SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Eraclea Mare

Letovisko Eraclea Mare se rozkládá hned za ústím řeky Piave, která se klidně vlévá do Benátského zálivu. Obklopeno nádhernou zelení stoletých borovic, může se pochlubit mimořádně zdravým klimatem po celý rok, ale především v letních měsících, kdy se borovicemi provoněný vzduch mísí s jemným mořským vánkem a prospívá vašemu zdraví.

Více informací o středisku - Dovolená Eraclea Mare

Ubytování Eraclea Mare

Hotel CENTRALE ***

Hotel CENTRALE ***

Hotel Centrale se nachází ve středisku Eraclea Mare, cca 30m od náměstí a nejbližších obchodů.

Hotel ERACLEA PALACE ****

Hotel ERACLEA PALACE ****

Nedávno postavený (2008) hotel Eraclea Palace je největší hotel v menším středisku Eraclea Mare na benátské riviéře, nachází se v centru, obchody 100m. Od moře ho dělí piniový háj.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo se nachází na klidném, slunečním místě pár kroků od centra Eraclea a od moře.

Hotel LORY ***

Hotel LORY ***

Hotel Lory se nachází jen pár kroků od pláže a borovicového lesa, centrum města Eraclea s obchody, trhy a rušným večerním životem cca 100m.

Villa ANTONELLA

Villa ANTONELLA

Apartmány Villa Antonella se nacházejí nedaleko centra a pláže v prosvětleném piniovém lese střediska Eraclea Mare.
Středisko je menší, má komornější atmosféru oproti Bibione či Lido di Jesolo.

Rezidence CICLAMINI

Rezidence CICLAMINI

Rezidence Ciclamino se nachází ve středisku Eraclea Mare u nákupní ulici Via Dancalia, která se večer mění na pěší promenádu. Oproti rezidenci je chodník vedoucí k pláži, nedaleko je piniový les.

Dovolená Eraclea Mare

Lesknoucí se pláž na okraji borového háje zdobí tamaryšek fólii duny. Tvoří atraktivní, nepřetržitý řetězec, který se rozšiřuje tři kilometry podél pláže. Mimořádně spojení přírodních forem a barev, jemných růžových odstínů květin na kaskádových keřích je takové typické pro Středomoří. Zlatavá barva jemného písku a hluboká, svěží zeleň bujné vegetace, která se rozšiřuje směrem k moři je jedinečný, působivý mix měnících se odstínů barev který přináší k životu velký naturalistický zájem o toto místo - perfektní místo na relaxaci pro celou rodinu.

Naše doporučení: Dovolená Eraclea Mare je vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Eraclea Mare


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie