SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Lido Altanea

Po zaplnění letoviska Caorle se začalo s výstavbou nového letoviska v katastru tohoto města, jenom pět kilometrů vzdálené Lido Altanea je mladé ( r. 2000 ) a moderní prázdninové přímořské středisko. Situované mezi Duna Verde a Porto Santa Margherita. Postupně vzniká souvislá rekreační zóna zvaná Benátská riviéra, podobně jako v oblasti Rimini, či Palmové Riviéry.

Více informací o středisku - Dovolená Lido Altanea

Ubytování Lido Altanea

Rezidence AI PINI

Rezidence AI PINI

Nedávno postavená (2007) oblíbená rezidence Ai Pini se nachází asi 300m od obchodního centra střediska Lido Altanea "La Quercia" uprostřed zelené zóny na 45tis m2. Sestává z 263 apartmánů v menších domcích a vícepodlažních budovách.

Rezidence VILLAGGIO AMARE

Rezidence VILLAGGIO AMARE

Nová rezidence Villaggio Amare (45.000m2) se nachází v Lido Altanea, nedaleko golfového hřiště a veřejné plovárny. V blízkosti jsou i supermarkety, obchody, restaurace.

Rezidence SANT ANDREA

Rezidence SANT ANDREA

Nově postavená rezidence Sant Andrea (2007) se nachází v Lido Altanea, cca 4km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidence AI SALICI

Rezidence AI SALICI

Rezidence Ai Salici postavena v dubnu 2003 se nachází ve středisku Lido Altanea av blízkosti nákupního centra "La Quercia".

Rezidence LE GINESTRE

Rezidence LE GINESTRE

Nová rezidence Le Ginestre se nachází ve středisku Lido Altanea av blízkosti nákupního centra "La Quercia".

Rezidence AI FAGGI

Rezidence AI FAGGI

Nedávno postavená (2005) rezidence Ai Faggi se nachází blízko golfového zóny ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle. Obchody a restaurace v blízkosti. Sestává ze 3 dvoupodlažních budov postavených kolem bazénů.

Rezidence GIARDINI DI ALTEA

Rezidence GIARDINI DI ALTEA

Komplex rezidence Giardini di Altea se nachází na zelené ploše v centru Lido Altanea, cca 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidence AI GINEPRI

Rezidence AI GINEPRI

Rezidence Ai Ginepri vystavěná v roku 2007 se nachází v Lido Altanea nedaleko známého starobylého městečka Caorle, asi 100m od nákupního centra "La Quercia".

Rezidence ALLE FARNIE

Rezidence ALLE FARNIE

Nově postavená rezidence Alle Farna s nákupní pasáží je situována blízko nákupního centra "La Quercia" ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle.

Rezidence LA QUERCIA

Rezidence LA QUERCIA

Rezidence La Quercia postavena v roce 2004 se nachází ve středisku Lido Altanea nedaleko Caorle.

Hotel MAREGOLF ****</>

Hotel MAREGOLF ****

Hotel Maregolf se nachází u 18 - jamkového golfového hřiště ve středisku Lido Altanea.

Hotel OLYMPUS ***</>

Hotel OLYMPUS ***

Nový hotel Olympus byl postaven v roce 2005.

Dovolená Lido Altanea

Nejmladši letovisko severního Jadranu Lido Altanea nabízi klid i zábavu, hlavním místem zábavy v Lido Altanea je galerie La Quercia, kam směřuje množství návštěvníků. Většina apartmánových domů a rezidencí jsou postaveny včetně bazénu a se smyslem pro detail jsou zakomponovány do velkých zelených ploch určených pro volný čas, relaxaci a sport. Golfové hřiště, cyklostezka spojuje Lido Altanea s Duna Verde a se středem Caorle. V okolí se nachází několik významných cílů turistických výletů - Benátky, Terst, Verona, jezero Garda, Treviso, Udine, kam můžete podniknout kulturní exkurze spojené s ochutnávkou Fruliánskych specialit. Jako ve všech sousedních střediscích, i písčité pláže v Lido Altanea se pozvolna svažují do moře, což je výhodou pro malé děti.

Naše doporučení: Dovolená Lido Altanea je ideální prázdninovou destinací pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se vzdali pohodlí moderního života. Ideální pro rodiny.

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Lido Altanea


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy a potřeby. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky je dlouhodobě jednou z neojoblíbenějších destinací českých rekreantů.
Více o -> dovolená Itálie