SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Porto Santa Margherita

Novější letovisko Benátské riviéry Porto Santa Margherita je charakteristické apartmánové středisko, tedy podobné jako Bibione. Velké i menší apartmánové domy jsou k dispozici tisícům letních návštevníků, působí svěže a moderně. Infrastruktura ještě není tak komplexní jako v sousedním Caorle, ale překročením řeky po ulici Viale Altanea, máte k dispozici i bary, restaurace nebo diskotéky v Caorle.

Více informací o středisku - Dovolená Porto Santa Margherita

Ubytování Porto Santa Margherita

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel San Giorgio se nachází v klidném prostředí, 200m od centra Porto Santa Margherita a 1,5 km od historického centra Caorle. Obchody a restaurace 300m.

Rezidence FLORIDA

Rezidence FLORIDA

Osmipatrová rezidence Florida se nachází v klidném prostředí, cca 200m od centra Porto Santa Margherita. Historické centrum Caorle 3km.

Apartmány LA ZATTERA

Apartmány LA ZATTERA

Rezidence La Zattera se nachází na klidném místě, cca 300m od pěší zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány LA ZATTERA 2

Apartmány LA ZATTERA 2

Rezidence La Zattera se nachází na klidném místě, cca 300m od pěší zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány HOLIDAY

Apartmány HOLIDAY

Velký apartmánový komplex Holiday se nachází v centrální části střediska Porto Santa Margherita.

Apartmány LE PLEIADI

Apartmány LE PLEIADI

Apartmánový komplex Le Pleiadi se nachází v klidné části střediska Porto Santa Margherita - hned vedle známějšího Caorle. Obchody a restaurace asi 200m.

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel Ambassador se nachází v klidnější části střediska Porto Santa Margherita u Caorle, nedaleko centra.

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány se nacházejí na hlavní ulici Corzo Venezia, blízko pěší zóny Genova.

Apartmány LOS NIDOS</>

Apartmány LOS NIDOS

Villagio Los Nidos se nachází v tiché a zelené části asi 500m od centra Porto Santa Margherita.

Apartmány NICESOLO</>

Apartmány NICESOLO

Apartmány Nicesolo leží blízko centra Porto Santa Margherita a jen 100 m od písčité pláže. Klienti mají k dispozici bazén pro děti i dospělé, který leží uprostřed apartmánů.

Dovolená Porto Santa Margherita

Už jméno Porto Santa Margherita říká, že jde o přístav, který se rozrostl do plnohodnotného přímořského letoviska, přesně podle vzoru okolních letovisek Benátské riviéry. Porto Santa Marherita se nachází jen dva kilometry od Caorle, kam se dostanete v pohodě i na kole. Dovolená v Porto Santa Margherita na písečné pláži s volnými i vybavenými sektory pláže (slunečníky) není nekonečně široká jako pláž v Bibione. Však pro všechny pláže severního Jadranu platí, že se svažuje do moře mírně a postupně, takže jsou ideální a bezpečné pro malé děti.

Naše doporučení: Dovolená Porto Santa Margherita je vhodné zejména pro rodinnou dovolenou.

Širší přehled hotelů a apartmánů podle kategorií na Ubytování Porto Santa Margherita


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie