SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Veneto / Bibione Spiaggia
150m od pláže
Plážový servis
Dítě do 5 let zdarma
Snídaně
Klimatizace
Naše hodnocení
**
Poloha
Aparthotel Pineda se nachází v centru Bibione Spiaggia, nedaleko Corso Europa s obchody, restauracemi, bary a službami. Lázně "Bibione Thermae" jsou asi 300m od hotelu.
Pláž
Cca 150m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis na vyhrazené pláži v ceně (1 slunečník + 2 lehátka resp. Křesla / apartmán).
Ubytování
Kompletně zrekonstruovaný Aparthotel Pineda má 54 apartmánů různých velikostí. Všechny mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s ledničkou, intercom (tel. Propojení s recepcí), SAT TV, trezor a klimatizaci. Denní úklid apartmánu (kromě kuchyňského koutu) a výměna ručníků, ložní prádlo každý třetí den. Většina má malý balkon. MONO 2/3 B - jedna místnost se 3 rozkládacími lůžky / křesly. Balkon. MONO 2/3 - jedna místnost se 3 rozkládacími lůžky / křesly. Bez balkonu. MONO 4 B - jedna místnost s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a 1 patrová postel. Balkon. MONO 4 - jedna místnost s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a 1 vysouvací patrová postel. Bez balkonu. BILO 4 B - obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a ložnice s manželskou postelí. Balkon. BILO 4 Attic - střešní apartmán - obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a ložnice s manželskou postelí. Prostorná terasa. Pozn. Za příplatek možnost objednat Mono obsazeno 1 osobou. V typech Bilo se platí min. 2 plné ceny.
Strava
Snídaně formou bohatého bufetu.
Vybavení hotela a další služby
Aparthotel Pineda v Bibione Spiaggia má halu s recepcí, klimatizaci, restauraci, výtah, TV místnost, terasu na slunění a parkoviště (do vyčerpání kapacity).
Rodina, děti
Dítě do 5 let zdarma (v apartmánu se 2 plně platícími osobami).
Extra
Zvíře nepovoleno.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Standardní délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvolnit v den odjezdu do 10,00 hod.
Cena zahrňuje
ubytování se snídaní na 7 nocí plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka resp. křesla / apartmán) telefonickou asistenční službu pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
místní taxa dle zavedení místními úřady, cca € 1,00 / osoba / den (platba na místě)
Možnost doobjednat
Mono obsazeno 1 osobou € 10,00 / osoba / den (platba v CK) komplexní cestovní pojištění Union € 1,70 / osoba / den
Doprava
Možnost dopravy klimatizovaným autokarem, info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Aparthotel PINEDA ** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka