SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2017

VIP menu

Toskánsko > Marina di Pietrasanta

Vilky MARINA DI PIETRASANTA

Vilky MARINA DI PIETRASANTA

Vilky se nacházejí v klidném prostředí rezidenční části Marina di Pietrasanta, obklopené zelení. Od centra jsou vzdáleny 600 - 3000m. Marina di Pietrasanta nabízí všechny možnosti pro rekreaci, a je ideálním výchozím bodem pro výlety do nejzajímavějších míst v Toskánsku (Pisa, Lucca, Florencie ...).

Hotel TIZIANA ***

Hotel TIZIANA ***

Hotel Tiziana, pôvodne typická toskánska vila prerobená na hotel, pozostáva z hlavnej budovy a 3 malých samostatne stojacich budov. Nachádza sa uprostred vlastnej záhrady v pokojnom prostredí v stredisku Marina di Pietrasanta.

Rezidence ONDA MARINA

Rezidence ONDA MARINA

Moderní rezidence Onda Marina se nachází v klidném prostředí, v rezidenční části Marina di Pietrasanta. Supermarket je vzdálen cca 2km od rezidence.

Hotel VENEZIA ***

Hotel VENEZIA ***

Rodinně vedený hotel Venezia, kompletně zrekonstruovaný v roce 2004, se nachází ve vlastní zahradě, v klidném prostředí střediska Marina di Pietrasanta.

Hotel RITZ ***

Hotel RITZ ***

Hotel Ritz se nachází v zelené části střediska Marina di Pietrasanta, na severním pobřeží italského regionu Toskánsko. Marina di Pietrasanta je známá také jako "perla Vergilie", jak se tato část pobřeží nazývá. Hotel je postaven v jednoduchém elegantním stylu.

Hotel IL CARAVAGGIO ***

Hotel IL CARAVAGGIO ***

Hotel Il Caravaggio se nachází v Marina Di Pietrasanta na pobřeží Versilia. Je umístěný v klidné ulici 30m od pláže. Centrum města 500m.

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel Mediterraneo se nachází jen 250m od moře, je obklopený borovicovým lesem v klidné lokalitě Marina Di Pietrasanta. Obchody jsou vzdáleny 300m, lékárna 500m, centrum města 450m, restaurace 600m. nemocnice 1km.

Hotel VERSILIA PALACE ****

Hotel VERSILIA PALACE ****

Hotel Versilia Palace má výbornou polohu přímo naproti vybavené pláži ve středisku Marina di Pietrasanta, součásti oblasti Versilia (severní část pobřeží Toskánska). Za hotelem se rozprostírá piniový park zeleně Parco della Versiliana. Nedaleko je populární středisko Forte dei Marmi - hotel se nachází u promenády vedoucí z Marina di Pietrasanta do Forte.

Zen Hotel VERSILIA ****

Zen Hotel VERSILIA ****

Zen Hotel Versilia se nachází v klidné oblasti Versilia, nedaleko od pláže a centra historického města Marina di Pietrasanta. V roce 2010 byl kompletně přestavěný.

Hotel ANDREANERI ***+

Hotel ANDREANERI ***+

Hotel Andreaneri se nachází na pobřeží Versilia jen kousek od moře a centra města Marina di Pietrasanta. Oblíbené letovisko nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Dovolená Marina di Pietrasanta

Vrať se na -> dovolená Itálie