SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

VIP menu
Lokalita
Itálie / Toskánsko / Gaiole in Chianti
Bazén
WiFi
Pes povolen
Parkoviště
Naše hodnocení
****
Poloha
Elegantní, historický zámeček, hotel Castello di Meleto se nachází nedaleko vesničky Gaiole in Chianti, v lokalitě Meleto. Centrum vesničky s obchody, restauracemi, bary a lékárnou je vzdáleno 2km. Okouzlující, majestátní zámek se tyčí na kopci uprostřed 125 hektarů zelených vinic a tisíce olivovníků, v nadmořské výšce cca 360 - 530 metrů. Z tohoto slunečního místa je krásný výhled na údolí Massellone. Vzdálenost od autobusové zastávky 500m. Nejbližší nemocnice a vlakové nádraží jsou ve městě Siena, cca 30km od zámku. Letiště ve Florencii cca 70km. Lázeňské město Rapolano Terme 30km, město Arezzo 56km.
Pláž
Nejbližší pláž se středisky Rosignano Marittimo a Marina di Cecina cca 120km.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny v typickém toskánském stylu a mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci / topení, SAT TV, minibar a trezor. Pokoje se nacházejí v hlavní budově zámku nebo ve vedlejší usedlosti.
Strava
Snídaně formou bufetu (v středověké kuchyni zámku).
Vybavení hotela a další služby
Agritour hotel Castello di Meleto, Gaiole in Chianti má recepci (08:30 -19: 30), bar, restauraci a restauraci a la carte, WiFi ve společných prostorách, terasu, zahradu a soukromé parkoviště ( zdarma). Na začátku cesty vedoucí ke zámku, cca 500m od hotelu, se nachází restaurace "La Fornace di Meleto". Nabízí chutné tradiční toskánské jídla a italskou kuchyni. Má prostorné parkoviště a terasu. Během letní sezóny je otevřena každý den na oběd a na večeři.
Sport, relax, wellness
Venkovní bazén (10x5) se slunečníky a lehátky (sezónní) leží v zámecké zahradě. Boccia.
Zábava
Ve společnosti hotelových průvodců procházky po vinicích spojené s ochutnávkou hroznů a učení se rozpoznávat kvalitu a zrání různých odrůd. V nabídce hotelu je i ochutnávka vlastních vín ve spojení s obědem. Rezervace a platba přímo na místě. Na zámeckých vinicích pod chiantským sluncem dozrává vzácné hrozny, ze kterého se vyrábí skvělé víno. Agroturistická farma / statek "Tenuta di Meleto, má všechny podmínky na dodělávání vynikajícího kvalitního vína (dobrá půda, mikroklima a zkušenosti i tradice pěstitelů vinařů). Z téměř 1600 olivovníků hotel vyrábí svůj vlastní Extra panenský olivový olej, který má mimořádně organoleptické (smyslové, senzorické) a nutriční vlastnosti.
K poznávání nádherného okolí toskánských kopců si každý vybere co ho zajímá, tematicky či hrady a zámky, vinařství, gastronomie a umělecká řemesla, můžete navštívit středověká města Monteriggioni a San Gimignano. Nebo malé vesnice v srdci oblasti Chianti, jako jsou Gaiole, Vertine, Barbischio, Volpaia, Radda in Chianti, Castellina in Chianti.
Rodina, děti
Dětská postýlka a hlídání dětí na vyžádání předem, za poplatek na místě.
Dětská vysoká židle zdarma.
Extra
• Zvíře povoleno na vyžádání za poplatek na místě.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Nástupní den je libovolný. Ubytování je možné od 14,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 11,00 hod.
Cena zahrňuje
• ubytování se snídaní na 2 noci
• využívání WiFi ve společných prostorách
• využívání bazénu (pouze přes sezónu)
• parkoviště
• telefonickou asistenční službu
• pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
• místní taxa dle zavedení místními úřady cca € 1,50 / osoba / den (platba na místě)
Možnost doobjednat
• dětská postýlka € 12 / den (na vyžádání, platba na místě) opatrování dětí € 25 / hodina (na vyžádání, platba na místě) malé zvíře € 10 / den (na vyžádání, platba na místě) komplexní cestovní pojištění Union € 1,70 / osoba / den (platba v CK)

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Agritour Hotel CASTELLO DI MELETO **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka