SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Cavallino

Menší letovisko Lido Cavallino nabízí komornější atmosféru vyhovující rodinám s dětmi. Do centra Lido di Jesolo jezdí místní autobusová doprava. Malé a klidné středisko se nachází na poloostrově Cavallino asi 5 km jižně od rušnějšího sousedního střediska Lido di Jesolo. Pláž v Cavalino je široká, písečná, má pozvolný vstup do moře, a proto je vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Více informací o středisku - Dovolená Cavallino

Ubytování Cavallino

Rezidence PORTO SOLE

Rezidence PORTO SOLE

Rezidence Porto Sole (1995) se nachází ve středisku Lido di Cavallino, cca 500m od obchodů a restaurací.

Rezidence NUOVO SILE 2

Rezidence NUOVO SILE 2

Rezidence Nuovo Sile (1995/96) se nachází ve středisku Lido di Cavallino mezi známým střediskem Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od obchodů a restaurací.

Villaggio LIDO ***

Villaggio LIDO ***

Villaggio Lido se nachází v městečku Lido di Cavallino, které je vzdáleno pouze cca 5km od proslulého střediska Lido di Jesolo.

Rezidence SAN MARCO ***

Rezidence SAN MARCO ***

Rezidence San Marco, postavená v roce 1998 se nachází ve středisku Lido di Cavallino asi 800m od obchodů a restaurací.

Rezidence LE BRICCOLE ***

Rezidence LE BRICCOLE ***

Nedávno zrekonstruovaná rezidence Le Briccole se nachází asi 50m od obchodů a restaurací.

Rezidence LE GINESTRE

Rezidence LE GINESTRE

Nedávno postavená rezidence Le Ginestre (2004) se nachází v blízkosti obchodů a restaurací v středisku Lido di Cavallino. Středisko leží mezi známým letoviskem Lido di Jesolo a Benátkami.

Rezidence LE CONCHIGLIE

Rezidence LE CONCHIGLIE

Jen nedávno postavená rezidence Le Conchiglie se nachází ve středisku Lido di Cavallino mezi známým střediskem Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od restaurací a obchodů.

Rezidence IL FARO

Rezidence IL FARO

Rezidence Il Faro se nachází ve středisku Cavallino, asi 500m od obchodů a restaurací.

Apartmány VECCHIO FARO</>

Apartmány VECCHIO FARO

Apartmány Vecchio Faro se nachází v tiché lokalitě střediska Lido di Cavallino, asi 1 km od Lido di Jesola. Obchody a restaurace jsou vzdálené asi 800m od apartmánů.

Rezidence TAMERICI

Rezidence TAMERICI

Apartmány Tanerici leží v blízkosti pláže a blízko centra Lido di Cavallino kde se nacházejí obchody a restaurace.

Rezidence EUROBEACH

Rezidence EUROBEACH

Rezidence Eurobeach má výhodnou polohu hned u pláže ve středisku Lido Cavallino. Obchody a restaurace 100m, zastávka místní dopravy asi 300m.

Dovolená Cavallino

Každá rezidence z naší nabídky zájezdů do Lido Cavalino je moderní, bazén je samozřejmostí. Jedná se o mladé, jen několik roční středisko, proto zde nenajdete problémy typu "starý nábytek, staré zařízení". Pláž v Cavalino je široká, písečná, má mírný vstup do moře, což je ideální pro malé děti.

Naše doporučení: dovolená Cavalino je ideální hlavně pro rodiny s malými dětmi.

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Cavallino


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie