SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

Veneto > Rosolina Mare

Množství příležitostí na zdravé tělesné cvičení ve svěžím zeleném borovicovém lese podél pláže v Rosolina Mare. Tato lokalita nabízí návštěvníkům na výběr širokou nabídku sportů od plachtění na jachtě přes jízdu na koni, tenis, kolo, nebo rychlostní čluny, plavání či plážový volejbal. A bez ohledu na volbu, zde vždy najdete výborné vybavení, o které se stará přátelský a kvalifikovaný personál.

Více informací o středisku - Dovolená Rosolina Mare

Ubytování Rosolina Mare

Apartmány a rezidence Rosolina Mare

Apartmány a rezidence Rosolina Mare

Apartmány a rezidence Rosolina Mare se nacházejí různě rozmístěné po středisku Rosolina Mare, 50 - 800m od centra města. Apartmány jsou rozmístěny v aparmtánových domech, vilkách nebo rezidencích.

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio Mediterraneo se nachází ve středisku Rosolina Mare, jen 200m od centra.

Dovolená Rosolina Mare

Rosolina Mare se objevuje jako turistické středisko jižně pod Benátkami až v roce 1960. Bylo velmi rychle vyvinuté v duchu inteligentního systému, který kladl důraz na požadavky turistů ale s ohledem na význam ochrany přírodního prostředí. Pás velmi jemného písku s dunami a dubovými háji je dvanáct kilometrů dlouhý, protáhlý mezi Jaderským mořem a severní částí laguny delty řeky Pád. Pozvolný vstup do moře je bezpečný a obzvláště vhodný pro malé děti.

Naše doporučení: dovolená Rosolina Mare je vhodná pro každého, zejména dovolená u moře pro rodiny s malými dětmi.


Dovolená Veneto

Italský region Veneto patří mezi nejvýznamnější dovolenkové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci světového turismu. Výhodná poloha pro většinu Evropanů přicházejících ze severu na dovolenou v Itálii. Benátská riviéra je pro ně nejbližší moře, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě. Lido di Jesolo, Bibione, Caorle patří k největším střediskům u Středozemního moře.
Více o -> dovolená Veneto


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie