SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2017

VIP menu

Toskánsko > Cecina Mare

Hotel Club STELLA MARINA ***

Hotel Club STELLA MARINA ***

Nedávno renovovaný hotel Club Stella Marina se nachází na při plážové promenádě oblíbeného střediska Cecina Mare na okraji středomořského parku s více než 50km joggingových a cyklistických stezek (horská kola). Komplex se skládá z hlavní třípatrové budovy s pokoji a přilehlé třípatrové budovy s apartmány. Centrum Cecina Mare asi 300m - bary, restaurace, pizzerie, butiky, diskotéka, stánky, lékárna, lékařská služba. Železniční stanice 3km, letiště Pisa 55km.

Rezidence Tirreno ***

Rezidence Tirreno ***

Rezidence se nachází několik set metrů od pláže a borového lesa, v klidné oblasti hned vedle hlavní silnice vedoucí do centra Marina di Cecina, v centru provincie Livorno.

Rezidence STELLA MARINA ***

Rezidence STELLA MARINA ***

Hotel Club Stella Marina s rezidencí se nachází u plážové promenády oblíbeného střediska Cecina Mare na okraji středomořského parku s více než 50km joggingových a cyklistických stezek (horská kola). Komplex se skládá z hlavní třípatrové budovy s pokoji a přilehlé třípatrové budovy s apartmány. Centrum Cecina Mare asi 300m - bary, restaurace, pizzerie, butiky, diskotéka, stánky, lékárna, lékařská služba. Železniční stanice 3km, letiště Pisa 55km.

Villaggio CECINELLA

Villaggio CECINELLA

Nové dobře vybavené villaggio Cecinella se nachází v středisku Cecina Mare na pobřeží Toskánska. Poloha umožňuje výlety do okolních měst jako Volterra, San Giminiano, Florencie, Pisa, Lucca nebo ostrov Elba či další z toskánských ostrovů.

Hotel TORNESE ***

Hotel TORNESE ***

Hotel Tornese se nachází v Toskánsku v centru města Cecina u pláže.

Apartmány MARINA DI CECINA

Apartmány MARINA DI CECINA

Apartmány Marina di Cecina se nacházejí ve stejnojmenném středisku Cecina Mare, jen 100m od centra. Výhodná poloha pro výlety do okolí, zajímavých míst Toskánska jako jsou Pisa, Florencie, vinařské oblasti a pod.

Dovolená Cecina Mare

Vrať se na -> dovolená Itálie