SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

Lokalita
Rakousko / Dolní Rakousko / Laa an der Thaya
Wellness svět
Lázně
Wifi
7=6 / 4=3
Bez bariér
Parkování
Naše hodnocení
****+
Více na stránce hotelu: Hotel & Spa Therme Laa, Laa an der Thaya
Poloha
Hotel & Spa Therme Laa se nachází v lázeňském městečku Laa an der Thaya v blízkosti hranic Rakouska s Českem i Slovenskou. Laa je zároveň v oblasti Weinviertel, známé rakouské vinařské lokalitě.
Ubytování
Příjemně zařízené pokoje a suity jsou laděny v jednom ze dvou designů: Borovice se světlým dřevem, ořechovou podlahou a prvky červené textilie; útulný Ořech s tmavým ořechovým dřevem, světlou podlahou a oranžovými textiliemi. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, s vysoušečem vlasů, samostatnou toaletu, TV s plochou obrazovkou, rádio, připojení na internet zdarma, trezor, minibar, posezení, individuálně ovládanou klimatizaci a lodžii. Láhev minerální vody při příjezdu na pokoji. Přistýlky v pokojích na požádání.
• 106 pokojů typu Superior, asi 30m2 (14 typu twin a ostatní s manželskou postelí), některé lze propojit dveřmi - ideální řešení pro rodiny.
• 10 panoramatických pokojů, asi 30m2, velké panoramatické okno, v designu Borovice.
• 4 Junior Suity, asi 45m2, manželská postel a dvoulůžkový gauč, v designu Ořech.
• 2 Senior Suity, asi 60m2, ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem.
Strava
Polopenze v ceně - přivítací drink, bohaté snídaně formou bufetu včetně různých zdravých variací, 5-chodové večeře s možností výběru hlavních chodů (ryba, maso nebo vegetariánské), případně večeře formou bufetových stolů.
Občerstvení ve wellness zóně.
Vybavení hotela a další služby
Therme Laa Hotel & Spa, Dolní Rakousko, má recepci, je plně klimatizovaný, wifi připojení zdarma v pokojích i společných prostorách, parkování zdarma.
Restaurace Feinspitz s certifikátem rakouské bio kvality, samoobslužná restaurace Toscanini, Sauna bar, zdravý Spa bar, letní bar.
Konferenční prostory s moderním vybavením a výhodnými balíky pro firemní klienty. Nabídku na míru pro vaši společnost rádi připravíme.
Sport, relax, wellness
Hotelové vlastní Spa centrum k dispozici pouze pro hosty hotelu otevřeno denně 7-22h - termální bazén, venkovní vířivka, relaxační místnosti včetně finské sauny, bylinného Samaria a parní lázně.
K dispozici také fitness centrum s kari vybavením. Využívání lázní Terme Laa zdarma pro hosty hotelu (kromě sauna světa s malým příplatkem na místě), které je pro ně přístupné o půl hodinu ráno dříve, než veřejnosti, celkem v době 8,30-22h.
Zábava
Aktivity va u bazénů, relaxační cvičení apod. dle aktuálního programu pro hosty zdarma.
Aktivity v okolí - nordic walking (pronájem paliček na recepci), cyklistika (pronájem jízdních kol i e-biků možný), golf, vinné a bylinné cesty spojené s ochutnávkami. Nabídka na míru na požádání.
Rodina, děti
Děti do 3 let se 2 dospělými zdarma.
Extra
• 7 = 6 resp. 4 = 3 - bydlete 7 a plaťte jen 6 nocí - akce platí během celé sezóny, kromě speciálních termínů, není zohledněna v ceníku!
• Speciální termíny: Velikonoce 25.03.-27.03.2016, 05.05.-07.05.2016, 13.05.-15.05.2016, 26.05.-28.05.2016, 12.08.-14.08.2016 a Vánoce a Nový rok 23.12.-05.01.2016 .
• Celý hotel je bezbariérový.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 1 noc, při nástupu v pátek a sobotu minimálně 2 noci. Nástupní den je libovolný. Ubytování je možné od 15,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 11,00 hod. V speciálních termínech (Velikonoce, Vánoce apod.) Je minimální délka pobytu 3 noci a cena bude potvrzena v momentě rezervace.
Cena zahrňuje
• ubytování s polopenzí na uvedený počet nocí (jiný než je v tabulce uveďte do poznámky)
• využívání hotelového Spa
• vstup do lázní Therme Laa
• využívání fitness zóny
• účast na aktivním programu hotelu
• wifi připojení na internet
• telefonickou asistenční službu
• pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
• místní taxa cca € 1,50 / osoba / noc (platba na místě)
Možnost doobjednat
• komplexní cestovní pojištění Union € 1,70 / osoba / den
Upozornění
Ceny v tabulce jsou uvedeny na 7 nocí, ale z nich bude ještě poskytnuta bonus sleva 1 noci zdarma (kromě speciálních termínů). Jiný žádaný termín uveďte do poznámky.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel & Spa THERME LAA ****+ Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka