SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Veneto

Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším krajům Itálie. Turisty z celého světa sem lákají nepochybně Benátky se svou neopakovatelnou atmosférou, Verona - město Romea a Julie, města Padova a Vicenza, jezera Lago di Garda a Misurina, světoznáme lyžařské středisko Cortina d´Ampezzo a v neposlední řadě dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování Veneto

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel Cesare Augustus se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a asi 200 m od náměstí Piazza Aurora. Zastávka místní dopravy je vzdálena 150m.

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel Vidi Miramare & Delfino se nachází v blízkosti náměstí Piazza Trieste, v centrální části Lido di Jesolo asi 50m od barů, restaurací a obchodů. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 150m.

Hotel BOLIVAR ***

Hotel BOLIVAR ***

Hotel Bolivar se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Marina je vzdálení jen 250m, zastávka místní dopravy asi 20 m.

Hotel PORTOFINO ***

Hotel PORTOFINO ***

Hotel Portofino se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 30 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Trento 30m, zastávka místní dopravy 200m.

Hotel EDEN ****

Hotel EDEN ****

Hotel Eden leží na Via Bafile v centrální části střediska Lido di Jesolo, při Piazza Mazzini na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy asi 200m od hotelu.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna stojí na Via Bafile v centrální části střediska Lido di Jesolo, při Piazza Mazzini na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy asi 200m od hotelu.

Hotel ADLON ****

Hotel ADLON ****

Hotel Adlon byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 a nachází se v centrální části střediska Lido di Jesolo. Hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálena jen 50 m, náměstí Piazza Marconi asi 200 m, zastávka místní dopravy 200 m.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Marina má výbornou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Marconi. Hlavní ulice, která se večer mění na pěší promenádu s obchody a restauracemi jen asi 50m od hotelu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře organizovaná, asi 200m od hotelu.

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel Monaco & Quisisana se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Aurora je vzdáleno 250 m, zastávka místní dopravy 200 m.

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel La Pineta se nachází v Lido di Jesolo v části Pineta (východní část střediska). Rozkládá se v piniovém parku na ploše cca 4000m / 2. K nejbližšímu centru střediska cca 2-5km a do Lido di Jesolo Centro Via Andrea Bafile cca 9km.

Hotel CAMBRIDGE ****

Hotel CAMBRIDGE ****

Oblíbený hotel Cambridge se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 20 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a jen 200 m od náměstí Piazza Mazzini. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 300 m.

Hotel MIAMI ***

Hotel MIAMI ***

Hotel Miami se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a 150 m od náměstí Piazza Aurora. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 20m.

Hotel HARRIS ***

Hotel HARRIS ***

Hotel Harris se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Od náměstí Piazza Nember je vzdálený 200 m, zastávka místní dopravy je 50 m.

Hotel PARK PERU ***+

Hotel PARK PERU ***+

Příjemný Park Hotel Peru se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, 350m od Piazza Torino, na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je asi 100m do hotelu.

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel New Tiffany 's Park se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 150 m od hlavní ulice, 350 m od náměstí Piazza Mazzini. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 50 m.

Hotel JADRAN ***

Hotel JADRAN ***

Hotel Jadran se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 100 m od náměstí Piazza Torino a asi 100 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 100m.

Rezidence COSTA DEL SOL

Rezidence COSTA DEL SOL

Rezidence Costa del Sol se nachází na náměstí Piazza Torino ve východní části střediska Lido di Jesolo. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí rezidence.

Hotel TOKIO **

Hotel TOKIO **

Hotel Tokio se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Milano je vzdáleno jen 150 m, zastávka autobusové místní dopravy je vzdálena 50 m.

Hotel ALTINATE ***

Hotel ALTINATE ***

Hotel Altinate se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, v těsné blízkosti hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno jen 300 m, zastávka místní dopravy jen 100 m.

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel Aldebaran se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdálení jen 100 m, zastávka místní dopravy 50 m.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, mezi náměstími Piazza Marina a Piazza Nember. zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150 m.

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel Brioni Mare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Manzoni je vzdáleno asi 200m, zastávka místní dopravy jen 150m.

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel Christian se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 300 m od náměstí Piazza Torino. Hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálena 50 m. Zastávka místní dopravy je vzdálena 10 m.

Hotel NELSON ***

Hotel NELSON ***

Hotel Nelson se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdáleno jen 100 m, zastávka místní dopravy je 150 m.

Hotel TAMPICO ***

Hotel TAMPICO ***

Hotel Tampico se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 25 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno jen 150 m. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 50 m.

Rezidence SEMIRAMIS

Rezidence SEMIRAMIS

Rezidence Semiramis leží přímo u pláže v Lido di Jesolo, mezi Piazza Milano a Piazza Torino.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President leží v blízkosti majáku a nedaleko centra západní části Lido di Jesolo. Náměstí Nember cca 400m.

Hotel SALUS ****

Hotel SALUS ****

Hotel Salus se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Marina je vzdáleno jen 200 m, zastávka místní dopravy asi 200 m.

Hotel COLOMBO ****

Hotel COLOMBO ****

Hotel Colombo se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 20 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Brescia je vzdálené jen 250 m, zastávka místní dopravy asi 10 m.

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel Excelsior se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů. Náměstí Piazza Mazzini je vzdáleno asi 150 m, zastávka místní dopravy asi 300 m.

Apartmány RUBINO</>

Apartmány RUBINO

Rezidence Rubino se nachází v centru východní části letoviska Lido di Jesolo, blízko piazza Milano a hlavní ulice.

Hotel AMERICAN ***

Hotel AMERICAN ***

Hotel American se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, cca 250m od Piazza Nember a při hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu.

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel Baia del Mar byl postaven v roce 2008 a nachází se ve východní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno 150 m, zastávka místní dopravy asi 100 m.

Hotel LONDON ***

Hotel LONDON ***

Oblíbený hotel London se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Manzoni je vzdáleno jen 150m, zastávka místní dopravy asi 250 m.

Rezidence BENELUX

Rezidence BENELUX

Rezidence Benelux se nachází ve středisku Lido di Jesolo v blízkosti Piazza Milano ve východní části střediska. Obchody a restaurace jsou v blízkosti.

Apartmany AUGUSTUS

Apartmany AUGUSTUS

Apartmánový dům Augustus se nachází nedaleko Piazza Mazzini (150m) v centrální části Lido di Jesolo a jen 20m od obchodů a restaurací. Zastávka místní dopravy 150m.

Hotel HERON ***

Hotel HERON ***

Hotel Heron se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo u náměstí Piazza Marina přímo u pláže. Hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na promenádu s obchody, restauracemi a bary asi 30m od hotelu. Zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel Al Gambero se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo "Lido Ovest", asi 250m od Piazza Nember, přímo naproti hotelu American. Hotel je na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 50m od hotelu.

Apartmany LAURA

Apartmany LAURA

Apartmány Laura se nacházejí v oblíbeném středisku Lido di Jesolo ve východní části v blízkosti Piazza Milano. Obchody a restaurace v blízkosti.

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány Michelangelo se nacházejí v oblíbeném středisku Lido di Jesolo ve východní části v blízkosti Piazza Milano.

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány Villa Bianca se nacházejí v západní části střediska Lido di Jesolo blízko náměstí Mazzini. Hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu s obchody, restauracemi a bary asi 30m od apartmánů. Zastávka místní dopravy asi 200m.

Hotel VIANELLO ***

Hotel VIANELLO ***

Hotel Vianello se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo - "Lido Est", 350m od Piazza Torino a 250m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150m od hotelu.

Hotel COLONNA ***

Hotel COLONNA ***

Hotel Colonna se nachází ve středisku Lido di Jesolo, přímo na promenádě, jen 20m od nejbližších obchodů, barů a restaurací a asi 50m od zastávky autobusu.

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel Le Soleil se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, asi 50m od Piazza Aurora a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je asi 200m do hotelu.

Hotel TRITONE ***

Hotel TRITONE ***

Hotel Tritone - je depandance hotelu London (20m) a nachází se mezi Piazza Drago a Marconi v centrální části střediska Lido di Jesolo. Piazza Manzoni 150m. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 250m do hotelu.

Hotel EMPERADOR ***

Hotel EMPERADOR ***

Hotel Emperador se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 100 m od náměstí Piazza Nember, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 100 m od hotelu.

Hotel HELIOS ****

Hotel HELIOS ****

Hotel Helios se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 30 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdáleno asi 250m, zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel KENNEDY ***

Hotel KENNEDY ***

Hotel Kennedy se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, 150m od Piazza Torino, na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je 100m do hotelu.

Apartmány GIARDINI

Apartmány GIARDINI

Apartmány Giardino se nacházejí ve středisku Lido di Jesolo v blízkosti náměstí Piazza Milano.

Hotel NEW ***

Hotel NEW ***

Hotel New se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo na klidnějším místě, 150m od Piazza Manzoni a 20m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálená asi 250m.

Apartmány TORINO

Apartmány TORINO

Rezidence Torino se nachází v centrální části letoviska Lido di Jesolo na Piazza Torino, asi 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka autobusu místní dopravy, která je ve středisku přehledně organizovaná se nachází 150 m.

Hotel ASTROMARE ***

Hotel ASTROMARE ***

Astromare se nachází v centrální části Lido di Jesolo na Piazza Manzoni, asi 50m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150m od hotelu.

Hotel JET ***

Hotel JET ***

Hotel Jet se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo na hlavní ulici s množstvím obchodů, barů a restaurací, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Náměstí Milano asi 250m, zastávka místní dopravy je asi 100m od hotelu.

Aparthotel SHEILA

Aparthotel SHEILA

Rekonstruovaný Aparthotel Sheila se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, asi 100m od náměstí Piazza Torino a hlavní promenády, kde je množství restaurací, barů a obchodů. K pláži asi 150m.

Hotel VERDI **

Hotel VERDI **

Hotel leží na západní straně střediska "Lido Ovest", 100 m od Piazza Marina a přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 100 m od hotelu.

Hotel PICCADILLY ***

Hotel PICCADILLY ***

Hotel Piccadilly se nachází ve středisku Lido di Jesolo, přímo na promenádě, jen 300m od náměstí Mazzini a autobusové zastávky.

Hotel TAHITI ***

Hotel TAHITI ***

Hotel Tahiti se nachází v centrální části střediska "Lido Centro", 200m od Piazza Manzoni a jen 50m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálená asi 150m od hotelu.

Rezidence MEERBLICK

Rezidence MEERBLICK

Rezidence Meerblick se nachází v blízkosti pěší zóny centra střediska Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Manzoni.

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D'Annuzio leží nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 100 m od pláže.

Hotel BRISTOL ***

Hotel BRISTOL ***

Hotel Bristol se nachází v centrální části Lido di Jesolo asi 200m od náměstí Nember. Obchody a restaurace jsou vzdálené jen 50 m.

Hotel EDERA **

Hotel EDERA **

Hotel Edera se nachází v západní části letoviska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marina a asi 50m od hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná, se nachází jen 30m od hotelu.

Hotel MADERA ***

Hotel MADERA ***

Hotel Madera má centrální a přesto klidnou polohu v Lido di Jesolo, asi 350m od Piazza Marconi. Hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu je vzdálena jen asi 30m. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 150m.

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel Felix-Pindemonte leží nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 150 m od písečné pláže, 20m od autobusové zastávky a jen 50 m od nákupní zóny.

Park Hotel CELLINI ****

Park Hotel CELLINI ****

Park hotel Cellini se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, asi 150m od Piazza Marconi a 100m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 150m do hotelu.

Hotel IVANA ***

Hotel IVANA ***

Hotel Ivana se nachází v centru střediska Lido di Jesolo zhruba 100m od náměstí Mazzini a v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Autobusová zastávka se nachází asi 200m od hotelu.

Apartmány CRISTINA</>

Apartmány CRISTINA

Apartmány Cristina leží jen 30m od pláže a téměř přímo u centrální pasáže, kde klienti najdou restaurace a obchody.

Rezidence SANTA FE</>

Rezidence SANTA FE

Rezidence Santa Fe je nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 50 m od písečné pláže Piazza Torino.

Rezidence ACERI ROSSI</>

Rezidence ACERI ROSSI

Nová rezidence Acer Rossi postavena v roce 2003/2004 se nachází v Lido di Jesolo část Pineta. Leží na 6500 m2 v uzavřené zahradě s dřevěným oplocením. Přes 4000 m2 je využívaných jako odpočinková zóna na procházky, s parkem a bazénem. Cca 150m od rezidence je restaurace, 400m nákupní možnosti. Lido Est pěší zóna Piazza Torino 2km a Piazza Milano 2,7 km.

Rezidence EL PALMAR</>

Rezidence EL PALMAR

Rezidence El Palmar leží přímo u pláže a v blízkosti centra Piazza Torino.

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány Soraya- Elisa se nacházejí ve středisku Lido di Jesolo v centrální části poblíž dlouhé pěší zóny Via Bafile s obchody, restauracemi a bary.

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel Adriatic Palace se nachází v tišší části střediska Lido di Jesolo, 400m od náměstí Milano a 250 od obchodů a restaurací.

Hotel TRENTO ***

Hotel TRENTO ***

Hotel Trento se nachází ve středisku Lido di Jesolo, zhruba 200m od náměstí Mazzini, v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Centrálně - západní část Jesola.

Hotel ROSA ***

Hotel ROSA ***

Hotel Rosa s celoročním provozem se nachází ve středisku Lido di Jesolo v centrální čísti asi 50m od náměstí Marconi a přímo při obchodech a restauracích. Autobusová zastávka je asi 200m vzdálená od hotelu.

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel Ambasciatori Palace se nachází ve středisku Lido di Jesolo asi 100m od náměstí Mazzini. Obchody a restaurace jsou vzdáleny jen 50m od hotelu.

Rezidence DIANI BEACH

Rezidence DIANI BEACH

Rezidence Diani Beach se nachází asi 200m od náměstí Trieste Square. Přibližně 100 m od rezidence se nacházejí obchody a restaurace.

Apartmány LARA

Apartmány LARA

Apartmánový dům Lara se nachází asi 150m od Piazza Milan, 100m od hlavní promenády s obchody a restauracemi v Lido di Jesolo.

Rezidence CASA ROSADA

Rezidence CASA ROSADA

Rezidence se nachází při pěší zóně Lido di Jesolo a Piazza Mazzini.

Rezidence LA SIESTA

Rezidence LA SIESTA

Rezidence se nachází při pěší zóně nedaleko Piazza Mazzini.

Rezidence FRANCESCA

Rezidence FRANCESCA

Rezidence se nachází při pěší zóně nedaleko Piazza Mazzini.

Rezidence LIO

Rezidence LIO

Rezidence Lio se nachází v blízkosti Piazza Aurora, jen 500m od vodního parku Aqualandia.

Hotel TERRAMARE

Hotel TERRAMARE

Hotel Terramare se nachází ve středisku Lido di Jesolo asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Propojené hotely Luxor a Cairo se nacházejí vedle sebe v západní části střediska Lido di Jesolo asi 50m od hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu s množstvím obchodů, barů a restaurací. Zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel MY FAIR ***

Hotel MY FAIR ***

Hotel My Fair se nachází na okraji západní části Lido di Jesolo, jen 30m od promenády, 100m od náměstí Aurora. Vodní park Aqualandia je vzdálený jen 500m.

PARK HOTEL BRASILIA ****

PARK HOTEL BRASILIA ****

Park hotel Brasilia se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 od hlavní ulice, která se večer mění na pěší promenádu a asi 150m od obchodů a restaurací. Zastávka místní dopravy asi 80m.

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel Delle Rose se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od Piazza Mazzini a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 150 m.

Hotel MAYER **

Hotel MAYER **

Příjemný hotel Mayer se nachází v blízkosti náměstí Trento, přímo na promenádě, jen 50m od nejbližších obchodů a restaurací.

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel Alla Rotonda se nachází na náměstí Piazza Nember, v západní části Lido di Jesolo, přímo na promenádě.

Aparthotel Rezidence AL MARE ***

Aparthotel Rezidence AL MARE ***

Aparthotel rezidence Al Mare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo u Piazza Marconi (150m) asi 30m od pláže. Hlavní ulice s obchody a restauracemi, která se ve večerních hodinách mění na promenádu asi 50m od rezidence, zastávka místní dopravy 250m.

Hotel SOLEMARE ***

Hotel SOLEMARE ***

Hotel Solemar má výhodnou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marconi a 50m od hlavní ulice s obchody a restauracemi, která se večer mění na pěší promenádu.

Hotel RAPALLO **

Hotel RAPALLO **

Hotel Mare Live (ex hotel Rapallo) má výbornou polohu v centrální části oblíbeného střediska Lido di Jesolo, asi 200m od náměstí Piazza Marconi. Je přímo na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu , v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Byl renovovaný v roce 2012 a poskytuje výhodné ekonomické a přitom slušné ubytování ve středisku Lido di Jesolo, možnost ubytování i bez stravy.

Aparthotel DOMINO

Aparthotel DOMINO

Nedávno zrenovovaný aparthotel Domino se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo asi 150m od hlavní ulice s obchody, bary a restauracemi a asi 200m od náměstí Piazza Aurora.

Rezidence MEXICO

Rezidence MEXICO

Rezidence Mexico má výhodnou polohu přímo u pláže ve východní části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Milano. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel PALM BEACH ***

Hotel PALM BEACH ***

Hotel Palm Beach se nachází naproti pláži, asi 450m od náměstí Piazza Torino a pěší zóny ve východní části střediska Lido di Jesolo - Pineta, klidnější část mimo centra.

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio Adriatico se nachází na klidném místě v části Lido di Jesolo s názvem "Pineta", která je ještě za východní částí střediska. Do centra střediska je to asi 5km, na Via Bafile 8km. Obchod, restaurace a bar se nachází i přímo ve Villaggio. Zastávka místní dopravy 50m.

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidence Mediterranee se nachází 400m od pláže v oblíbeném středisku Lido di Jesolo, jen asi 200m od pěší zóny kolem Via Bafile s obchody a restauracemi. Centrální část Lido di Jesolo.

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidence Equiline se nachází kousek od náměstí Piazza Drago v centru Lido di Jesolo, nedaleko pláže.

Hotel RUBINO **

Hotel RUBINO **

Jednoduchý hotel Rubino se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Milano. Hlavní ulice a promenáda asi 150m, nejbližší obchody a restaurace 50m, zastávka místní dopravy 20m.

Hotel BELLARIVA ***

Hotel BELLARIVA ***

Hotel Bellariva má výhodnou polohu přímo u pláže v oblíbeném středisku severního Jadranu, Lido di Jesolo v centrální části na Via Baffile. Obchody, restaurace, bary a další vybavení střediska v blízkosti.

Hotel DELAVILLE ***

Hotel DELAVILLE ***

Hotel Delaville má výhodnou polohu v oblíbeném středisku severního Jadranu Lido di Jesolo, v jeho centrální části v blízkosti náměstí Piazza Mazzini. Večerní pěší promenáda, obchody a restaurace pár metrů od hotelu.

Hotel BETTINA ***

Hotel BETTINA ***

Hotel Bettina se nachází v tišší části střediska Lido di Jesolo - Ovest, asi 350 m od náměstí Nember a v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Autobusová zastávka se nachází 100m od hotelu.

Hotel ANNY ***

Hotel ANNY ***

otel Anny se nachází v centru střediska Lido di Jesolo. Obchody a restaurace 50m, pěší zóna 50m, Piazza Mazzini 100m.

Rezidence BALI

Rezidence BALI

Rezidence Bali se nachází cca 200m od hlavní promenády ve východní části Lido di Jesolo a 100m od obchodů. Piazza Milano 250m. Acqualandia a Minigolf 6,5 km.

Hotel ALMAR *****

Hotel ALMAR *****

Nově otevřený (2014) první 5 * hotel v Lido di Jesolo, hotel Almar se nachází mezi centrální a východní částí střediska, 50m od hlavní ulice - večerní promenády s obchody a restauracemi, 150m od náměstí Piazza Manzoni, asi 1km od Piazza Milano. Zastávka místní dopravy 150m.

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence Puerto del Sol se nachází v přední části pláže Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Milano, 100m od promenády.
Je vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Hotel MADISON ***

Hotel MADISON ***

Hotel Madison se nachází v centru Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Mazzini, na nejdelší promenádě v Evropě.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo se nachází v srdci Lido di Jesolo přímo u pláže, náměstí Mazzini 700m.

Hotel PIGALLE ***

Hotel PIGALLE ***

Hotel Pigalle, od roku 2015 s novým managementem, se nachází ve středisku Lido di Jesolo v jeho západní části, asi 350m od náměstí Piazza Nember. Hlavní ulice s obchody a restauracemi 30m, zastávka místní dopravy 100m.

Hotel NIAGARA ****

Hotel NIAGARA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Niagara má výbornou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, asi 50m od hlevnej ulice, která se večer mění na dlouhou pěší promenádu s obchody, restauracemi a náměstími.

Hotel UMBERTO ***

Hotel UMBERTO ***

Hotel Umberto se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen pár kroků od Piazza Manzoni a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů.

Hotel GALASSIA ***

Hotel GALASSIA ***

Hotel Galassia se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 250m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel EL SALVADOR ***

Hotel EL SALVADOR ***

Hotel El Salvador se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 400m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel Imperial Palace se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50m od hlavní ulice a 100m od Piazza Aurora. Nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny asi 50m.

Rezidence MARICEL ****

Rezidence MARICEL ****

Rezidence Maricel, postavená v roce 2009, se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, nedaleko Piazza Trieste. Nákupní centrum Laguna se nachází v těsné blízkosti.

Hotel RIVAMARE ****

Hotel RIVAMARE ****

Hotel Rivamare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo. Je vhodný pro rodiny s dětmi.

Hotel CAPITOL ***

Hotel CAPITOL ***

Rodinně vedený hotel Capitol se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo v blízkosti majáku, v klidném a romantickém prostředí. Nejbližší restaurace 50m, obchod 20m od hotelu.

Aparthotel ASHANTI

Aparthotel ASHANTI

Aparthotel Ashanti má výbornou polohu v části Bibione Spiaggia blízko hlavní nákupní ulice. Sestává z 64 apartmánů na třech patrech.

Hotel BIBIONE PALACE ****

Hotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel Bibione Palace se nachází na plážové promenádě střediska Bibione v centru části Spiaggia. Má 110 hotelových pokojů, 50 hotelových apartmánů a suit.

Rezidence LEOPARDI

Rezidence LEOPARDI

Rezidence Leopardi se nachází v části Lido del Sole, cca 600m od jejího centra.

Rezidence LIDO DEL SOLE

Rezidence LIDO DEL SOLE

Rezidence Lido del Sole se nachází nedaleko obchodů a restaurací, cca 300m od centra Bibione Lido del Sole.

Hotel BEMBO ****

Hotel BEMBO ****

V roce 2008 kompletně zrenovovaný hotel Bembo se nachází v centrální části Bibione Spiaggia zadruhé hotelů poblíž centra.

Hotel KATJA ****

Hotel KATJA ****

Kompletně zrekonstruovaný (2005) hotel Katja leží v části Bibione Spiaggia, nedaleko hlavní ulice. Promenáda s obchody, restauracemi a kavárnami je vzdálena 50m.

Rezidence TULIPANO

Rezidence TULIPANO

Rezidence Tulipano se nachází cca 500m od centra Bibione Spiaggia.

Hotel CORALLO ****

Hotel CORALLO ****

Hotel Corallo se nachází v centrální části Bibione, jen 150 m od náměstí Piazza Fontana. Hlavní ulice s obchody, restauracemi a bary je vzdálena jen 150m.

Hotel ALEMAGNA ****

Hotel ALEMAGNA ****

Na rodiny zaměřený hotel Alemagna se nachází uprostřed zeleně ve středisku Bibione v části Lido del Sole, asi 200m od pláže. Restaurace a obchody 50 - 100m od hotelu, zastávka místní dopravy 50m.

Villaggio GIRASOLI

Villaggio GIRASOLI

Rezidence Girasole se nachází cca 600m od centra Bibione Spiagia.

Rezidence DUCALE

Rezidence DUCALE

Rezidence Ducale se nachází cca 600m od centra Bibione - Lido del Sole.

Hotel FIRENZE ***

Hotel FIRENZE ***

Hotel Firenze se nachází v centrální části střediska Bibione, jen 50 m od ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Fontana je vzdálené jen 50 m.

Apartmány KATJA

Apartmány KATJA

Apartmánový pětipatrový dům Katja se nachází v Bibione Spiaggia, nedaleko centra s nákupní zónou.

Apartmány DELFINO

Apartmány DELFINO

Apartmány Delfino se nachází asi 200m od centra střediska Bibione Lido del Sole. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence CELESTE

Rezidence CELESTE

Nedávno postavená (2010) rezidence Celeste se nachází asi 900m od centra Bibione Spiaggia a Lido del Sole.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President se nachází na jen 50m od hlavní promenády v Bibione Spiaggia a cca 150m od nového termálního komplexu.

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány Orchidea postavené v r. 2002 se nacházejí jen 200m od centra Bibione, části Lido del Sole nedaleko obchodů a restaurací. Sestává z 12 apartmánů ve 2 budovách.

Rezidence PARCO DELLE NAZIONI

Rezidence PARCO DELLE NAZIONI

Rezidence Parco Delle Nazioni se nachází v blízkosti obchodů a restaurací v části Bibione Lido del Sole.

Rezidence EVANIKE

Rezidence EVANIKE

Nově postavená (2010) rezidence Evanike se nachází 700m od centra Bibione Spiaggia nedaleko lázní.

Apartmány TIZIANO

Apartmány TIZIANO

Apartmány Tiziano se skládají z 2 vedle sebe stojících čtyřpodlažních budov a nacházejí se v blízkosti centra části Bibione Spiaggia.

Rezidence BRENTA

Rezidence BRENTA

Rezidence Brenta se nachází cca 500m od centra Bibione Lido del Sole.

Apartmány PLEIONE

Apartmány PLEIONE

Apartmány Pleione se nacházejí v čtyřpodlažní budově a jsou nedaleko centra části Bibione Spiaggia.

Rezidence GEMINI

Rezidence GEMINI

Rezidence Gemini se nachází ve středisku Bibione, nedaleko centra části Pineda.

Apartmány CASTELLO

Apartmány CASTELLO

Apartmánový dům Castello se nachází v Bibione, cca 150m od centra části Lido del Sole. Nedaleko apartmánů jsou obchody a restaurace.

Hotel PALACE ****

Hotel PALACE ****

Hotel Palace se nachází ve středisku Bibione na plážové promenádě, nedaleko centra části Bibione Spiaggia a lázní. Obchody a restaurace v blízkosti.

Villaggio TIVOLI

Villaggio TIVOLI

Villaggio Tivoli se nachází asi 200m od centra Bibione Spiaggia.

Villaggio SAN SIRO

Villaggio SAN SIRO

Villaggio San Siro se nachází 650m od Biione Spiaggia. Obchody a restaurace jsou v blízkosti.

Apartmány VILLA FRIULI

Apartmány VILLA FRIULI

Apartmány Villa Friuli se nacházejí v Bibione Lido del Sole 250 m od pláže. Obchody a restaurace jsou v blízkosti.

Rezidence EVANIKE 2

Rezidence EVANIKE 2

Nově postavená (2010) rezidence Evanike se nachází 700m od centra Bibione Spiaggia nedaleko lázní.

Aparthotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel Bibione Palace se nachází na plážové promenádě střediska Bibione v centru části Spiaggia. Má 110 hotelových pokojů, 50 hotelových apartmánů a suit - stravování formou polopenze je v ceně.

Apartmány MURANO

Apartmány MURANO

Apartmány se nacházejí v centru Bibione, čtvrť Lido del Sole. Obchody a restaurace jsou v okolí apartmánů.

Apartmány MARA

Apartmány MARA

Apartmány Mara se nacházejí v nové (2006) 6-podlažní budově v centru Bibione Spiaggia.

Rezidencie ITACA

Rezidencie ITACA

Rezidence Itaca je situována u pláže, blízko centra Bibione Spiaggia a hlavní nákupní ulice.

Rezidence LIA

Rezidence LIA

Rezidence Lia se nachází blízko centra v části Bibione Spiaggia.

Rezidence LUXOR

Rezidence LUXOR

Rezidence Luxor má dobrou polohu v blízkosti centra Bibione Spiaggia.

Villaggio MICHELANGELO

Villaggio MICHELANGELO

Villaggio Michelangelo se nachází v klidném prostředí plném zeleně asi 300m od centra v středisku Bibione v části Spiaggia.

Rezidence SPORTING

Rezidence SPORTING

Rezidence s 90 apartmány se nachází v Bibione v části Lido del Sole v krásném prostředí obklopena zelení, v blízkosti rezidence nacházejí restaurace a obchody.

Apartmány TIEPOLO

Apartmány TIEPOLO

Apartmány Tiepolo se nacházejí v centru Bibione Spaggia asi 200 m od obchodů.

Apartmány MILLENIUM

Apartmány MILLENIUM

Apartmány Millenium se nacházejí v poměrně nové budově (postavena 2002) blízko centra střediska Bibione v části Spiaggia.

Rezidence JUMBO

Rezidence JUMBO

Rezidence Jumbo pozůstává ze 48 apartmánů ve 4-podlažní budově s výtahem. Je situovaná blízko centra, nákupních možností a restaurací v Bibione Lido del Sole.

Aparthotel COSTARICA

Aparthotel COSTARICA

Kompletně zrenovovaný aparthotel Costarica se nachází v blízkosti centra střediska Bibione Spiaggia.

Apartmány BURANO

Apartmány BURANO

Apartmány Burano se nacházejí jen 100m od pláže, přímo v centru části Bibione Lido del Sole, s množstvím nákupních možností i restaurací.

Apartmány KEPLERO

Apartmány KEPLERO

Apartmány Kepler renovované v roce 2003 se nacházejí v blízkosti centra střediska Bibione Spiaggia.

Rezidence TERME

Rezidence TERME

Nedávno postavená rezidence Le Terme se nachází blízko nákupní ulice v centru Bibione Spiaggia a nedaleko termálních zařízení.

Hotel BELLEVUE ****

Hotel BELLEVUE ****

Hotel Bellevue byl kompletně zrekonstruován v roce 2001 a nachází se v části Bibione Spiaggia, jen 100m od centra.

Apartmány SCHIERA

Apartmány SCHIERA

Vilky Schiera se nacházejí v části Bibione Pineda v blízkosti nákupní ulice.

Apartmány BILOBA</>

Apartmány BILOBA

Nově zrekonstruované a zařízené apartmány Biloba nacházející se v centru Bibione- Lido dei Pini jsou obklopené krásným rostlinstvem v zahradě, která je součástí komplexu. K apartmánu patří i kryté parkoviště.

Apartmány AGRONAUTI</>

Apartmány AGRONAUTI

Apartmány leží v krásném prostředí v těsné blízkosti centra Bibione- Spiaggia , kde klienti najdou hodně obchodů a restaurací.

Villaggio OLYMPIA

Villaggio OLYMPIA

Villaggio Olympia se nachází asi 500m od centra Bibione Spiaggia.

Apartmány TORCELLO

Apartmány TORCELLO

Apartmány Torcello se nacházejí v centru Lido Del Sole. Obchody a restaurace jsou k dispozici hned vedle.

Apartmány RANIERI

Apartmány RANIERI

Apartmány Ranieri se nacházejí v 5-patrové budově v blízkosti obchodů, restauraci v části Bibione - Lido del Sole

Apartmány STELLA

Apartmány STELLA

Apartmány Stella se nacházejí v části Bibione Lido del Sole v blízkosti obchodů a restaurací.

Apartmány CAMPIELLO

Apartmány CAMPIELLO

Apartmány Campiello se nachází v krásné přírodě len 200 m od centra Bibione Lido del Sole. V blízkosti apartmánů je restaurace a obchod. Klienti mají k dispozici bazén a parkoviště.

Apartmány CORMORAN

Apartmány CORMORAN

Apartmány Cormoran jsou situovány blízko centra a nákupních možností i restaurací v Bibione Lido del Sole.

Villaggio DANUBIO

Villaggio DANUBIO

Villaggio se nachází v Bibione, v části Spiaggia, obklopené zelení, zhruba 500m od centra.

Hotel GRAN VENERE BEACH  ***

Hotel GRAN VENERE BEACH ***

Hotel Gran Venere Beach byl kompletně zrekonstruován v roce 2005 a nachází se v těsné blízkosti centra Bibione Spiaggia.

Apartmány MONACO

Apartmány MONACO

Apartmány Monaco se nacházejí v 5-patrové budově se 2 výtahy v blízkosti centra oblíbeného střediska Bibione, části Spiaggia.

Villaggio AZZURRO

Villaggio AZZURRO

Apartmánový komplex Villaggio Azzurro se nachází v oblíbeném středisku Bibione v části Spiaggia, asi 450m od centra. Sestává z vilek které jsou jedno-a dvoupodlažní a obsahují řadu apartmánů. Bibione Terme asi 500m.

 Apartmány ALBANELLA *** </ >

Apartmány ALBANELLA ***

Apartmány se nacházejí v blízkosti centra Bibione Spiaggia v krásném prostředí pestré přírody s různorodým rostlinstvem a palmami.

Hotel DANIELI ***

Hotel DANIELI ***

Hotel Danieli zrenovovaný v roce 2007 se nachází ve středisku Bibione v části Spiaggia, asi 100m od náměstí Treviso a 80m od obchodů, barů a restaurací. Zastávka místní dopravy je asi 300m od hotelu.

Rezidence VALBELLA ***

Rezidence VALBELLA ***

Turistický komplex rezidence Valbella se nachází asi 700m od centra části Bibione Spiaggia. V blízkosti jsou restaurace, bary, pizzerie.

Apartmány CAVALLINO

Apartmány CAVALLINO

Apartmány Cavallino se nacházejí v části Bibione - Lido dei Pini v blízkosti obchodů, barů a restaurací.

Villaggio ACERI

Villaggio ACERI

Villaggio Aceri se nachází 700m od centra Bibione Spiaggia, v zelené a tiché části.

Rezidence EUROSTAR

Rezidence EUROSTAR

Nedávno postavená Rezidence Eurostar se nachází v blízkosti hlavní obchodní ulice v části Bibione Spiaggia.

Vila ROSANNA

Vila ROSANNA

Rodinná vilka Rosanna se nachází jen asi 400m od pláže a jen 150m od centra Bibione Spiaggia, nedaleko lázní Bibione Terme. Ideální kombinace pro ty, kteří hledají klidné místo nedaleko pláže, zábavy a nákupních možností. Nejbližší obchod 100m, nákupní centrum 150m, restaurace 200m.

Aparthotel HOLIDAY ****

Aparthotel HOLIDAY ****

Aparthotel Holiday se nachází ve středisku Bibione Spiaggia, pouze 50m od lázní Bibione Thermae a 150m od pěší zóny v centru města. Obchody a restaurace asi 100m.

Hotel JASMINUM ****

Hotel JASMINUM ****

Hotel Jasminum se nachází jen asi 250m od pláže v oblíbeném středisku Bibione, v "zelené" části Pineda. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel VILLA DEL MAR ***

Hotel VILLA DEL MAR ***

Menší hotel Villa del Mar se nachází v blízkosti pláže ve středisku Bibione Spiaggia, jen asi 50-100m od centra. Nejbližší obchody a restaurace 50-100m od hotelu.

Rezidence NETTUNO

Rezidence NETTUNO

Nově postavená rezidence Nettuno je situována asi 600m od centra Bibione - Lido del Sole.

Rezidence MARE BLU

Rezidence MARE BLU

Rezidence Mare Blu se nachází středisku Bibione v části Pineda. Je obklopena piniovým hájem a vzdálená od centra Pineda jen 200m.

Rezidence BOSCO CANORO

Rezidence BOSCO CANORO

Rezidence Bosco Canoro se nachází na tichém a klidném místě ve středisku Bibione Lido del Sole.

Hotel NEVADA ***

Hotel NEVADA ***

Hotel Nevada se nachází v blízkosti pláže na klidném místě v Bibione, je obklopený zelení.
Pěší a cyklistická cesta nedaleko, obchody, restaurace cca 10m, centrum města cca 1km.

Hotel GOLF ***

Hotel GOLF ***

Hotel Golf se nachází v klidné lokalitě města Bibione, která je večer vyhrazená pouze pro chodce. Je v těsné blízkosti pláže a cca 700m od termálních koupelí Terme.

Villaggio TURISTICO INTERNAZIONALE ****

Villaggio TURISTICO INTERNAZIONALE ****

Villaggio Turistico Internazionale, Bibione se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží na Jadranu, komplex je obklopený borovicovým lesem a nabízí spoustu sportovních i relaxačních aktivit.

Rezidence LEO *****

Rezidence LEO *****

Nedávno postavená rezidence Leo má výbornou polohu přímo u pláže ve středisku Bibione, část Pineda, jen 100m od centra této městské části. Sestává celkem jen ze 4 apartmánů, nabízí výhled na moře. Jachtařský přístav 1km.

Rezidence VIEL a CONCORDIA ****

Rezidence VIEL a CONCORDIA ****

Rezidence Viel a Concordia jsou dvě menší třípodlažníí a čtyřpodlažní budovy, které se nachází v části Bibione Spiaggia cca 50m od centra, 550m od lázní.

Apartmány GINESTRA

Apartmány GINESTRA

Apartmány Ginestra se nacházejí na konci centrální pláže Bibione Spiaggia, kde začíná přírodnější pláž Lido dei Pini. Centrum Bibione s pěší zónou, obchody a zábavními podniky cca 50m.

Rezidence LE ALTANE *****

Rezidence LE ALTANE *****

Nedávno vybudovaný komplex apartmánů rezidence Le Alta má výbornou polohu oproti pláži v klidné, zelené části střediska Bibione - Lido del Sole. Centrum této zóny asi 150m. Do části Spiaggia je to asi 1,5-2km. Komplex sestává z více (3) bloků.

Villa ERICA *****

Villa ERICA *****

Nový dvojrodinný dům, celoročně otevřená Villa Erica se nachází v centrální části Bibione Pineda, nedaleko pláže i nákupního centra. Bibione Spiaggia asi 5km.

Vilky MASTER VILLAGE

Vilky MASTER VILLAGE

Nedávno postavený komplex vilek Master Village se nachází ve středisku Bibione v části Lido del Sole, ale jen kousek od centra Spiaggia. Viale Aurora asi 500m od vilek. Vilky stojí na ploše 10.000m2 uprostřed zeleně.

Apartmány COLUMBUS & IPPOCAMPO ***

Apartmány COLUMBUS & IPPOCAMPO ***

Apartmány Columbus a Ippocampo se nacházejí ve dvou budovách naproti pláži ve středisku Bibione v části Spiaggia, jen asi 50m od centra, obchodů a restaurací.

Apartmány AURIGA DEL SOL ****

Apartmány AURIGA DEL SOL ****

Sedmipatrová rezidence s apartmány Auriga del Sol se nachází nedaleko centra (asi 150m) oblíbeného střediska severního Jadranu, Bibione Spiaggia.

Vilky VERDI ****

Vilky VERDI ****

Skupina vilek Verdi se nachází ve středisku Bibione na severu Jadranu v zelené a klidnější části Pineda. Centrum s obchody a restauracemi 150m. Hlavní centrum Bibione Spiaggia asi 5km.

Vilky DOGI SUD ****

Vilky DOGI SUD ****

Samostatně stojící vilky uprostřed zahrady se nacházejí ve středisku Bibione v části Pineda. Centrum této části je asi 100m od vilek, do Spiaggia je to asi 5km. Obchody a restaurace v blízkosti. Přístav asi 400m.

Aparthotel OLIMPIA ***

Aparthotel OLIMPIA ***

Zrekonstruovaný příjemný aparthotel Olimpia se nachází v centru Bibione Spiaggia, nedaleko hlavní promenády a 900m od lázní "Bibione Thermae".

Aparthotel PINEDA **

Aparthotel PINEDA **

Aparthotel Pineda se nachází v centru Bibione Spiaggia, nedaleko Corso Europa s obchody, restauracemi, bary a službami. Lázně "Bibione Thermae" jsou asi 300m od hotelu.

Aparthotel IMPERIAL ****

Aparthotel IMPERIAL ****

Aparthotel Imperial leží přímo naproti moři, v části Bibione Spiaggia, nedaleko hlavní promenády a centra s obchody, restauracemi, bary a službami. Lázně "Bibione Thermae" jsou asi 200m od hotelu.

Hotel LAGUNA PARK ****+

Hotel LAGUNA PARK ****+

Nově postavený (2015) luxusní hotel Laguna Park se nachází přímo naproti moři v Bibione Pineda. Leží v zelené zóně u přírodní laguny a zároveň nedaleko centra a přístavu. Od pěší promenády v Bibione Spiaggia je vzdálen asi 6km.

Hotel LUNA ****

Hotel LUNA ****

Zrekonstruovaný komfortní hotel Luna se nachází v přímém centru Bibione Spiaggia, na nejznámější hlavní ulici Corso Europa. Pěší zóna s promenádou cca 50m. Lázně "Bibione Thermae" jsou asi 300m od hotelu.

SAVOY Beach Hotel & Spa *****

SAVOY Beach Hotel & Spa *****

Luxusní hotelový komplex Savoy leží přímo naproti moři u centru Bibione Spiaggia na klidném místě. Pěší zóna s promenádou cca 150m. Hotel sousedí s lázněmi "Bibione Thermae" a je s nimi přímo propojen pohodlným podzemním tunelem.

Apartmány MARINA GRANDE ***

Apartmány MARINA GRANDE ***

Apartmány Marina Grande se nacházejí ve středisku Bibione v části Lido dei Pini, která navazuje na část Spiaggia. Do centra s obchody a restauracemi je to jen 250m.

Apartmány PINEDA BEACH

Apartmány PINEDA BEACH

Apartmány Pineda Beach se nacházejí ve více apartmánových domech v centru Bibione Pineda - Acquazzurra, Corimbo, Alle Rose, Sestante, Sistema a coca. Obchody a restaurace v blízkosti. Turistický přístav 50-1500m.

Villaggio CLIO

Villaggio CLIO

Nedávno dobudován komplex Villaggio Clio v Bibione Pineda, se nachází v klidné části asi 100m od centra.

Apartmány LE CARAVELLE

Apartmány LE CARAVELLE

Apartmánový komplex Le Caravelle se nachází v části Bibione Pineda, jen 50 m od centra části. Lázně Bibione jsou vzdálené asi 5 km.

Villaggio MARCO POLO

Villaggio MARCO POLO

Villaggio Marco Polo se nachází asi 800m od centra střediska Bibione, 650m od Therme Bibione.

Rezidence AL PARCO *****

Rezidence AL PARCO *****

Nedávno postavená rezidence Al Parco má výhodnou polohu oproti pláže, od které ji dělí pouze piniový porost, dostupná je po pěším chodníčku. Nachází se v centrální části Pineda, obklopená zelení, nákupní centrum 150m od rezidence. Přístav na opačné straně cca 200m.

Villaggio SAN SIRO & TIVOLI

Villaggio SAN SIRO & TIVOLI

Prázdninový komplex Villaggio San Siro a Tivoli se nacházejí v oblíbeném přímořském letovisku na severu Itálie - Bibione v hlavní části Spiaggia, v klidné části. Do centra je to asi 500m, v blízkosti jsou obchody a restaurace. Komplexy spolu sousedí.

Villa ELISABETTA

Villa ELISABETTA

Villa Elisabetta je menší dům v hlavní části Bibione Spiaggia jen asi 200m od centra s obchody a restauracemi.

Villa SONIA

Villa SONIA

Villa Sonia je nová vila s moderními apartmány a velkými terasami v klidnější části Bibione Spiaggia. Vzdálenost do centra letoviska je asi 200m a cca 1000m do termálních lázní.

Ville FERNANDA E CAPRI

Ville FERNANDA E CAPRI

Ville Fernanda e Capri jsou dvě patrové vilky s oplocenou zahradou v klidném místě nedaleko centra letoviska Bibione Spiaggia. Do centra je asi 300m a cca 1200m je do termálních lázní.

Ville REGINA A & B

Ville REGINA A & B

Ville Regina A & B jsou domy, které se nacházejí v klidné části Bibione, asi 200m od centra s obchody a restauracemi.

Villa MIKI

Villa MIKI

Villa Miki se nachází v klidné a zelené zóně Bibione Spiaggia asi 350m od centra letoviska a cca 1000m od termálních lázní.

Ville COCCO E MANUELA

Ville COCCO E MANUELA

Ville Cocco, Manuela Bibione Spiaggia jsou dvougenerační domy, nacházejí se asi 50-100m od centra letoviska s obchody a restauracemi a 1000-1500m od termálních lázní.

Ville SAN MARCO

Ville SAN MARCO

Ville San Marco je komplex samostatných vilek v klidné části Bibione Spiaggia s velkou oplocenou zahradou. Do centra letoviska je cca 500m, do termálních lázní cca 200m.

Hotel PANORAMIC ****

Hotel PANORAMIC ****

Hotel Panoramic leží na pobřežní promenádě Trieste, historické centrum Caorle 1km, obchody, bary a restaurace 500m.

Rezidence GALLERIA GRAN MADO

Rezidence GALLERIA GRAN MADO

Nově postavená (2009) rezidence Galleria Gran Mado se nachází 200m od pláže Spiaggia Levante a 500m od historického centra Caorle.

Hotel AIRONE ****

Hotel AIRONE ****

Komfortní hotel Airone se nachází nedaleko pobřežní promenády Trieste a situován je v parku (14.000m2) se středomořskou vegetací. Historické centrum Caorle je 1km a obchody, bary a restaurace 500m.

Hotel ANTONIANA ***

Hotel ANTONIANA ***

Zrenovovaný hotel Antoniana (2009) se nachází 500m od historického centra Caorle a 200m od obchodů, restaurací a barů.

Villaggio MARGHERITA

Villaggio MARGHERITA

Villaggio Margherita bylo postavena v roce 2003 a sestává ze 16 řadových vilek. Nachází se v klidném prostředí, nedaleko obchodů a restaurací, cca 500m od centra Caorle.

Rezidence ROBERTA

Rezidence ROBERTA

Rezidence Roberta postavena v roce 2009 je situována 200m od pláže Spiaggia Levante a 400m od historického centra Caorle.

Rezidence CRISTOFORO COLOMBO

Rezidence CRISTOFORO COLOMBO

Rezidence Cristoforo Colombo se nachází 30 m od typických obchodů a restaurací na ulici Viale Santa Margherita

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány Le Soleil se nacházejí v oblíbeném středisku na severu Itálie, v Caorle, asi 900m od jeho historického centra. V blízkosti apartmánů jsou pekárna, lékárna či obchod s ovocem a zeleninou. Pláž jen 100m od domu.

Rezidence ALBATROS

Rezidence ALBATROS

Rezidence Albatros se nachází 400m od centra Caorle.

Rezidence LIVENZA

Rezidence LIVENZA

Rezidence Livenza se nachází v západní části Caorle, asi 2km od centra.

Rezidence CRISTINA

Rezidence CRISTINA

Rezidence Cristina se nachází cca 500m od historického centra Caorle. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence RIVIERA ***

Rezidence RIVIERA ***

Rezidence Riviera se nachází asi 1km od centra Caorle.

Aparthotel ANTARES

Aparthotel ANTARES

Nová rezidence Antares (květen 2010) se nachází 500m od historického centra Caorle.

Apartmany AL MARE

Apartmany AL MARE

Nedávno postavené apartmány (2008-2009) Al Mare se nacházejí pouze 700m od historického centra střediska Caorle. Obchody a restaurace v blízkém okolí.

Hotel ASTORIA ***

Hotel ASTORIA ***

Hotel Astoria se nachází ve středisku Caorle, v blízkosti historického centra.

Apartmány  PINETA

Apartmány PINETA

Apartmánový dům Pineta (zrekonstruován v roce 2005) leží vcca 1km od historického centra Caorle. V blízkosti se nacházejí obchody a restaurace.

Rezidence CRISTINA BEACH

Rezidence CRISTINA BEACH

Rezidence Cristina Beach se nachází asi 500 m od historického centra města Caorle.

Rezidence SOLEMAR

Rezidence SOLEMAR

Rezidence Cristina Beach se nachází 500 m od historického centra Caorle av blízkosti se nachází obchod a restaurace.

Apartmány ZENITH

Apartmány ZENITH

Apartmánový dům Zenith se nachází cca 1km od centra Caorle.

Apartmány TROPICI

Apartmány TROPICI

Apartmány Tropico se nacházejí asi 400 m od centra Caorle.

Apartmány PANAMA

Apartmány PANAMA

Nedávno postavená rezidence Panama se nachází asi 400m od centra Caorle.

Rezidence  MEDITERRANEO

Rezidence MEDITERRANEO

Rezidence Mediterraneo byla postavena v roce 2005 a nachází se asi 300m od historického centra Caorle. Obchody a restaurace se nacházejí v blízkosti.

Apartmány MARIA

Apartmány MARIA

Apartmány se nacházejí v 3 - patrové budově jen 20 m od pláže Spiaggia di Levante a asi 500m od historického centra Caorle.

Rezidence SELENIS

Rezidence SELENIS

Rezidence Selenis se nachází asi 1,3 km do centra Caorle. Obchody, restaurace, tenisový kurt a minigolfové hřiště se nacházejí v blízkosti rezidence.

Hotel EUROPA ***

Hotel EUROPA ***

Hotel Europa se nachází ve středisku Caorle, asi 1.800m od historického centra. Obchody a restaurace jsou v blízkosti hotelu.

Rezidence LAGUNA</>

Rezidence LAGUNA

Rezidence Laguna se nachází v Caorle asi 500m od historického centra v blízkosti obchodů a restaurací.

Hotel MARISA ***

Hotel MARISA ***

Příjemný a oblíbený hotel Marisa se nachází při Lungomare Venezia. Piazza Cristoforo Colombo a obchody jsou cca 50m od hotelu, hlavní ulice, restaurace a bary 100m. Zastávka autobusové místní dopravy je 20m od hotelu.

Apartmány MANCIN

Apartmány MANCIN

Apartmánový dům Mancini s celkem 3 apartmány se nachází jen asi 150m od pláže a 500m od historického centra Caorle, oblíbeného přímořského městečka na severu Itálie.

Apartmány STEFANIA

Apartmány STEFANIA

Příjemné apartmány Stefania se nacházejí v oblíbeném středisku Caorle v blízkosti nákupní ulice Viale Santa Margherita, asi 150m od pláže Spiaggia di Ponente.

Apartmány CASA AUSILIA

Apartmány CASA AUSILIA

Renovované apartmány v domě Casa Ausili mají výbornou polohu hned naproti pláži Spiaggia di Pinente a jen 100m od historického centra. Obchody, restaurace a další vybavení střediska v blízkém okolí. V přízemí hotelu je obchod a na střeše terasa.

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány Duca degli Abruzzi se nacházejí v Caorle, jen pár kroků od pláže Spiaggia di Ponente a asi 700m od nákupní ulice. Komplex sestává ze 4 budov.

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio Hemingway (2005) se nachází na klidném místě cca 400m od historického centra Caorle.

Hotel MAXIM ***

Hotel MAXIM ***

Hotel Maxim se nachází ve středisku Caorle v části Riviera Ponente asi 150m od pláže a 800m od historického centra městečka. Zastávka místní dopravy 20m, obchody a restaurace 50m.
Hotel má i animační program přes den na pláži a večer v hotelu, co v Itálii na severu není tak běžné.

Hotel COLUMBUS ***

Hotel COLUMBUS ***

Hotel Columbus se nachází v klidné oblasti města Caorle blízko pláže a promenády, cca 10 minut chůze od historického centra.

Rezidence ALESSANDRO

Rezidence ALESSANDRO

Nedávno postavená (2012) rezidence Alessandro se nachází ve středisku Caorle na severu Itálie, nedaleko pláže Ponente a asi 1km od historického centra města.

Hotel REGINA ***

Hotel REGINA ***

Hotel Regina se nachází v západní části střediska Caorle, asi 700m od centra a jen pár metrů od pláže. Klidná poloha u piniového parku, nejbližší restaurace / bar a obchody 50m. Zastávka místní dopravy asi 30m.

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel Playa - Mare Nostrum se nachází v západní části střediska Caorle, na klidném místě, ale přímo u pláže. Centrum s obchody a restauracemi asi 1km. Zastávka místní dopravy pár metrů od hotelu.

Rezidence AI PINI

Rezidence AI PINI

Nedávno postavená (2007) oblíbená rezidence Ai Pini se nachází asi 300m od obchodního centra střediska Lido Altanea "La Quercia" uprostřed zelené zóny na 45tis m2. Sestává z 263 apartmánů v menších domcích a vícepodlažních budovách.

Rezidence VILLAGGIO AMARE

Rezidence VILLAGGIO AMARE

Nová rezidence Villaggio Amare (45.000m2) se nachází v Lido Altanea, nedaleko golfového hřiště a veřejné plovárny. V blízkosti jsou i supermarkety, obchody, restaurace.

Rezidence SANT ANDREA

Rezidence SANT ANDREA

Nově postavená rezidence Sant Andrea (2007) se nachází v Lido Altanea, cca 4km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidence AI SALICI

Rezidence AI SALICI

Rezidence Ai Salici postavena v dubnu 2003 se nachází ve středisku Lido Altanea av blízkosti nákupního centra "La Quercia".

Rezidence LE GINESTRE

Rezidence LE GINESTRE

Nová rezidence Le Ginestre se nachází ve středisku Lido Altanea av blízkosti nákupního centra "La Quercia".

Rezidence AI FAGGI

Rezidence AI FAGGI

Nedávno postavená (2005) rezidence Ai Faggi se nachází blízko golfového zóny ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle. Obchody a restaurace v blízkosti. Sestává ze 3 dvoupodlažních budov postavených kolem bazénů.

Rezidence GIARDINI DI ALTEA

Rezidence GIARDINI DI ALTEA

Komplex rezidence Giardini di Altea se nachází na zelené ploše v centru Lido Altanea, cca 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidence AI GINEPRI

Rezidence AI GINEPRI

Rezidence Ai Ginepri vystavěná v roku 2007 se nachází v Lido Altanea nedaleko známého starobylého městečka Caorle, asi 100m od nákupního centra "La Quercia".

Rezidence ALLE FARNIE

Rezidence ALLE FARNIE

Nově postavená rezidence Alle Farna s nákupní pasáží je situována blízko nákupního centra "La Quercia" ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle.

Rezidence LA QUERCIA

Rezidence LA QUERCIA

Rezidence La Quercia postavena v roce 2004 se nachází ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle.

Hotel MAREGOLF ****</>

Hotel MAREGOLF ****

Hotel Maregolf se nachází u 18 - jamkového golfového hřiště ve středisku Lido Altanea.

Hotel OLYMPUS ***</>

Hotel OLYMPUS ***

Nový hotel Olympus byl postaven v roce 2005.

Hotel CENTRALE ***

Hotel CENTRALE ***

Hotel Centrale se nachází ve středisku Eraclea Mare, cca 30m od náměstí a nejbližších obchodů.

Hotel ERACLEA PALACE ****

Hotel ERACLEA PALACE ****

Nedávno postavený (2008) hotel Eraclea Palace je největší hotel v menším středisku Eraclea Mare na benátské riviéře, nachází se v centru, obchody 100m. Od moře ho dělí piniový háj.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo se nachází na klidném, slunečním místě pár kroků od centra Eraclea a od moře.

Hotel LORY ***

Hotel LORY ***

Hotel Lory se nachází jen pár kroků od pláže a borovicového lesa, centrum města Eraclea s obchody, trhy a rušným večerním životem cca 100m.

Villa ANTONELLA

Villa ANTONELLA

Apartmány Villa Antonella se nacházejí nedaleko centra a pláže v prosvětleném piniovém lese střediska Eraclea Mare.
Středisko je menší, má komornější atmosféru oproti Bibione či Lido di Jesolo.

Rezidence CICLAMINI

Rezidence CICLAMINI

Rezidence Ciclamino se nachází ve středisku Eraclea Mare u nákupní ulici Via Dancalia, která se večer mění na pěší promenádu. Oproti rezidenci je chodník vedoucí k pláži, nedaleko je piniový les.

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel San Giorgio se nachází v klidném prostředí, 200m od centra Porto Santa Margherita a 1,5 km od historického centra Caorle. Obchody a restaurace 300m.

Rezidence FLORIDA

Rezidence FLORIDA

Osmipatrová rezidence Florida se nachází v klidném prostředí, cca 200m od centra Porto Santa Margherita. Historické centrum Caorle 3km.

Apartmány LA ZATTERA

Apartmány LA ZATTERA

Rezidence La Zattera se nachází na klidném místě, cca 300m od pěší zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány LA ZATTERA 2

Apartmány LA ZATTERA 2

Rezidence La Zattera se nachází na klidném místě, cca 300m od pěší zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány HOLIDAY

Apartmány HOLIDAY

Velký apartmánový komplex Holiday se nachází v centrální části střediska Porto Santa Margherita.

Apartmány LE PLEIADI

Apartmány LE PLEIADI

Apartmánový komplex Le Pleiadi se nachází v klidné části střediska Porto Santa Margherita - hned vedle známějšího Caorle. Obchody a restaurace asi 200m.

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel Ambassador se nachází v klidnější části střediska Porto Santa Margherita u Caorle, nedaleko centra.

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány se nacházejí na hlavní ulici Corzo Venezia, blízko pěší zóny Genova.

Apartmány LOS NIDOS</>

Apartmány LOS NIDOS

Villagio Los Nidos se nachází v tiché a zelené části asi 500m od centra Porto Santa Margherita.

Apartmány NICESOLO</>

Apartmány NICESOLO

Apartmány Nicesolo leží blízko centra Porto Santa Margherita a jen 100 m od písčité pláže. Klienti mají k dispozici bazén pro děti i dospělé, který leží uprostřed apartmánů.

Rezidence PORTO SOLE

Rezidence PORTO SOLE

Rezidence Porto Sole (1995) se nachází ve středisku Lido di Cavallino, cca 500m od obchodů a restaurací.

Rezidence NUOVO SILE 2

Rezidence NUOVO SILE 2

Rezidence Nuovo Sile (1995/96) se nachází ve středisku Lido di Cavallino mezi známým střediskem Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od obchodů a restaurací.

Villaggio LIDO ***

Villaggio LIDO ***

Villaggio Lido se nachází v městečku Lido di Cavallino, které je vzdáleno pouze cca 5km od proslulého střediska Lido di Jesolo.

Rezidence SAN MARCO ***

Rezidence SAN MARCO ***

Rezidence San Marco, postavená v roce 1998 se nachází ve středisku Lido di Cavallino asi 800m od obchodů a restaurací.

Rezidence LE BRICCOLE ***

Rezidence LE BRICCOLE ***

Nedávno zrekonstruovaná rezidence Le Briccole se nachází asi 50m od obchodů a restaurací.

Rezidence LE GINESTRE

Rezidence LE GINESTRE

Nedávno postavená rezidence Le Ginestre (2004) se nachází v blízkosti obchodů a restaurací v středisku Lido di Cavallino. Středisko leží mezi známým letoviskem Lido di Jesolo a Benátkami.

Rezidence LE CONCHIGLIE

Rezidence LE CONCHIGLIE

Jen nedávno postavená rezidence Le Conchiglie se nachází ve středisku Lido di Cavallino mezi známým střediskem Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od restaurací a obchodů.

Rezidence IL FARO

Rezidence IL FARO

Rezidence Il Faro se nachází ve středisku Cavallino, asi 500m od obchodů a restaurací.

Apartmány VECCHIO FARO</>

Apartmány VECCHIO FARO

Apartmány Vecchio Faro se nachází v tiché lokalitě střediska Lido di Cavallino, asi 1 km od Lido di Jesola. Obchody a restaurace jsou vzdálené asi 800m od apartmánů.

Rezidence TAMERICI

Rezidence TAMERICI

Apartmány Tanerici leží v blízkosti pláže a blízko centra Lido di Cavallino kde se nacházejí obchody a restaurace.

Rezidence EUROBEACH

Rezidence EUROBEACH

Rezidence Eurobeach má výhodnou polohu hned u pláže ve středisku Lido Cavallino. Obchody a restaurace 100m, zastávka místní dopravy asi 300m.

Apartmány a rezidence Rosolina Mare

Apartmány a rezidence Rosolina Mare

Apartmány a rezidence Rosolina Mare se nacházejí různě rozmístěné po středisku Rosolina Mare, 50 - 800m od centra města. Apartmány jsou rozmístěny v aparmtánových domech, vilkách nebo rezidencích.

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio Mediterraneo se nachází ve středisku Rosolina Mare, jen 200m od centra.

Hotel VENEZIA ***

Hotel VENEZIA ***

Tradiční hotel Venezia, vedený rodinou Rossetto již od roku 1955 se nachází v centru Mestre, přilehlém městě k Benátkám na pevnině. Ideální pozice pro výlety do města Benátky bez nutnosti použít auto. Zastávka místní dopravy asi 100m. Spojení do Benátek za cca 15min, jezdí přes den i v noci. Lístky na autobus zakoupíte i na recepci.

Hotel KAPPA ***

Hotel KAPPA ***

Útulný hotel Kappa se nachází v historickém centru města Mestre, vyhledávaném pro snadnou dostupnost Benátek. Stojí u hlavního náměstí Carpenedo s velkým kostelem. Zastávka místní dopravy směr Benátky jen 20m od hotelu, jezdí každých cca 10 minut, v Benátkách za 15min.

Dovolená Veneto

Střediska Benátske riviéry jsou oblíbená hlavně pro jejich dostupnost (jen 600 - 670 km z Brna), dobrou vybavenost, cenově dostupného ubytování a možností navštívit blízká kulturní a umělecká střediska.

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie