SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Caorle

Prázdninové středisko Caorle je menší než gigantické letoviska Bibione a Lido di Jesolo. Mírně komornější atmosféra je nabídkou relativně klidnější dovolené, avšak charakter pláže a rozmístění hotelů je podobný jako v zmíněných dvou střediscích. Město není jen vyloženě dovolenkovým centrem, ale vzniklo ve městě, které má starou historii a tedy i historické centrum a náměstí.

Více informací o středisku - Dovolená Caorle

Ubytování Caorle

Hotel PANORAMIC ****

Hotel PANORAMIC ****

Hotel Panoramic leží na pobřežní promenádě Trieste, historické centrum Caorle 1km, obchody, bary a restaurace 500m.

Rezidence GALLERIA GRAN MADO

Rezidence GALLERIA GRAN MADO

Nově postavená (2009) rezidence Galleria Gran Mado se nachází 200m od pláže Spiaggia Levante a 500m od historického centra Caorle.

Hotel AIRONE ****

Hotel AIRONE ****

Komfortní hotel Airone se nachází nedaleko pobřežní promenády Trieste a situován je v parku (14.000m2) se středomořskou vegetací. Historické centrum Caorle je 1km a obchody, bary a restaurace 500m.

Hotel ANTONIANA ***

Hotel ANTONIANA ***

Zrenovovaný hotel Antoniana (2009) se nachází 500m od historického centra Caorle a 200m od obchodů, restaurací a barů.

Villaggio MARGHERITA

Villaggio MARGHERITA

Villaggio Margherita bylo postavena v roce 2003 a sestává ze 16 řadových vilek. Nachází se v klidném prostředí, nedaleko obchodů a restaurací, cca 500m od centra Caorle.

Rezidence ROBERTA

Rezidence ROBERTA

Rezidence Roberta postavena v roce 2009 je situována 200m od pláže Spiaggia Levante a 400m od historického centra Caorle.

Rezidence CRISTOFORO COLOMBO

Rezidence CRISTOFORO COLOMBO

Rezidence Cristoforo Colombo se nachází 30 m od typických obchodů a restaurací na ulici Viale Santa Margherita

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány Le Soleil se nacházejí v oblíbeném středisku na severu Itálie, v Caorle, asi 900m od jeho historického centra. V blízkosti apartmánů jsou pekárna, lékárna či obchod s ovocem a zeleninou. Pláž jen 100m od domu.

Rezidence ALBATROS

Rezidence ALBATROS

Rezidence Albatros se nachází 400m od centra Caorle.

Rezidence LIVENZA

Rezidence LIVENZA

Rezidence Livenza se nachází v západní části Caorle, asi 2km od centra.

Rezidence CRISTINA

Rezidence CRISTINA

Rezidence Cristina se nachází cca 500m od historického centra Caorle. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence RIVIERA ***

Rezidence RIVIERA ***

Rezidence Riviera se nachází asi 1km od centra Caorle.

Aparthotel ANTARES

Aparthotel ANTARES

Nová rezidence Antares (květen 2010) se nachází 500m od historického centra Caorle.

Apartmany AL MARE

Apartmany AL MARE

Nedávno postavené apartmány (2008-2009) Al Mare se nacházejí pouze 700m od historického centra střediska Caorle. Obchody a restaurace v blízkém okolí.

Hotel ASTORIA ***

Hotel ASTORIA ***

Hotel Astoria se nachází ve středisku Caorle, v blízkosti historického centra.

Apartmány  PINETA

Apartmány PINETA

Apartmánový dům Pineta (zrekonstruován v roce 2005) leží vcca 1km od historického centra Caorle. V blízkosti se nacházejí obchody a restaurace.

Rezidence CRISTINA BEACH

Rezidence CRISTINA BEACH

Rezidence Cristina Beach se nachází asi 500 m od historického centra města Caorle.

Rezidence SOLEMAR

Rezidence SOLEMAR

Rezidence Cristina Beach se nachází 500 m od historického centra Caorle av blízkosti se nachází obchod a restaurace.

Apartmány ZENITH

Apartmány ZENITH

Apartmánový dům Zenith se nachází cca 1km od centra Caorle.

Apartmány TROPICI

Apartmány TROPICI

Apartmány Tropico se nacházejí asi 400 m od centra Caorle.

Apartmány PANAMA

Apartmány PANAMA

Nedávno postavená rezidence Panama se nachází asi 400m od centra Caorle.

Rezidence  MEDITERRANEO

Rezidence MEDITERRANEO

Rezidence Mediterraneo byla postavena v roce 2005 a nachází se asi 300m od historického centra Caorle. Obchody a restaurace se nacházejí v blízkosti.

Apartmány MARIA

Apartmány MARIA

Apartmány se nacházejí v 3 - patrové budově jen 20 m od pláže Spiaggia di Levante a asi 500m od historického centra Caorle.

Rezidence SELENIS

Rezidence SELENIS

Rezidence Selenis se nachází asi 1,3 km do centra Caorle. Obchody, restaurace, tenisový kurt a minigolfové hřiště se nacházejí v blízkosti rezidence.

Hotel EUROPA ***

Hotel EUROPA ***

Hotel Europa se nachází ve středisku Caorle, asi 1.800m od historického centra. Obchody a restaurace jsou v blízkosti hotelu.

Rezidence LAGUNA</>

Rezidence LAGUNA

Rezidence Laguna se nachází v Caorle asi 500m od historického centra v blízkosti obchodů a restaurací.

Hotel MARISA ***

Hotel MARISA ***

Příjemný a oblíbený hotel Marisa se nachází při Lungomare Venezia. Piazza Cristoforo Colombo a obchody jsou cca 50m od hotelu, hlavní ulice, restaurace a bary 100m. Zastávka autobusové místní dopravy je 20m od hotelu.

Apartmány MANCIN

Apartmány MANCIN

Apartmánový dům Mancini s celkem 3 apartmány se nachází jen asi 150m od pláže a 500m od historického centra Caorle, oblíbeného přímořského městečka na severu Itálie.

Apartmány STEFANIA

Apartmány STEFANIA

Příjemné apartmány Stefania se nacházejí v oblíbeném středisku Caorle v blízkosti nákupní ulice Viale Santa Margherita, asi 150m od pláže Spiaggia di Ponente.

Apartmány CASA AUSILIA

Apartmány CASA AUSILIA

Renovované apartmány v domě Casa Ausili mají výbornou polohu hned naproti pláži Spiaggia di Pinente a jen 100m od historického centra. Obchody, restaurace a další vybavení střediska v blízkém okolí. V přízemí hotelu je obchod a na střeše terasa.

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány Duca degli Abruzzi se nacházejí v Caorle, jen pár kroků od pláže Spiaggia di Ponente a asi 700m od nákupní ulice. Komplex sestává ze 4 budov.

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio Hemingway (2005) se nachází na klidném místě cca 400m od historického centra Caorle.

Hotel MAXIM ***

Hotel MAXIM ***

Hotel Maxim se nachází ve středisku Caorle v části Riviera Ponente asi 150m od pláže a 800m od historického centra městečka. Zastávka místní dopravy 20m, obchody a restaurace 50m.
Hotel má i animační program přes den na pláži a večer v hotelu, co v Itálii na severu není tak běžné.

Hotel COLUMBUS ***

Hotel COLUMBUS ***

Hotel Columbus se nachází v klidné oblasti města Caorle blízko pláže a promenády, cca 10 minut chůze od historického centra.

Rezidence ALESSANDRO

Rezidence ALESSANDRO

Nedávno postavená (2012) rezidence Alessandro se nachází ve středisku Caorle na severu Itálie, nedaleko pláže Ponente a asi 1km od historického centra města.

Hotel REGINA ***

Hotel REGINA ***

Hotel Regina se nachází v západní části střediska Caorle, asi 700m od centra a jen pár metrů od pláže. Klidná poloha u piniového parku, nejbližší restaurace / bar a obchody 50m. Zastávka místní dopravy asi 30m.

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel Playa - Mare Nostrum se nachází v západní části střediska Caorle, na klidném místě, ale přímo u pláže. Centrum s obchody a restauracemi asi 1km. Zastávka místní dopravy pár metrů od hotelu.

Dovolená Caorle

Caorle je jedinečné mezi středisky severního Jadranu, protože je to v první řadě, město s vlastní kulturou, historií a tradicí. Město bylo založeno před téměř dvěma tisíci lety, byla sem umístěna římská flotila už v roce 238 př.nl. Přízeň turistů způsobila, že Caorle je hojně navštěvované a kvůli omezené kapacitě se začalo s výstavbou moderních letovisek na plážích v jeho blízkém okolí. Za sousedním Porto Santa Margherita se nacházejí Lido Altanea a Duna Verde. Dochází postupně k souvislé zástavbě pobřeží. Caorle se může pochlubit celkem patnácti kilometry zlatavé pláže s jemným pískem, která se pozvolna svažuje do moře s plným servisem, splňujícím všechny požadavky; lehátka, slunečníky, převlékací kabinky, sprchy, stanice prvního občerstvení, sportoviště.

Naše doporučení: Dovolená Caorle je ideální prázdninovou destinací pro rodiny.

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Caorle


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy a potřeby. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky je dlouhodobě jednou z neojoblíbenějších destinací českých rekreantů.
Více o -> dovolená Itálie