SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Lido di Jesolo

Největší hotelové letovisko severního Jadranu Lido di Jesolo patří k nejoblíbenějším letním destinacím v Itálii. Dlouhá a široká pláž plná slunečníků je známá z množství obrázků a propagačních materiálů. Děti zde zažívají ráj, pozvolně se svažující moře je pro ně bezpečné, budování hradů v písku a aquapark Aqualandie s atakcemi, které nedokážou poznat a vyzkoušet za celý den je největší v Evropě.
Více informací o středisku - Dovolená Lido di Jesolo

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel Cesare Augustus se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a asi 200 m od náměstí Piazza Aurora. Zastávka místní dopravy je vzdálena 150m.

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel Vidi Miramare & Delfino se nachází v blízkosti náměstí Piazza Trieste, v centrální části Lido di Jesolo asi 50m od barů, restaurací a obchodů. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 150m.

Hotel BOLIVAR ***

Hotel BOLIVAR ***

Hotel Bolivar se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Marina je vzdálení jen 250m, zastávka místní dopravy asi 20 m.

Hotel PORTOFINO ***

Hotel PORTOFINO ***

Hotel Portofino se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 30 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Trento 30m, zastávka místní dopravy 200m.

Hotel EDEN ****

Hotel EDEN ****

Hotel Eden leží na Via Bafile v centrální části střediska Lido di Jesolo, při Piazza Mazzini na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy asi 200m od hotelu.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna stojí na Via Bafile v centrální části střediska Lido di Jesolo, při Piazza Mazzini na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy asi 200m od hotelu.

Hotel ADLON ****

Hotel ADLON ****

Hotel Adlon byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 a nachází se v centrální části střediska Lido di Jesolo. Hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálena jen 50 m, náměstí Piazza Marconi asi 200 m, zastávka místní dopravy 200 m.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Marina má výbornou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Marconi. Hlavní ulice, která se večer mění na pěší promenádu s obchody a restauracemi jen asi 50m od hotelu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře organizovaná, asi 200m od hotelu.

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel Monaco & Quisisana se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Aurora je vzdáleno 250 m, zastávka místní dopravy 200 m.

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel La Pineta se nachází v Lido di Jesolo v části Pineta (východní část střediska). Rozkládá se v piniovém parku na ploše cca 4000m / 2. K nejbližšímu centru střediska cca 2-5km a do Lido di Jesolo Centro Via Andrea Bafile cca 9km.

Hotel CAMBRIDGE ****

Hotel CAMBRIDGE ****

Oblíbený hotel Cambridge se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 20 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a jen 200 m od náměstí Piazza Mazzini. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 300 m.

Hotel MIAMI ***

Hotel MIAMI ***

Hotel Miami se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů a 150 m od náměstí Piazza Aurora. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 20m.

Hotel HARRIS ***

Hotel HARRIS ***

Hotel Harris se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Od náměstí Piazza Nember je vzdálený 200 m, zastávka místní dopravy je 50 m.

Hotel PARK PERU ***+

Hotel PARK PERU ***+

Příjemný Park Hotel Peru se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, 350m od Piazza Torino, na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je asi 100m do hotelu.

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel New Tiffany 's Park se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 150 m od hlavní ulice, 350 m od náměstí Piazza Mazzini. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 50 m.

Hotel JADRAN ***

Hotel JADRAN ***

Hotel Jadran se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 100 m od náměstí Piazza Torino a asi 100 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 100m.

Rezidence COSTA DEL SOL

Rezidence COSTA DEL SOL

Rezidence Costa del Sol se nachází na náměstí Piazza Torino ve východní části střediska Lido di Jesolo. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí rezidence.

Hotel TOKIO **

Hotel TOKIO **

Hotel Tokio se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Milano je vzdáleno jen 150 m, zastávka autobusové místní dopravy je vzdálena 50 m.

Hotel ALTINATE ***

Hotel ALTINATE ***

Hotel Altinate se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, v těsné blízkosti hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno jen 300 m, zastávka místní dopravy jen 100 m.

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel Aldebaran se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdálení jen 100 m, zastávka místní dopravy 50 m.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, mezi náměstími Piazza Marina a Piazza Nember. zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150 m.

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel Brioni Mare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Manzoni je vzdáleno asi 200m, zastávka místní dopravy jen 150m.

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel Christian se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 300 m od náměstí Piazza Torino. Hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálena 50 m. Zastávka místní dopravy je vzdálena 10 m.

Hotel NELSON ***

Hotel NELSON ***

Hotel Nelson se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdáleno jen 100 m, zastávka místní dopravy je 150 m.

Hotel TAMPICO ***

Hotel TAMPICO ***

Hotel Tampico se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 25 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno jen 150 m. Zastávka místní dopravy je vzdálena jen 50 m.

Rezidence SEMIRAMIS

Rezidence SEMIRAMIS

Rezidence Semiramis leží přímo u pláže v Lido di Jesolo, mezi Piazza Milano a Piazza Torino.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President leží v blízkosti majáku a nedaleko centra západní části Lido di Jesolo. Náměstí Nember cca 400m.

Hotel SALUS ****

Hotel SALUS ****

Hotel Salus se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Marina je vzdáleno jen 200 m, zastávka místní dopravy asi 200 m.

Hotel COLOMBO ****

Hotel COLOMBO ****

Hotel Colombo se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 20 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Brescia je vzdálené jen 250 m, zastávka místní dopravy asi 10 m.

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel Excelsior se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů. Náměstí Piazza Mazzini je vzdáleno asi 150 m, zastávka místní dopravy asi 300 m.

Apartmány RUBINO</>

Apartmány RUBINO

Rezidence Rubino se nachází v centru východní části letoviska Lido di Jesolo, blízko piazza Milano a hlavní ulice.

Hotel AMERICAN ***

Hotel AMERICAN ***

Hotel American se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, cca 250m od Piazza Nember a při hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu.

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel Baia del Mar byl postaven v roce 2008 a nachází se ve východní části střediska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Torino je vzdáleno 150 m, zastávka místní dopravy asi 100 m.

Hotel LONDON ***

Hotel LONDON ***

Oblíbený hotel London se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Manzoni je vzdáleno jen 150m, zastávka místní dopravy asi 250 m.

Rezidence BENELUX

Rezidence BENELUX

Rezidence Benelux se nachází ve středisku Lido di Jesolo v blízkosti Piazza Milano ve východní části střediska. Obchody a restaurace jsou v blízkosti.

Apartmany AUGUSTUS

Apartmany AUGUSTUS

Apartmánový dům Augustus se nachází nedaleko Piazza Mazzini (150m) v centrální části Lido di Jesolo a jen 20m od obchodů a restaurací. Zastávka místní dopravy 150m.

Hotel HERON ***

Hotel HERON ***

Hotel Heron se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo u náměstí Piazza Marina přímo u pláže. Hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na promenádu s obchody, restauracemi a bary asi 30m od hotelu. Zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel Al Gambero se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo "Lido Ovest", asi 250m od Piazza Nember, přímo naproti hotelu American. Hotel je na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 50m od hotelu.

Apartmany LAURA

Apartmany LAURA

Apartmány Laura se nacházejí v oblíbeném středisku Lido di Jesolo ve východní části v blízkosti Piazza Milano. Obchody a restaurace v blízkosti.

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány Michelangelo se nacházejí v oblíbeném středisku Lido di Jesolo ve východní části v blízkosti Piazza Milano.

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány Villa Bianca se nacházejí v západní části střediska Lido di Jesolo blízko náměstí Mazzini. Hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu s obchody, restauracemi a bary asi 30m od apartmánů. Zastávka místní dopravy asi 200m.

Hotel VIANELLO ***

Hotel VIANELLO ***

Hotel Vianello se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo - "Lido Est", 350m od Piazza Torino a 250m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150m od hotelu.

Hotel COLONNA ***

Hotel COLONNA ***

Hotel Colonna se nachází ve středisku Lido di Jesolo, přímo na promenádě, jen 20m od nejbližších obchodů, barů a restaurací a asi 50m od zastávky autobusu.

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel Le Soleil se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, asi 50m od Piazza Aurora a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je asi 200m do hotelu.

Hotel TRITONE ***

Hotel TRITONE ***

Hotel Tritone - je depandance hotelu London (20m) a nachází se mezi Piazza Drago a Marconi v centrální části střediska Lido di Jesolo. Piazza Manzoni 150m. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 250m do hotelu.

Hotel EMPERADOR ***

Hotel EMPERADOR ***

Hotel Emperador se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 100 m od náměstí Piazza Nember, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 100 m od hotelu.

Hotel HELIOS ****

Hotel HELIOS ****

Hotel Helios se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 30 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Náměstí Piazza Nember je vzdáleno asi 250m, zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel KENNEDY ***

Hotel KENNEDY ***

Hotel Kennedy se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, 150m od Piazza Torino, na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je 100m do hotelu.

Apartmány GIARDINI

Apartmány GIARDINI

Apartmány Giardino se nacházejí ve středisku Lido di Jesolo v blízkosti náměstí Piazza Milano.

Hotel NEW ***

Hotel NEW ***

Hotel New se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo na klidnějším místě, 150m od Piazza Manzoni a 20m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálená asi 250m.

Apartmány TORINO

Apartmány TORINO

Rezidence Torino se nachází v centrální části letoviska Lido di Jesolo na Piazza Torino, asi 50 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka autobusu místní dopravy, která je ve středisku přehledně organizovaná se nachází 150 m.

Hotel ASTROMARE ***

Hotel ASTROMARE ***

Astromare se nachází v centrální části Lido di Jesolo na Piazza Manzoni, asi 50m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy je vzdálena asi 150m od hotelu.

Hotel JET ***

Hotel JET ***

Hotel Jet se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo na hlavní ulici s množstvím obchodů, barů a restaurací, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Náměstí Milano asi 250m, zastávka místní dopravy je asi 100m od hotelu.

Aparthotel SHEILA

Aparthotel SHEILA

Rekonstruovaný Aparthotel Sheila se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, asi 100m od náměstí Piazza Torino a hlavní promenády, kde je množství restaurací, barů a obchodů. K pláži asi 150m.

Hotel VERDI **

Hotel VERDI **

Hotel leží na západní straně střediska "Lido Ovest", 100 m od Piazza Marina a přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 100 m od hotelu.

Hotel PICCADILLY ***

Hotel PICCADILLY ***

Hotel Piccadilly se nachází ve středisku Lido di Jesolo, přímo na promenádě, jen 300m od náměstí Mazzini a autobusové zastávky.

Hotel TAHITI ***

Hotel TAHITI ***

Hotel Tahiti se nachází v centrální části střediska "Lido Centro", 200m od Piazza Manzoni a jen 50m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálená asi 150m od hotelu.

Rezidence MEERBLICK

Rezidence MEERBLICK

Rezidence Meerblick se nachází v blízkosti pěší zóny centra střediska Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Manzoni.

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D'Annuzio leží nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 100 m od pláže.

Hotel BRISTOL ***

Hotel BRISTOL ***

Hotel Bristol se nachází v centrální části Lido di Jesolo asi 200m od náměstí Nember. Obchody a restaurace jsou vzdálené jen 50 m.

Hotel EDERA **

Hotel EDERA **

Hotel Edera se nachází v západní části letoviska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marina a asi 50m od hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná, se nachází jen 30m od hotelu.

Hotel MADERA ***

Hotel MADERA ***

Hotel Madera má centrální a přesto klidnou polohu v Lido di Jesolo, asi 350m od Piazza Marconi. Hlavní ulice s množstvím obchodů restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu je vzdálena jen asi 30m. Zastávka místní dopravy, která je v Lido di Jesolo dobře a přehledně organizovaná je vzdálena asi 150m.

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel Felix-Pindemonte leží nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 150 m od písečné pláže, 20m od autobusové zastávky a jen 50 m od nákupní zóny.

Park Hotel CELLINI ****

Park Hotel CELLINI ****

Park hotel Cellini se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, asi 150m od Piazza Marconi a 100m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Zastávka místní dopravy, která je ve středisku dobře a přehledně organizovaná je asi 150m do hotelu.

Hotel IVANA ***

Hotel IVANA ***

Hotel Ivana se nachází v centru střediska Lido di Jesolo zhruba 100m od náměstí Mazzini a v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Autobusová zastávka se nachází asi 200m od hotelu.

Apartmány CRISTINA</>

Apartmány CRISTINA

Apartmány Cristina leží jen 30m od pláže a téměř přímo u centrální pasáže, kde klienti najdou restaurace a obchody.

Rezidence SANTA FE</>

Rezidence SANTA FE

Rezidence Santa Fe je nedaleko centra Lido di Jesolo a jen 50 m od písečné pláže Piazza Torino.

Rezidence ACERI ROSSI</>

Rezidence ACERI ROSSI

Nová rezidence Acer Rossi postavena v roce 2003/2004 se nachází v Lido di Jesolo část Pineta. Leží na 6500 m2 v uzavřené zahradě s dřevěným oplocením. Přes 4000 m2 je využívaných jako odpočinková zóna na procházky, s parkem a bazénem. Cca 150m od rezidence je restaurace, 400m nákupní možnosti. Lido Est pěší zóna Piazza Torino 2km a Piazza Milano 2,7 km.

Rezidence EL PALMAR</>

Rezidence EL PALMAR

Rezidence El Palmar leží přímo u pláže a v blízkosti centra Piazza Torino.

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány Soraya- Elisa se nacházejí ve středisku Lido di Jesolo v centrální části poblíž dlouhé pěší zóny Via Bafile s obchody, restauracemi a bary.

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel Adriatic Palace se nachází v tišší části střediska Lido di Jesolo, 400m od náměstí Milano a 250 od obchodů a restaurací.

Hotel TRENTO ***

Hotel TRENTO ***

Hotel Trento se nachází ve středisku Lido di Jesolo, zhruba 200m od náměstí Mazzini, v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Centrálně - západní část Jesola.

Hotel ROSA ***

Hotel ROSA ***

Hotel Rosa s celoročním provozem se nachází ve středisku Lido di Jesolo v centrální čísti asi 50m od náměstí Marconi a přímo při obchodech a restauracích. Autobusová zastávka je asi 200m vzdálená od hotelu.

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel Ambasciatori Palace se nachází ve středisku Lido di Jesolo asi 100m od náměstí Mazzini. Obchody a restaurace jsou vzdáleny jen 50m od hotelu.

Rezidence DIANI BEACH

Rezidence DIANI BEACH

Rezidence Diani Beach se nachází asi 200m od náměstí Trieste Square. Přibližně 100 m od rezidence se nacházejí obchody a restaurace.

Apartmány LARA

Apartmány LARA

Apartmánový dům Lara se nachází asi 150m od Piazza Milan, 100m od hlavní promenády s obchody a restauracemi v Lido di Jesolo.

Rezidence CASA ROSADA

Rezidence CASA ROSADA

Rezidence se nachází při pěší zóně Lido di Jesolo a Piazza Mazzini.

Rezidence LA SIESTA

Rezidence LA SIESTA

Rezidence se nachází při pěší zóně nedaleko Piazza Mazzini.

Rezidence FRANCESCA

Rezidence FRANCESCA

Rezidence se nachází při pěší zóně nedaleko Piazza Mazzini.

Rezidence LIO

Rezidence LIO

Rezidence Lio se nachází v blízkosti Piazza Aurora, jen 500m od vodního parku Aqualandia.

Hotel TERRAMARE

Hotel TERRAMARE

Hotel Terramare se nachází ve středisku Lido di Jesolo asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Propojené hotely Luxor a Cairo se nacházejí vedle sebe v západní části střediska Lido di Jesolo asi 50m od hlavní ulice, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu s množstvím obchodů, barů a restaurací. Zastávka místní dopravy asi 100m.

Hotel MY FAIR ***

Hotel MY FAIR ***

Hotel My Fair se nachází na okraji západní části Lido di Jesolo, jen 30m od promenády, 100m od náměstí Aurora. Vodní park Aqualandia je vzdálený jen 500m.

PARK HOTEL BRASILIA ****

PARK HOTEL BRASILIA ****

Park hotel Brasilia se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo, jen 50 od hlavní ulice, která se večer mění na pěší promenádu a asi 150m od obchodů a restaurací. Zastávka místní dopravy asi 80m.

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel Delle Rose se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 50 m od Piazza Mazzini a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů. Zastávka místní dopravy je vzdálena 150 m.

Hotel MAYER **

Hotel MAYER **

Příjemný hotel Mayer se nachází v blízkosti náměstí Trento, přímo na promenádě, jen 50m od nejbližších obchodů a restaurací.

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel Alla Rotonda se nachází na náměstí Piazza Nember, v západní části Lido di Jesolo, přímo na promenádě.

Aparthotel Rezidence AL MARE ***

Aparthotel Rezidence AL MARE ***

Aparthotel rezidence Al Mare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo u Piazza Marconi (150m) asi 30m od pláže. Hlavní ulice s obchody a restauracemi, která se ve večerních hodinách mění na promenádu asi 50m od rezidence, zastávka místní dopravy 250m.

Hotel SOLEMARE ***

Hotel SOLEMARE ***

Hotel Solemar má výhodnou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marconi a 50m od hlavní ulice s obchody a restauracemi, která se večer mění na pěší promenádu.

Hotel RAPALLO **

Hotel RAPALLO **

Hotel Mare Live (ex hotel Rapallo) má výbornou polohu v centrální části oblíbeného střediska Lido di Jesolo, asi 200m od náměstí Piazza Marconi. Je přímo na hlavní ulici, která se ve večerních hodinách mění na pěší promenádu , v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Byl renovovaný v roce 2012 a poskytuje výhodné ekonomické a přitom slušné ubytování ve středisku Lido di Jesolo, možnost ubytování i bez stravy.

Aparthotel DOMINO

Aparthotel DOMINO

Nedávno zrenovovaný aparthotel Domino se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo asi 150m od hlavní ulice s obchody, bary a restauracemi a asi 200m od náměstí Piazza Aurora.

Rezidence MEXICO

Rezidence MEXICO

Rezidence Mexico má výhodnou polohu přímo u pláže ve východní části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Milano. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel PALM BEACH ***

Hotel PALM BEACH ***

Hotel Palm Beach se nachází naproti pláži, asi 450m od náměstí Piazza Torino a pěší zóny ve východní části střediska Lido di Jesolo - Pineta, klidnější část mimo centra.

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio Adriatico se nachází na klidném místě v části Lido di Jesolo s názvem "Pineta", která je ještě za východní částí střediska. Do centra střediska je to asi 5km, na Via Bafile 8km. Obchod, restaurace a bar se nachází i přímo ve Villaggio. Zastávka místní dopravy 50m.

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidence Mediterranee se nachází 400m od pláže v oblíbeném středisku Lido di Jesolo, jen asi 200m od pěší zóny kolem Via Bafile s obchody a restauracemi. Centrální část Lido di Jesolo.

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidence Equiline se nachází kousek od náměstí Piazza Drago v centru Lido di Jesolo, nedaleko pláže.

Hotel RUBINO **

Hotel RUBINO **

Jednoduchý hotel Rubino se nachází ve východní části střediska Lido di Jesolo poblíž náměstí Piazza Milano. Hlavní ulice a promenáda asi 150m, nejbližší obchody a restaurace 50m, zastávka místní dopravy 20m.

Hotel BELLARIVA ***

Hotel BELLARIVA ***

Hotel Bellariva má výhodnou polohu přímo u pláže v oblíbeném středisku severního Jadranu, Lido di Jesolo v centrální části na Via Baffile. Obchody, restaurace, bary a další vybavení střediska v blízkosti.

Hotel DELAVILLE ***

Hotel DELAVILLE ***

Hotel Delaville má výhodnou polohu v oblíbeném středisku severního Jadranu Lido di Jesolo, v jeho centrální části v blízkosti náměstí Piazza Mazzini. Večerní pěší promenáda, obchody a restaurace pár metrů od hotelu.

Hotel BETTINA ***

Hotel BETTINA ***

Hotel Bettina se nachází v tišší části střediska Lido di Jesolo - Ovest, asi 350 m od náměstí Nember a v těsné blízkosti obchodů a restaurací. Autobusová zastávka se nachází 100m od hotelu.

Hotel ANNY ***

Hotel ANNY ***

otel Anny se nachází v centru střediska Lido di Jesolo. Obchody a restaurace 50m, pěší zóna 50m, Piazza Mazzini 100m.

Rezidence BALI

Rezidence BALI

Rezidence Bali se nachází cca 200m od hlavní promenády ve východní části Lido di Jesolo a 100m od obchodů. Piazza Milano 250m. Acqualandia a Minigolf 6,5 km.

Hotel ALMAR *****

Hotel ALMAR *****

Nově otevřený (2014) první 5 * hotel v Lido di Jesolo, hotel Almar se nachází mezi centrální a východní částí střediska, 50m od hlavní ulice - večerní promenády s obchody a restauracemi, 150m od náměstí Piazza Manzoni, asi 1km od Piazza Milano. Zastávka místní dopravy 150m.

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence Puerto del Sol se nachází v přední části pláže Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Milano, 100m od promenády.
Je vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Hotel MADISON ***

Hotel MADISON ***

Hotel Madison se nachází v centru Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Mazzini, na nejdelší promenádě v Evropě.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo se nachází v srdci Lido di Jesolo přímo u pláže, náměstí Mazzini 700m.

Hotel PIGALLE ***

Hotel PIGALLE ***

Hotel Pigalle, od roku 2015 s novým managementem, se nachází ve středisku Lido di Jesolo v jeho západní části, asi 350m od náměstí Piazza Nember. Hlavní ulice s obchody a restauracemi 30m, zastávka místní dopravy 100m.

Hotel NIAGARA ****

Hotel NIAGARA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Niagara má výbornou polohu přímo u pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, asi 50m od hlevnej ulice, která se večer mění na dlouhou pěší promenádu s obchody, restauracemi a náměstími.

Hotel UMBERTO ***

Hotel UMBERTO ***

Hotel Umberto se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen pár kroků od Piazza Manzoni a hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací a barů.

Hotel GALASSIA ***

Hotel GALASSIA ***

Hotel Galassia se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 250m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel EL SALVADOR ***

Hotel EL SALVADOR ***

Hotel El Salvador se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, jen 400m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavní promenády, obchody a restaurace 50m.

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel Imperial Palace se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo, jen 50m od hlavní ulice a 100m od Piazza Aurora. Nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny asi 50m.

Rezidence MARICEL ****

Rezidence MARICEL ****

Rezidence Maricel, postavená v roce 2009, se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo, nedaleko Piazza Trieste. Nákupní centrum Laguna se nachází v těsné blízkosti.

Hotel RIVAMARE ****

Hotel RIVAMARE ****

Hotel Rivamare se nachází v centrální části střediska Lido di Jesolo. Je vhodný pro rodiny s dětmi.

Hotel CAPITOL ***

Hotel CAPITOL ***

Rodinně vedený hotel Capitol se nachází v západní části střediska Lido di Jesolo v blízkosti majáku, v klidném a romantickém prostředí. Nejbližší restaurace 50m, obchod 20m od hotelu.

 

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Lido di Jesolo

Dovolená Lido di Jesolo

Pláž v Lido di Jesolo to je patnáct kilometrů měkkého, jemnozrnného písku barvy jantaru, která prozrazuje jeho původ v Dolomitech. Tuto vzdálenost rozdělují pouze charakteristické mola které v pravidelných intervalech vstupují do moře na zmírnění síly vln. Úhledné řady kabin podél pláže, vzory a barvy slunečníků v mnoha řadách po rozlehlých písčitých pláních pobřeží a pestrobarevné kiosky s občerstvením, které hned zprostředkují návštěvníkovi pocit že se jedná o dobře organizovaný plážový servis na místě, kde nic nebude zasahovat a rušit jejich velmi zasloužený klid a mír.

Lido di Jesolo patří k největším letoviskům v Benátském zálivu s 15 km dlouhou pláží: Je vzdálené 3 km od města Jesolo a 50 km od Benátek. Dovolená v Lido di Jesolo patří mezi českými turisty k nejžádanější dovolené v Itálii. Lido di Jesolo je rozděleno na tři základní části - Lido Est (Pineta), Lido Centro a Zona Ovest (Faro).

Celým Lido di Jesolo vede promenáda s velkým množstvím restaurací, kaváren, cukráren, obchůdků, barů a diskoték. V centru na Piazza Drago je autobusová stanice (dobré spojení do Benátek). Pro návštěvníky je k dispozici turistická informační kancelář a krytá plovárna Palestra. Pro děti ale i dospělé je ve středisku k dispozici aqua park Aqualandia s množstvím skluzavek, tobogánů a jiných atrakcí, které ještě umocňují dovolenkovou atmosféru.

Naše doporučení: Dovolená Lido di Jesolo je ideální prázdninovou destinací pro všechny kategorie klientů, zejména pro rodiny s dětmi zejména pro písečné pláže, které se pozvolně svažují do moře, čímž je moře bezpečnější. Na své si přijdou i mladí, kteří si určitě vychutnají atmosféru rušného večerního života - diskotéky, bary, zábavní parky, restaurace, obchody - vše otevřené hluboko do noci..


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy a potřeby. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky je dlouhodobě jednou z neojoblíbenějších destinací českých rekreantů.
Více o -> dovolená Itálie