SlovenskyEnglishČesky

Cestu k moři začněte u nás - Itálie, Chorvatsko, Francie ... dovolená 2014


Cestovní Kancelář Reny Travel

na této stránce jou všechny potřebné informace o CK Reny Travel, pokud by něco chybělo resp. bylo nejasné a máte dotaz, nebo nám chcete cokoliv napsat, vyplňte "rychlý formulář".
Odpovíme většinou obratem.


Rychlý kontaktní formulář:

Sídlo společnosti:
Reny Travel s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Telefon: 00421 2 54640661
Mobil: 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.cz
Skype: renytravel_anna
ICQ: 353-313-915

Otevírací doba: Po-Pá 9:00-18:00hod


Neznáte nás ? - jsme na trhu jen desítku let, ale naše specializace a přístup k našim zákazníkům nám umožnily zajistit si mezi slovenskými cestovkami místo, které jsme si naplánovali. Rostoucí zájem nám blízké - české klientely o naše zájezdy nám vnukl myšlenku, vstoupit aktivně i na český trh. Celý náš produkt nabízíme na internetových stránkách v české verzi s českými cenami, přibíráme ke spolupráci české cestovní agentury. Přečtěte si o nás:
-> reference od našich klientů


Sociální sítě - CK RenyTravel naleznete i na sociálních sítích, kde z času na čas komunikujeme aktuální akce, novinky, případně speciální slevy pro fanoušky.
-> RenyTravel na Facebooku
-> RenyTravel na G-Plus
-> RenyTravel na Twitter


Travel Žurnál- pročtěte si aktuální informace k cestování a zajímavé informace o destinacích, které nabízíme, objevte nové zvláštní hotely, nebo se inspirujte recenzemi našich klientů v našem cestovatelském magazínu:
-> Travel Žurnál


Zákonné pojištění CK - cestovní kancelář RenyTravel má ve smyslu Zákona o zájezdech, podmínkách podnikání pro cestovní kanceláře a agentury č.281/2001.z.SR uzavřené pojištění proti úpadku CK u pojišťovny UNION. Seznam pojištěných cestovních kanceláří si můžete ověřit na stránkách pojišťovny (www.union.sk), nebo v seznamech SOI.
-> pojištění CK RenyTravel


Smluvní podmínky - po uzavření smlouvy o zájezdu se právní vztah mezi zákazníkem a cestovní kanceláří řídí dle zákonem předepsaných smluvních podmínek.
-> smluvní podmínky Reny Travel - léto 2014 (pdf)


Zájezdy - destinace - CK RenyTravel se zaměřuje na pobytové zájezdy v létě u moře zejména v Itálii a Chorvatsku, v zimní sezóně nabízíme lyžovačky v alpských zemích Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie.
Katalogy CK Reny Travel:
Katalogy RenyTravel - nejnovější (pdf)   •   Katalogy RenyTravel - historie (pdf)


Jak objednat zájezd - nejčastěji kladené otázky, základní instrukce k používání web-stránek, vyhledávání zájezdu, rezervace, závazné potvrzení, smlouva o zájezdu, platba, doručení dokumentů, pokyny na cestu ...
-> nápověda