SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

imgimgimgimgimgimgimg

Dolní Rakousko

Letní dovolená v Dolním Rakousku znamená pestrou paletu možností,  jak strávit prázdniny. Vyrazíte li z okolí Vídně pokračujíc na západ. Na obou březích řeky Dunaje se rozprostírá malá ale rozmanitá a pestrá krajina, kde se během hodiny jízdy autem vystřídají ty nejrůznější přírodní typy: močály, lužní lesy, vinařská pahorkatina, alpské pastviny, rokle kaňonu.

Ubytování Dolní Rakousko

Familienhotel WALDESRUH ****

Familienhotel WALDESRUH ****

Rodinne vedený hotel Waldesruh má klidnou polohu a vynikající pozici mezi Hochkar, Dürrensteinom a jezerem Lunz, asi 4 km od centra a obchodů, jezero Lunz je vzdáleno 9 km, lanovka Hochkar je vzdálena 19 km.

Hotel SCHLOSS WEIKERSDORF ****<

Hotel SCHLOSS WEIKERSDORF ****<

Hotel Schloss Weikersdorf s typickou vídeňskou atmosférou se nachází v blízkosti centra Wied. U hotelu je Rosarium, se zahradou růží ve francouzském stylu. Tramvaj 500m, zastávka autobusu 500m, nádraží 1.5km, letiště 30km.

Hotel & Spa THERME LAA ****+

Hotel & Spa THERME LAA ****+

Hotel & Spa Therme Laa se nachází v lázeňském městečku Laa an der Thaya v blízkosti hranic Rakouska s Českem i Slovenskou. Laa je zároveň v oblasti Weinviertel, známé rakouské vinařské lokalitě.


Dovolená Dolní Rakousko

Pro letní nabídku | * Dovolená Dolní Rakousko * | jsme vybrali ubytovací zařízení, které nabízejí maximum služeb za příznivé ceny. Pokud jste nenašli pro svou dovolenou v Rakousku ubytování podle vašich představ, zavolejte nám nebo napište mail. Připravíme pro vás nabídku šitou na míru podle vašich požadavků.

Dolní Rakousko dovolená na horách - nejžádanější letní destinace:

dovolená Göstling an der Ybbs

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Rakousko