SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

imgimgimgimgimgimgimg

Burgenland

Pro nejmladší kraj na východě Rakouska můžeme použít název země hradů nebo i země slunce. Až 300 dní v roce zde svítí slunce, proto se zde tak daří vínu. Poznávání přírodních krás a dobrého vína se dá spojit na toulkách kolem jezera NeusiedlerSee. Sportovci nastoupí na cyklotrasu, nebo osedlají koně či surf, poetické duše navštíví některé z kulturních akcí a festivalů.

Ubytování Burgenland

Gasthof SEEWIRT & Haus ATTILA ****

Gasthof SEEWIRT & Haus ATTILA ****

Gasthof Seewirt & Haus Attila jsou od sebe vzdáleny asi 50 ma nacházejí se přímo na břehu Neusiedler See (Neziderské jezero).

AVITA Resort Hotel & Therme ****+

AVITA Resort Hotel & Therme ****+

AVITAL Resort Hotel & Therme se nachází v blízkosti pohoří Burgenland, asi 500m od centra města. Prostřednictvím přímého spojení od hotelu k BurgenlandTherme hosté mohou využívat i velkorysost a klid veřejných termálních lázní. Železniční stanice Oberwart je vzdálena 5km. Hotel je v nadmořské výšce 400m.


Dovolená Burgenland

Pro letní nabídku | Dovolená Burgenland | jsme vybrali ubytovací zařízení, které nabízejí maximum služeb za příznivé ceny. Pokud jste nenašli pro svou dovolenou v Rakousku ubytování podle vašich představ, zavolejte nám nebo napište mail. Připravíme pro vás nabídku šitou na míru podle vašich požadavků.

Burgenland dovolená na horách - nejžádanější letní destinace:

dovolená Podersdorf - Neusiedler See

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Rakousko