen pár metrů od pláže v severní části Toskánska zvané Versilia. Stojí v centru střediska Lido Camaiore v blízkosti nedávno vybudované přímořské promenády s mnoha butiky, restauracemi, bary a plážovými zařízeními. Zastávka místní dopravy 50m, bary a restaurace 50m.

Hotel PICCOLO MONDO ***

Hotel PICCOLO MONDO ***

Hotel Piccolo Mondo se nachází v tiché boční ulici nedaleko od moře a cca 300m od centra města Lido di Camaiore.

Rezidence CONTINENTAL RESORT

Rezidence CONTINENTAL RESORT

Rezidence skládají z hlavní budovy a 2 vedlejších se nachází v krásném prostředí, jen 16km od města Pisa.

Grand Hotel CONTINENTAL ****

Grand Hotel CONTINENTAL ****

Grand Hotel Continental má výhodnou polohu u pláže ve středisku Tirrenia, jen pár kilometrů od známých měst Pisa nebo Livorno. K hotelu patří i apartmánový dům s 50 apartmány.

Resort PRINCIPI DI PIEMONTE

Resort PRINCIPI DI PIEMONTE

Resort Principi di Piemonte se nachází asi 3,5 km od městečka Tirrenia a je umístěn mezi písečnou pláží a piniovým hájem.

Rezidence SOLIDAGO

Rezidence SOLIDAGO

Rezidence Solidago je zrenovovaný původní historický komplex, s celkem 130 apartmány se nachází přímo naproti pláži ve středisku Calambrone asi 3,5 km od centra Tirrenia a 9km od Livorna. Letiště v Pisa 14km.

Village GREEN PARK ***

Village GREEN PARK ***

Villagio Green Park se nachází jižně od města Tirrenia na pobřeží v Calambrone, severně od Livorna. Centrum města Tirenia 3km, Pisa 15km.

Hotel Club STELLA MARINA ***

Hotel Club STELLA MARINA ***

Nedávno renovovaný hotel Club Stella Marina se nachází na při plážové promenádě oblíbeného střediska Cecina Mare na okraji středomořského parku s více než 50km joggingových a cyklistických stezek (horská kola). Komplex se skládá z hlavní třípatrové budovy s pokoji a přilehlé třípatrové budovy s apartmány. Centrum Cecina Mare asi 300m - bary, restaurace, pizzerie, butiky, diskotéka, stánky, lékárna, lékařská služba. Železniční stanice 3km, letiště Pisa 55km.

Rezidence Tirreno ***

Rezidence Tirreno ***

Rezidence se nachází několik set metrů od pláže a borového lesa, v klidné oblasti hned vedle hlavní silnice vedoucí do centra Marina di Cecina, v centru provincie Livorno.

Rezidence STELLA MARINA ***

Rezidence STELLA MARINA ***

Hotel Club Stella Marina s rezidencí se nachází u plážové promenády oblíbeného střediska Cecina Mare na okraji středomořského parku s více než 50km joggingových a cyklistických stezek (horská kola). Komplex se skládá z hlavní třípatrové budovy s pokoji a přilehlé třípatrové budovy s apartmány. Centrum Cecina Mare asi 300m - bary, restaurace, pizzerie, butiky, diskotéka, stánky, lékárna, lékařská služba. Železniční stanice 3km, letiště Pisa 55km.

Villaggio CECINELLA

Villaggio CECINELLA

Nové dobře vybavené villaggio Cecinella se nachází v středisku Cecina Mare na pobřeží Toskánska. Poloha umožňuje výlety do okolních měst jako Volterra, San Giminiano, Florencie, Pisa, Lucca nebo ostrov Elba či další z toskánských ostrovů.

Hotel TORNESE ***

Hotel TORNESE ***

Hotel Tornese se nachází v Toskánsku v centru města Cecina u pláže.

Apartmány MARINA DI CECINA

Apartmány MARINA DI CECINA

Apartmány Marina di Cecina se nacházejí ve stejnojmenném středisku Cecina Mare, jen 100m od centra. Výhodná poloha pro výlety do okolí, zajímavých míst Toskánska jako jsou Pisa, Florencie, vinařské oblasti a pod.

Hotel PARADISO VERDE ***

Hotel PARADISO VERDE ***

Rodinně vedený hotel Paradiso Verde se nachází na pobřeží Toskánska uprostřed zeleně ve středisku Marina di Bibbona, vedle pevnosti Medici z 18. století. Středisko je menší, převážně rezidenčního charakteru, obchody a restaurace cca 200m od hotelu.

Hotel Marinetti ****

Hotel Marinetti ****

Hotel Marinetti skládá ze 3 budov z nichž 2 jsou vzájemně propojené a nachází uprostřed překrásné vlastní zahrady v blízkosti centra Marina di Bibbona.

Apartmány MARINA DI BIBBONA

Apartmány MARINA DI BIBBONA

Apartmány jsou různé umístěny ve středisku Marina di Bibbona, v apartmánových domech tvořících menší komplexy. Centrum městečka je vzdáleno 400 - 800m.

Apartmány DUE

Apartmány DUE

Apartmány Due jsou různé umístěny ve středisku Marina di Bibbona, v apartmánových domech tvořících menší komplexy. Centrum městečka je vzdáleno 150 - 300m od jednotlivých apartmánů.

Park Hotel I LECCI ****

Park Hotel I LECCI ****

Komfortní Park Hotel I Lecce se rozkládá v klidné zóně v rámci soukromého 5ha parku s cestičkami, které vedou přímo k pláži. Menší městečko San Vincenzo cca 2km, Piombino 18km.

Rezidence REX LO SCOGLIETTO **

Rezidence REX LO SCOGLIETTO **

Rezidence Rex Lo Scoglietto se nachází na začátku Punta Ala, 500m od centra, v blízkosti města Grosseto uprostřed zeleně. Ve středisku je trh, restaurace, bary, butiky, půjčovna aut a lodí, diskotéky, lékárna, banka, zdravotnické zařízení, prádelna a pošta.

Apartmány MARINA DI GROSSETO

Apartmány MARINA DI GROSSETO

Apartmány se nacházejí v různých domech v klidné rezidenční častistrediska Marina di Grosseto. Centrum s množstvím obchodů, restaurací, barů a diskoték vzdálené cca 150m.

Rezidence MEDITERRANEO ***

Rezidence MEDITERRANEO ***

Nově postavená rezidence Mediterraneo (r. 2008) se nachází jen asi 100m od centra s obchody, restauracemi a podobně.

Apartmány PRINCIPINA A MARE

Apartmány PRINCIPINA A MARE

Apartmány jsou rozmístěny v středisku Principina a Mare, které je asi 6km od Marina di Grosseto. Obě střediska jsou známy svými velkými písečnými plážemi nedaleko Punta Ala a národního parku Uccellina a Argentario Mount. Z Principini jde cyklostezka do Marina Grosseto, přírodní rezervace WWF až do Castiglioni del Pescaia. Ideální pro rodiny.

Hotel BAIA D´ARGENTO ****

Hotel BAIA D´ARGENTO ****

Hotel Baia d'Argento se nachází v překrásné zátoce na poloostrově Monte Argentario, na okraji Porto S. Stefano v části POZZARELLO. Městečko Orbetello je vzdáleno asi 10km, od města Grosseto je vzdáleno 45km.

Hotel TORRE DI CALA PICCOLA ****

Hotel TORRE DI CALA PICCOLA ****

Hotel Torre di Cala Piccola se nachází na úchvatném panoramatickém místě na západním břehu pozoruhodného výběžku Toskánska - poloostrova Argentario. Klidné místo uprostřed krásné přírody s 360° výhledem na okolní moře a pobřeží. Městečko Porto Santo Stefano 15min jízdy autem, Porto Ercole asi 30min jízdy.

Hotel FILIPPO II ****

Hotel FILIPPO II ****

Hotel Filipo II (Filippo Secondo) se nachází na panoramatickém místě, obklopený středomořskou zelení, asi 1,5 km východně od centra městečka Porto Santo Stefano na poloostrově Argentario.

Rezidence BORGO DELLE MORE

Rezidence BORGO DELLE MORE

Mezi vzácnými vinicemi, jen 5km od centra městečka Montepulciano se nachází půvabná Sienská usedlost - rezidence Borgo Delle More. Rezidence v typickém toskánském stylu je ideálním místem pro relaxaci. Z mírných kopců, které obklopují městečko a klesají do Val di Chiana, pochází "Vino Nobile" Montepulciano, jedno z pěti DOCG červených vín Itálie. Město Montepulciano je oprávněně označováno jako "Perla 16.-ho století" díky svým nádherným neporušeným místům, renesančním budovám a kostelem.

Hotel TORRE SANTA FLORA ****

Hotel TORRE SANTA FLORA ****

Romantický hotel TorreSanta Flora má nádhernou polohu podél řeky Arno a je ideálním místem na poznání přírody, umění, jídla a vína Toskánska a Umbrie. Hotel je vzdálen 12km od města Arezzo (10 minut po dálnici), Florencie je vzdálena 78km, Perugia 76km, Siena 77km.

Villaggio CORTE DEI TUSCI ****

Villaggio CORTE DEI TUSCI ****

Komplex hotelu a apartmánového ubytování Villaggio Corte dei Tuscia se nachází na pobřeží Toskánska severně od Punta Ala a jižně od Follonica (asi 2km od centra). Rezidenční část s apartmány je od hotelu asi 350m.

Villaggio ORIZZONTE ****

Villaggio ORIZZONTE ****

Villaggio Orizzonte se nachází na pobřeží Toskánska v Piombino, lokalita Perelli. Centrum asi 4km, obchody, restaurace a bar přímo ve villaggio, zastávka autobusu 50m.

Villaggio MARE SI ****

Villaggio MARE SI ****

Dovolenková vesnička Villaggio Mare Si se nachází v malém městečku Follonica na Maremskom pobřeží Toskánska. Do centra města se dostanete za 5 minut chůze. Obchody ve Follonica asi 2km.

Apartmány VALMARINA

Apartmány VALMARINA

Apartmány Valmarina, malý turistický komplex rozdělený do malých vil, se nachází v městečku Follonica na Maremském pobřeží Toskánska, jen 500m od moře.
Vlakové nádraží 5 minut jízdy autem.

Hotel LA PINETA ***

Hotel LA PINETA ***

Renovovaný hotel La Pineta se nachází v přímořském středisku Follonica, region Toskánsko, nedaleko centra. Piombino s přístavem - spojení na ostrov Elba - asi 26km.

Hotel ARGENTARIO RESORT GOLF & SPA *****

Hotel ARGENTARIO RESORT GOLF & SPA *****

Argentario Golf Resort & Spa, člen skupiny Design Hotels, se nachází na poloostrově Argentario v italském regionu Toskánsko, nad přímořským střediskem Porto Ercole a oproti městečku Orbetello obklopeném lagunou. Součástí resortu je 18-jamkové golfové hřiště uprostřed přírodní chráněné oblasti, s certifikátem Agri Cert.

Hotel IL PELLICANO *****

Hotel IL PELLICANO *****

5 * hotel nad zálivem Argentario s krásnými výhledy. Hotel Il Pellicano se skládá z hlavní budově a přilehlých vilek umístěných nad mořem u městečka Porto Ercole. Centrum asi 4km. Hotel vybudovaný v 60-tých letech patří mezi síť hotelů The Leading Hotels of the World.

Hotel SANT UBERTO ***

Hotel SANT UBERTO ***

Hotel Sant uberte se nachází uprostřed toskánské přírody v okolí města Grosseto nedaleko známého města Siena (asi 50km).

Hotel EURO HOME ***

Hotel EURO HOME ***

Od roku 1999 rodinně vedený Euro Home je malý turistický komplex hotelového ubytování a apartmánů. Nachází se v historickém městečku Signa, 1km od železniční stanice, která zajišťuje spojení do Florencie bez auta za 15 minut.

Rezidence PINETA ***

Rezidence PINETA ***

Rezidence Pineta je nový komplex, který se nachází na pobřeží mezi Talamone a přístavem Santo Stefano. Je situovaný přímo u moře, obklopený borovicovým lesem (cca 3ha), nabízí možnosti dlouhých procházek ve stínu borovic.

Hotel LA MINIERA ***

Hotel LA MINIERA ***

Hotel La Miniera se nachází v lokalitě La Miniera, v krásném přírodním prostředí údolí Val di Cecina. Leží na klidném místě s panoramatickým výhledem na městečko Montecatini Val di Cecina, staré vesnice horníků, kdysi významné těžby mědi v rámci Evropy. Vzdálenost od centra Montecatini s obchody, restauracemi a službami je asi 1km. Železniční stanice v Cecina cca 30km, nejbližší nemocnice ve Volterra 16km. Letiště (Pisa) 60km.

Hotel FATTORIA DEGLI USIGNOLI ****

Hotel FATTORIA DEGLI USIGNOLI ****

Hotel Fattoria degli Usignolo leží na panoramatickém místě v lokalitě Piazza městečka San Donato in Fronzano (okres Reggello) asi 28km od Florencie. Vzdálenost od centra San Donato Fronzano s obchody, restauracemi a službami je asi 1km. Lékárna 4km, nemocnice 13km. Autobusová zastávka 1km, vlakové nádraží Rignano Sull 'Arno cca 8km. Letiště Firenze 30km, Pisa 120km.

Villaggio BOBOBA

Villaggio BOBOBA

Village Boboba se nachází ve středisku Marina di Pisa, u pobřežní promenády a je obklopeno krásnými piniemi. Město Pisa a letiště cca 13km, centrum města 15km. Nejbližší obchody jsou cca 1,5km vzdálené. Bary a restaurace jsou hned v blízkosti Village, cca 10m.

Hotel BAIA DEL SORRISO ***

Hotel BAIA DEL SORRISO ***

Stylový hotel Baia del Sorriso se nachází v přímořském letovisku Castiglioncello, které je díky svým malebným zátokám a svěžím zeleným piniovým hájem turisty velmi oblíbené a známé i jako "Perla Tyrhénského moře". Hotel je elegantní secesní vila z přelomu století, která je postavena na útesu a poskytuje nádherný výhled na zátoku "Baia del Quercetano". Od centra, obchodů, barů a restaurací je vzdálen cca 500m. Nejbližší železniční stanice 1km, autobusová zastávka a lékárna cca 1,3km. Livorno cca 25km, Cecina Mare 17km. Piombino s přístavem - spojení na ostrov Elba - asi 65km.

Hotel ADUA & REGINA DI SABA WELLNESS & BEAUTY ****

Hotel ADUA & REGINA DI SABA WELLNESS & BEAUTY ****

Hotel Adua Regina di Saba se nachází v centru luxusního lázeňského města Montecatini Terme. Centrum s obchody, bary, restauracemi a lékárnou se nachází pouhých 500 m od hotelu. Město Pistoia je vzdálené 17km, Lucca 30km, Florencie 50km, Pisa 55km. Letiště 45km. Železniční stanice 700m, autobusová zastávka 800m, nejbližší nemocnice 6km.

Agritour Hotel CASTELLO DI MELETO ****

Agritour Hotel CASTELLO DI MELETO ****

Elegantní, historický zámeček, hotel Castello di Meleto se nachází nedaleko vesničky Gaiole in Chianti, v lokalitě Meleto. Centrum vesničky s obchody, restauracemi, bary a lékárnou je vzdáleno 2km. Okouzlující, majestátní zámek se tyčí na kopci uprostřed 125 hektarů zelených vinic a tisíce olivovníků, v nadmořské výšce cca 360 - 530 metrů. Z tohoto slunečního místa je krásný výhled na údolí Massellone. Vzdálenost od autobusové zastávky 500m. Nejbližší nemocnice a vlakové nádraží jsou ve městě Siena, cca 30km od zámku. Letiště ve Florencii cca 70km. Lázeňské město Rapolano Terme 30km, město Arezzo 56km.

Hotel BORGO GIUSTO

Hotel BORGO GIUSTO

Hotel Borgo Giusto se nachází v Borgo Mozzano asi 18km od města Lucca a asi 30 minut jízdy do Versilia a Pisa. Letiště ve Florencii je vzdáleno asi 88km, Pisa 40km. Nejbližší železniční stanice je vzdálená asi 6km v Pecaglia.

Agriturismo LA TORRICELLA

Agriturismo LA TORRICELLA

Agriturismo La Torricella - farmářské obydlí v klasickém stylu typickém pro tuto část Toskánska bylo kompletně zrenovované v roce 2000 vybudováním tento počet apartmánů.
La Torricella se nachází na klidném místě v lokalitě Montale, asi 5min jízdy k nejbližšímu obchodu (1,5km, i pěšky dostupné), větší městečko Pistoia 15min jízdy (4-5km), Montecatini 40min (32km) a Florencie asi 40min jízdy (32km ).
Kolem komplexu se rozprostírají olivové háje s produkcí extra panenského olivového oleje a vinice.

Dovolená Toskánsko

Kraj proslavený uměním, historií, krásnou scenérií a v neposlední řadě i vínem, z kterých nejslavnější je Chianti. Jméno kraje pochází z latinského výrazu Tusci, který označuje Etrusky. Pozůstatky jejich kultury se nachází na celém území Toskánska, města často obklopují etruské hradby, krásné paláce svědčí o bohatství kraje. Itálie se právem chlubí tímto regionem, který je nejen turistickým skvostem, ale i hospodářsky úspěšným.

Pro pobyty spojené s letní dovolenou u moře je ideální oblast Versilia a její okolí. Nachází se na severozápadě Toskánska v regionu Lucca mezi Apuánskymi Alpami a Tyrrhénskym mořem. Hraničí se květinovou Ligurii. Délka pobřeží je asi 20 km překrásných luxusně vybavených a udržovaných písečných pláží. Do historické části "vera Versilia" patří střediska Pietrasanta, Forte di Marmi, Seravezza a Stazzema.

Zájemci o putování po krajině zažijí romantiku, nádherné toskánské scenérie a bydlení na farmách. Doporučujeme nevynechat hlavní město umění Florencii a Náměstí zázraků se šikmou věží ve městě Pisa.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie